לאחר שגיליתי את הפורום הנחמד הזה

o f r i k

New member
לאחר שגיליתי את הפורום הנחמד הזה

אשמח להתייעץ איתכם שוב, בנוגע לחתולה החמודה שלי. בקרוב אני צפוייה ללדת, ואני מעדיפה, שהחתולה לא תיכנס לחדר השינה שלי שם יהיה ה- BABY בחודשים הראשונים בין היתר בגלל השערות הארוכות שהיא משירה, ובגלל שבשבוע האחרון היא השתינה פעמיים על השמיכה שלי וכמו שאתם מכירים חתולים הם אוהבים להשתלט על מקומות חמימים ונוחים ואני חוששת שהיא תשתלט על העריסה. החתולה מאוד חכמה, והיא והכלבה חברות טובות שמשתפות פעולה כדי לפתוח את דלתות החדרים ובכלל כדי להשיג דברים. יש למישהו רעיון איך להרחיק אותה מאיזורים שאני לא רוצה שתתקרב אליהם. שכחתי לצין שזו חתולה שנמצאת גם בחצר וגם בבית.

catנוע

New member
לגבי העריסה

הכי פשוט זה לשים כילה מסביב לעריסה. גם לא יקר, גם יפה, וגם מונע מחתולים להכנס פנימה. אני לא מנעתי מהחתולה שלי להכנס לחדר השינה למרות שגם התינוקת ישנה שם בהתחלה, אבל זו החלטה שלך. אם את מחליטה שהיא לא תכנס אני חושבת שכדאי שתתחילי ליישם את זה כבר מעכשיו. לגבי השערות - את כבר תתרגלי. אין מה לעשות - מנקים יותר, שואבים יותר, ומשלימים עם השערות שעוד נשארות בסביבה. זה לא עושה שום נזק לתינוקות, ויש הטוענים כי ההפך - זה מחסן אותם. לגבי ההשתנה על המיטה - האם שללת בעיות רפואיות? חתולים בדרך כלל לא משתינים מחוץ לארגז החול או בחוץ מכיוון שמדובר בתולה שגם יוצאת לחצר.

Yanshoofy

New member
לא נתת לה להכנס לחדר שינה?

אולי היא מראה לך שהיא לא ממש מרוצה מהרעיון שהחדר שינה יהיה סגור בפניה (והיא צודקת)

savlanut

New member
פטנט פשוט

קודם שיהיה במזל טוב! כולם כאן יעודדו אתכם לגדל בעלי חיים ביחד עם ילדים. אין סכנה בכך אלא ההפך, ילדים גדלים בריאים יותר כשהם עם בעלי חיים. במידה ואתם רוצים לבודד את חדר השינה מחוץ לתחום של החתולה (לפחות לחודשים הראשונים) וכעט הפטנט: מפרקים את ידית הדלת של החדר ומרכיבים אותה שוב כשהיא פונה כלפי מעלה (בתשעים מעלות). זהו. לא עולה כלום ויעיל מאד!

o f r i k

New member
לא הבנתי את הטכניקה המיוחדת הזו

נעצים!?

the robster

New member
כן

דודה שלי המציאה את זה. החתולה היתה מגרדת להם את דלת חדר השינה אז היא שמה סלוטיפ דו צדדי ובתוכו תקעה כמה נעצים קטנים. עכשיו החתולה מנג'סת לבנות שלה..

למעלה