לאילה

לאילה

יתכן שלא ראית את ההודעה שלי - ביקשתי שתספרי לי קצת על מהות אותה "מדיטציית התמרה", זה מסקרן אותי וחשוב לי. תודה! פלוטי

אילה.

New member
פלוטי ../images/Emo13.gif

אני מצרפת לך כאן כמה מילים על המדיטציה. אם בא לך לדבר, אתה מוזמן לשלוח לי מייל עם פון, אני אענה לך בשמחה. אגב, לא מזמן יצא ספר על המדיטציה, ואתה יכול לעיין בו בחנויות ניו אייג´ כאלה... הוא נקרא - במפתיע - "מדיטציית התמרה" - והוא יצא בהוצאת תלתן... אז הנה... מדיטציית ההתמרה היא מדיטציה קבוצתית שתכליתה לקבל אנרגיה מרמות גבוהות ולהעבירן לכדור הארץ לצורכי התפתחות וריפוי. את האנרגיות העוברות התמרה דרך חברי הקבוצה מאצילות ההוויות החברות בממלכה הרוחנית. מדיטציית ההתמרה היא למעשה צירוף של שני סוגי יוגה: קארמה יוגה, היוגה של השירות ולאיה יוגה, היוגה של הצ´קרות והאנרגיות. השילוב הזה הוא היוגה האמיתית של עידן הדלי. התפתחותו של המשתתף במדיטציית ההתמרה מואצת בקצב יוצא דופן, בשל עוצמת האנרגיות הרוחניות העוברות דרכו. תרגול סדיר של המדיטציה והמחויבות לשירות שהוא לוקח בו חלק תורמים למגע שמכונן המתרגל עם מישורי הנשמה שלו, מגע שהולך ומשתכלל במהלך הזמן. מדיטציית ההתמרה הגיעה לראשונה לעולם בשנות הארבעים של המאה הקודמת, דרך אליס ביילי, אך להתפשטותה אחראי בנג´מין קרם, שקיבל אותה ממורהו, אחד המאסטרים החברים בממלכה הרוחנית, המנהיגה את האנושות במסע התפתחותה לרמות תודעה גבוהות יותר. בממלכה הרוחנית חברות הוויות מקודַמות שסיימו את מסע גלגוליהן על כדור הארץ, לאחר שהשלימו את כל שלבי החניכה בגוף הפיסי. בין חברי הממלכה הרוחנית ניתן למצוא את ישו ועוד מאסטרים ברמתו ומעליהם ניצב מייטריאה; כולם מחכים לרגע שבו יוכלו להתגלות לעולם ולעזור לאנושות לעשות את קפיצת המדרגה ההכרחית להמשך קיומה ולהתפתחותה. זהו. כאמור, אלה היו 60 שניות על... אנחנו פה מתרגלים את המדיטציה כבר שנתיים, ערב בשבוע, ואנחנו שמחים על כל חבר חדש... אגב, "פה" זה אזור השרון. שמחתי על ההתעניינות... תודה לך... אילה

שלחתי לך אימייל אבל הוא

כנראה מסרב להשלח (תקלה בשרת או משהו כזה), אז הטלפון שלי הוא 5291424 03עד יום חמישי ומיום שישי ואילך הוא 5254914 03. תודה רבה!!

למעלה