לא ללכת לבתים של זרים...

לא ללכת לבתים של זרים...../images/Emo23.gif

כמה זמן זה מספיק לכם לפני שתזמינו מישהו לדירתכם? וכמה זמן אתם צריכים (וצריכות - רלוונטי במיוחד לבנות) להכיר מישהו/מישהי על מנת להיעתר להזמנה לבוא לדירתם? כשעוד הייתי מבלה הרבה זמן באוניברסיטה, אז ככה, פוגשים אנשים. ולא רק שם, בכל מיני מקומות, ובכל מיני אינטראקציות פוגשים אנשים. לא פעם ולא פעמיים היה צץ העניין הזה של "אולי תעלי ל
?", כשלפעמים
היה באמת קפה, ולפעמים הכוונה מאחוריו היתה רק אמתלה. גם כשהכוונה היתה עשויה להיות חפה מפרשנות (והרבה פעמים לא יודעים מראש), הרבה פעמים היתה התלבטות קלה. עם אנשים שמכירים זה קל - יודעים מי זה, מה זה, מה מערכת היחסים בינכם. אבל כשרק פוגשים מישהו, לפעמים זה היה קצת מביך עבורי, קצת "לא נייטרלי". מצד שני, זה גם כיף, יש בזה משהו מרגש - פוגשים מישהו, מדברים, ובהזמנה הזו לביקור בבית יש מן אמירה של "נחמד לי איתך, מספיק נחמד בשביל שארצה לארח אותך בביתי". אני מתארת לעצמי שאין תשובה אחידה "יום", "שעתיים", "שבוע", לשאלה הזו, אבל בטח יש שיקולים: עפ"י מה תחליטו אם ללכת לביתו (או ביתה) של אדם שאינכם מכירים כ"כ
נחמדות זה חשוב, אבל בטח לא מספיק. ושאלה דומה, רק שהפעם אתם אלו שמזמינים - כמה אתם צריכים להכיר לפני שתפתחו את דלת ביתכם בפני אדם

עוזיג

New member
לדעתי

אני חושב שזו שאלה עם תשובה לא ממש ברורה-זה משהו שדי זורמים איתו לדעתי-זה תלוי בעד כמה חופשי וטוב אתה מרגיש עם האדם הזה.

יוֹאב

New member
זה הבית **שלי** עכשיו

כל מי שנחמד לי, מוזמן לבקר. אם מתארגן כאן מפגש פורום מתישהו, אני מתנדב לארח אצלי בדירה הכי יפה בארץ

בן100

New member
מה השאלה בכלל?

ממש לא ברורה לי השאלה. חברים - חברים, חברים ללימודים וכל מי שאני בקשר איתו מוזמן אלי לדירה מתי שרק יירצה. ללכת לביתו של אדם שמזמין אותי? כמעט תמיד, איזה סיבה יכולה להיות לא לעשות את זה? להזמין חבר לבית או ללכת לבית שלו זה כמו לשבת ולדבר במנזה\בית קפה. רק הרבה יותר כיף, יותר אינטימי ויותר זול.

עמית22

New member
אין תשובה לשאלה הזאת

זה כל כך תלוי באדם בסיטואצייה ובעוד אלף גורמים סובייקטיביים למקרה X

למעלה