לא בטוח אם זה לפורום הזה

demoloc

New member
לא בטוח אם זה לפורום הזה

אבל בכל זאת .. סרט . מישהו יכול לתת לי את רשימת השירי סאונדטרק של פאנטום האופרה? תודה.

demoloc

New member
אני שונא שעושים את זה!

דאמ יט! לא בא לך לענות לי!? אל תענה! רק אל תדחוף תשובה מטומטמת כזו!!(פורק עצבים)

הלו תרגע ניסו לעזור לך

כולו ניסו לתת לך עוד קצה של חוט איפה למצוא את השאלנה שלך המבוקשת ואגב התשובה לשאלה שלך באמת תהייה באמזון אנחנו לא חייבים לתת לך תשובה אלא לפחות לעזור אם בא לנו אז תמשיך להנות בפורום סרטים או שלא תלוי בך

demoloc

New member
שניכם צודקים

עדיין זה מעצבן נורא שעושים את זה ...אני מתנצל על ההתפרצות האלימה... ושוב , אם אתם לא יודעים , בבקשה, אל תענו , התשובה שלכם לא תורמת כלום

demoloc

New member
תודה../images/Emo3.gif (יש לי המון מהם,זה יעיל

מידי פעם)

הנה השירים שמופיעים בדיסק הפסקול:

יש לציין שמדובר בספקול הסרט החדש של ג'ואל שומאכר, ולא בסקול המחזמר מלונדון או ברודויי.. 1. Overture 2. Think of Me 3. Angel of Music 4. The Mirror (Angel of Music) 5. The Phantom of the Opera 6. The Music of the Night 7. Prima Donna 8. All I Ask of You 9. All I Ask of You (Reprise) 10. Masquerade 11. Wishing You Were Somehow Here Again 12. The Point of No Return 13. Down Once More/Track Down This Murderer 14. Learn to be Lonely דיסק מעולה - לא יוצא לי מהמערכת.

Boone

New member
ויש גם גרסת 2 דיסקים

Disc: 1 1. Prologue 2. Overture/Hannibal 3. Think of Me 4. Angel of Music 5. Little Lotte/The Mirror (Angel of Music) 6. Phantom of the Opera 7. Music of the Night 8. Magical Lasso 9. I Remember/Stranger Than You Dreamt It 10. Notes/Prima Donna 11. Poor Fool, He Makes Me Laugh/Il Muto 12. Why Have You Brought Me Here/Raoul I've Been There 13. All I Ask of You 14. All I Ask of You (Reprise) Disc: 2 1. We Hall All Been Blind 2. Don Juan 3. Point of No Return/Chandelier Crash 4. Down Once More/Track Down This Murderer 5. Learn to Be Lonely - Minnie Driver

demoloc

New member
תודה!! (לשניכם)

וסתם ניצל"שתי עבור תמונה משעשעת....

למעלה