לא מופנה לשמואל דגן!

לא מופנה לשמואל דגן!

יום שני 20 אוקטובר 2003 כ"ד תשרי תשס"ד בוקר טוב ועצוב, שוב רצחו לנו שלושה מילדינו ונכדינו.... מקווה, כי נדע להכות במנוולים מכה ניצחת שיעבור להם הרצון פעם לתמיד להתגרות בנו!!! לא אגרר לדיון בנושא השלום והאם אסון נוסף זה, מחייב גם תגובה ו/או שנויי במדיניות השלום של הממשלה! להבדיל אלפי הבדלות, ברצוני להסב תשומת לבכם לעוד ארבע ידיעות המתפרסמות הבוקר בעתון ידיעות אחרונות: א. "עמרי: כדי לנצח עוברים על החוק". אני מקוה, כי מר עומרי שרון יתבע את העתון ידיעות אחרונות על הוצאת דיבה.... ממליץ לקרוא באותו עמוד "בא להעיד-והפעם גם דיבר". חז"ל אמרו: אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה. אני אומר, אמור לי מי יו"ר הכנסת ואומר לך מי הם חבריה. היו"ר "המשפטן" מר רובי ריבלין הציע לבטל את הועדה למעמד האשה. בין הנימוקים שהעלה: הועדה היא פוליטית. ראשית איזו ועדה אינה פוליטית... דוקא בועדה זו, הדיונים היו עניניים וחצו את כל המפלגות... מענין לקרוא את מה שאומרות על ההצעתו, חברות הכנסת מהליכוד. להשלמת התמונה: מסב תשומת לבכם לכתבה בעמוד 19: " אשה אחת מול כל המקובלים", (אשה חרדית) זו ההלכה (החוק) שחלק מעמנו מבקשים להחיל על המדינה! אהיה מנוע מהבוקר מספר ימים לגלוש, (להשתמש במחשב) לכן לצערי לא אגיב. בברכה ובכאב

למעלה