לא יודעת אם זה המקום המתאים....

לא יודעת אם זה המקום המתאים....

אבל אני לא יודעת לאן לפנות אני בת 20 לא קיבלתי מחזור חודשיים. הייתי אצל רופאה. עשיתי בדיקת דם שהראתה שאני לא בהריון (לא קיימתי יחסי מין). עשיתי אולטראסאונד של האיברים התחתוניים. כרגע הייתי אצלה שוב. היא אמרה שלפי האולטרסאונד הכל תקין וזו בעייה הורמונלית. וצריך לקרוא למחזור..... זו פעם ראשונה שזה קורה. בד"כ המחזור שלי מאוד סדיר. לא שיניתי הרגלי אכילה, לא ירדתי במשקל... לקחתי גלולות לפני שנה למשך של כמה חודשים ואז הפסקתי. ואותו סיפור קרה מיוני עד אוגוסט. וכשלא לקחתי גלולות לא קיימתי יחסי מין. זה עקב זה שאני וחבר שלי גרנו בארצות שונות. עכשיו הוא עבר אליי לפני שבועיים. היא אמרה שאני יכולה להתחיל לקחת את הגלולות בכל יום עכשיו. והמחזור צריך להגיע..... מה זה אומר בעייה הורמנאלית? האם זה קשור ליכולת להביא ילדים? ומה לעשות בכלל? תודה רבה מראש, המודאגת

גינגר3

New member
מתוקה אל תלחצי../images/Emo24.gif

תלכי לרופא אחר שיסביר לך בצורה יותר מקיפה ,שיבוש הורמונלי זה לא בעיה מסובכת יש היום פתרונות לכל דבר ,אם לא תקבלי בקרוב אז יתנו לך כדורים שיביאו את המחזור...ואז תבקשי לעשות פרופיל הורמונלי...בדיקת דם פשוטה.ויראו מה קורה עם ההורמונים אצלך-אני בטוחה שזה לא משהו רציני. כמו שזה בא זה יכול ללכת והגוף יכול לאזן את עצמו. אין לך מה לדאוג זה לא אומר כלום על היכולת שלך בעתיד להביא ילדים.

תודה ../images/Emo24.gif

אין לי כ"כ אפשרות ללכת לרופא אחר.... והרופאה לא יכולה לספר לי כלום. רק מה ש"מותר". למה זה קורה? לא שיניתי שום דבר בהרגלים שלי. אני מאוד לחוצה.
לא יודעת אם להתחיל את הגלולות או לא...

גינגר3

New member
מספיק שהיית לחוצה

או חולה כל דבר קטן יכול ליצור שינוי בגוף פיזי ונפשי.. תראי את צריכה לקחת גלולות אם את מקיימת יחסי מין ..דווקא בגלל שאת לא יודעת מתי יבוא המחזור את לא יכולה לדעת מתי יהיה ביוץ ואת עלולה להכנס להריון לא רצוי... חוץ מזה שגלולות המון פעמים מסדרים את המחזור. הרופאה חייבת לספר לך את מה שאת צריכה לדעת על גופך...אין דבר כזה מה ש"מותר" אם זה קשור אלייך הכל רלוונטי. ושוב אל דאגה זה לא נדיר וזה בר פיתרון

למעלה