לאוהבי המואי תאי

• פותח הנושא zoti
  • פורסם בתאריך

zoti

New member
לאוהבי המואי תאי

העלתי לרשת סירטון של כ50 דקות שכמה חברה איטלקיים צילמו בתאילנד. הפ פשוט עברו בין המכונים השונים וצילמו את החברה' מתאמנים. מאד מעניין לצפיה ויכול ללמד הרבה על דרך האימון בתאילנד. הרבה עבודת פאדים, קלינצ' וספארינג יחד עם כמה קטעים שמראים איך מלמדים ילדים בני 5 את הבסיס.

garey

New member
ZOTI, כל הכבוד ,תבורך ושנה טובה

ילדי נהנו עד מאוד ,וגם אני ,כל הכבוד והמשך להזין אותנו בדברים , מסוג זה , חג שמח שנה טובה וגמר חתימה טובה , ג'רי מזרחי

מאוד יפה המואי תאי אבל פרימיטיבי

אין בו את החן שיש באיגרוף הרגיל, אין את תנועות הגוף הזריזות את שלל התנועות ושלל הסגנונות. יש בו המון שבלוניות המון עוצמה אבל האגרופים נראים מעוקרים משהו לעומת הפצצות של המתאגרפים בני זמננו. הקרב נראה כמו שני עמודים שחובטים אחד בשני ללא נסיונות להתחמק, אין בו תנועה חמקנית כמו בקיק בוקס וזריזות כמו בקיק בוקס.

garey

New member
zoti ועוד אייך ,בושה לאחד שכמותו ..

עצם הזילזול ,וחוסר המחשבה ,גם היא שלילית ,צריך לכבד ולהוקיר את עשיתך ,אני לא אוהב אגרוף לא קראטה ולא ג'ודו ,אבל עם מראים סירטון שאמור ללמד לוחם וילד ונער ,מדוע לפסול זאת על הסף , גם עם לא מוצא חן בעיניו ,יש רבים שמעונינים וצמאים לכל מידע , לכן יש את הפורום הנ"ל ,מחר אורי צבי יעלה סירטון של קיק בוקס , ולא מצא חן בעינינו אז ,מה ניקטול אותו לא ,יש אחרים שנהנים , אפשר להגיד לא מצא חן בעיני בצורה מכובדת , ידידי מה לעשות "ארנב " זה ארנב רץ רץ והצב משיג אותו , גמר חתימה טובה לך ,ותמשיך להביא לנו כל אינפורמציה כי בכללי רובנו נהנים, ותודה ג'רי מזרחי

garey

New member
ארנב שובב מה הבנתך בתאילנדי בכלל??

תאילנדי הוא לא מתאגרף ,למרות שעובד גם באגרוף ,תאילנדי לא משתולל על זירה ,הוא ברובו בעבודת עמידה מהמקום ,למה להתחמק כשאתה מחוסן , תאילנדי כולו עומה ברגליים מרפקים ברכיים ,וכיום גם ידיים , עבודת 8 אברים ,בו נראה אותך עושה זאת????? וקצת ריספקט למאמן מחו"ל ומשלנו ,ששולח לך ולכלל סירטון שכזה ,להנאת כולם, אתה לא חייב לאהוב תאילנדי ,כמו שאני לא אוהב איגרוף , ההבדל שאני מכבד ,ולא מזלזל אתה כן עושה זאת לאורך כל הדרך , לא נימאס לך השטויות שלך ,והתככנות שלך , ג'רי

למעלה