לאכזריות המין האנושי אין גבול

דליה .ד

New member
לאכזריות המין האנושי אין גבול

המנוולות הארורה של אלה שמתקראים אנשים ואינם אלא חיות אדם רעות קהות חושים. כן אני כועסת. זעם חסר אונים שאין לו שם והוא משתולל בי. רק מסרט בערוץ 8 : "בחזרה לחדרי הגסיסה" מאות תינוקות בנות, אולי אלפים שוכבות ממררות בבכי בבתי יתומים בסין שהם משכנו של השטן לא פחות. מי שלא מגיעה אל הבקבוק נשארת רעבה. מטונפות, חולות, רעבות, צמאות, למי אכפת? למי אכפת? כבולות לכסאות במבוק ברגליים מפושקות מעל קערות לאסוף את הצרכים, מטיחות ראש לאחור בנסיון נואש לנוע מעט. כפותות בתוך בגדי פלסטיק סופגות עורן את השתן והצואה והקיא ואיש לא רוחץ. רוחץ????? איש לא נרים אותן, לא מחליף, לא מאכיל, לא אומר מילה....... אני לא יכולה להוביל את הכעס והכאב לשום מקום רק לתוך עצמי. מה עושים? מה עושים? מה עושים????????????????????????????????????.

ד י א ן

New member
אין מילים דליה..לבטא את הכאב

לא ראיתי את הסרט עליו כתבת, אך זועזעתי עד מעמקי נפשי. אבל לא מחוסר ידיעה. כל העולם יודע על הגורל הצפוי לבנות סיניות כה רבות..יודע ושותק. וכך גם אנחנו.. ולא רק לתינוקות בנות בסין..תינוקות, ילדים בעולם כולו.. אבל צער על העולם או תקווה כי מישהו..מישהו יעשה משהו..לרוב לא מביאים לשום מקום. אני אישית לא ממש יודעת מה ניתן לעשות דליה, אך אני מוכנה לצרף את קולי, לתרום מכספי, מזמני, על מנת לסייע לעשות משהו בנדון.

לימור111

New member
ראיתי... זה היה ממש זוועה

עד עכשיו זה רודף אותי. צפיתי לגמרי במקרה, כשקרן נרדמה עלי ופתאום אני מרימה את העיניים ורואה את אחת התוכניות המזעזעות שראיתי מימי. רצח ילדים לשמו (בעיקר בנות). בחירת הילדים החלשים אלה שזקוקים ליותר טיפול וסתם כאלה שמרגיזים את המטפלים, הרעבתם וייבושם למוות. את המראות שהראו שם לא אשכח לעולם. עד עכשיו יש לי דמעות בעיניים. בכל פעם שאני נזכרת במה שראיתי את מחבקת את קרן חזק חזק ובוכה. אני מקווה שמאז הדברים השתנו, אם כי הסיכוי לא נראה לי מאוד גדול.

מיכל@ל

New member
וואי כמה בכיתי כשראיתי את התכנית

ראיתי אותה מזמן אבל לא אשכח את התמונות הנוראות.

מזעזע זו לא מילה

סין מצוייה במקום טוב בראש רשימת יוניצף, אמנסטי ועוד כמה ארגונים לגבי זכויות אדם וכדומה. זו לא נחמה לילדה שסוגרים אותה בחדר לעשרה ימים ללא אוכל כדי שתמות. מתחשק לאמץ את כולן. לצערינו יש הרבה, הרבה מאוד שם.

מיכל@ל

New member
והקטע המוזר הוא...

שמאפשרים רק לזוגות ללא ילדים לאמץ משם וגם אז הדרישות מאוד מחמירות. אחרי שאימצנו בברזיל ניסינו לפנות לשגרירות סין בארץ ופסלו אותנו בגלל שיש לנו כבר ילדה.

sibi

New member
הפרומו הספיק לי לכל החיים ../images/Emo46.gif

אם יש משהו יותר גרוע מרצח, זה הדבר. משאיר בלי אויר ועם גוש בחזה.

דיאנה*

New member
אין מלים

לא צפיתי. הספיקו לי ההודעות שלך, דליה, ושל לימור. לא מתיימרת למצוא מלים שתתארנה את תחושת חוסר האונים והזוועה שמציפה אותי.

למעלה