כתובות נאצה בשירותי הנשים בכנסת

נכתב ע"י: שלומי דיאז

הכתובות הינן בגנות רה"מ והשרים * המשטרה פתחה בחקירה כשהכיוון המרכזי הוא - פעילות ימין * אחת הכתובות: "פושע הגירוש לדין"

שתי כתובות נאצה בגנות ראש הממשלה, אריאל שרון התגלו השבוע בשירותי הנשים במשכן הכנסת. בכתובות נכתב - "רבין מחכה לשרון" ו-"פושע הגירוש לדין".

קצין הכנסת הורה לצלם את הכתובות והוגשה תלונה למשטרת ירושלים. ההערכה הראשונית היא, כי פעילות ימין שהתארחו במשכן, נכנסו לשירותי הנשים הצמודים לאולם המליאה וריססו את הכתובות.

גילוי הכתובות, ביום 7 לנובמבר, הותר לפרסום רק היום על-ידי יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, שסיפר כי הכתובות רוססו על אחת המראות ועל קיר אחד התאים בשירותים. את הכתובות גילתה עובדת ניקיון של המשכן.

מהמשטרה נמסר ל-Nfc, כי טרם אותרו חשודים ונבדקים מספר כיווני חקירה. טרם ברור אם המשטרה תבקש רשימה של מי שהתארח במשכן באותו יום ואם כן האם תוכל לגלות את מבצעי המעשה שכן מדובר במאות אורחים המגיעים למשכן מידי יום.

עודכן ב- 17/11/2005 13:27:00

shy-1

New member
הגיוני. חייבים ללכת לגולה לעוד 2000

שנה, כנראה שבאלפיים שהיו לא למדנו את הלקח!

גם זה לא יעזור ידידי

יש אנשים שלא משנה מה יעשו לא ילמדו לעולם את הלקח מהרצח הנורא של ראש הממשלה. לכתוב רבין מחכה לשרון זאת נבזות ורשעות והסתה לרצח. אני אישית אם הייתי תופס את מי שרשם את זה הייתי לוקח אותו ומקצץ לו את 2 הידיים כדי שידע או שתדע שלא כותבים דברים כאלה. בכלל, צריך להיות עונש מוות במדינה הזאת. הגיע הזמן שמישהו יעמיד את הפרחחים האלה במקום.

shy-1

New member
לא טענתי בבטחון שזה יעזור!

עד שיעברו 2000 שנה הבאות, לך תדע מה יהיה.

mick23

New member
בברית המועצות...

היו אוספים כתבי יד של כל אזרחי נמדינה (להזכירכם - 250 מיליון), ואם מישהו היה רושם איפשהו משהו בגנות הממשל, היו מאתרים אותו!!!

למעלה