לא יכולה לישון

כבויה

New member
לא יכולה לישון../images/Emo14.gif

עצוב לי ,וקר, החושך בחוץ,המחשבות, הגעגועים,החלל הריק בבית. פוחדת לתת יד,פוחדת להעיז,פוחדת להפגע שוב. לא רואה כבר דרך,לא רואה שבילים,לא יכולה לשנות, ולא רוצה לשנות את הקיים עכשיו.נאחזת במוכר שנגמר בכאב.נאחזת במה שנשאר,בשום מקום לא מרגישה בית, גם בבית כאן. הקירות צועקים,הקירות רועדים,בשתיקה בצעקה. האמת שמתגלה,המסיכה שנפלה,הצעקה שנבלעה. הבכי שלא רוצה לצאת,כאילו שומר על ארשת פנים קפואה,איבדתי רגשות,איבדתי פיסות מהחיים שלי, לא יכולה לאחות,לתפור,בלתי ניתן לתקן. נאחזת במשפחה שאין,נאחזת בחלום מתוק ומר, נאחזת בידוע ,נאחזת בלא מוכר. לא אוכלת כמעט ,לא ישנה,מחפשת לי פינה,שתכיל, שתעטוף,שתלטף לי את הראש, שתחבק ותגיד,יש לך כתף. וכאן הבית קר,החדר זר,הבדידות חובקת,חונקת,מחשבות רצות,מתרוצצות,בלי סדר, הכל מבולגן,הכל קרס כמו בניין קלפים,על יסודות רעועים. מרגישה,כבולה,שבויה,בחבלי האשליה. אני מרגישה כמו הנסיך הקטן, וכאן אני מצטטת דברים מהספר הנסיך הקטן ספר שאני אוהבת במיוחד. איפה בני האדם,שאל הנסיך בנימוס. בני האדם,נדמה לי שראיתי אותם לפני שנים,אבל אף פעם, אינך יודע איפה הם. איפה למצוא אותם,הם חולפים עם הרוח,אין להם שורשים,זה מקשה עליהם מאוד. הנסיך הקטן עלה על הר גבוה,שלום אמר שלוםםםםםםםם שלוםםםםםם ענה ההד מי אתם שאל הנסיך הקטן מי אתםםםםםםם מי אתםםםםםםםםם ענה לו ההד בוא נהיה חברים אני בודד אמר אני בודדדדדדד אני בודדדדדדדדדד אני בודדדדדדדדד ענה ההד איזה כוכב מוזר חשב בליבו הנסיך הקטן.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כבויה יקרה

הרבה עצב חושך וכאב הרבה געגוע למוכר לאהוב למרגיע למנחם מציעים לך פינה קטנה עם הרבה חום בלב מלטפים את הראש מחבקים ואומרים... יש לך כתף. ומתוך הספר הנסיך הקטן... "סוד יופיו של המדבר, העיר הנסיך הקטן, שהוא צופן אי שם בחובו מקור מים חיים"

למעלה