כרגע נכנסתי הביתה

סקסיית

New member
כרגע נכנסתי הביתה

אתמול בנסיעה מכאן לשם.... עשיתי תאונה לא משנה מי אשם ומי לא והפרטים פשוט תאונה... הושארתי ללילה להסתכלות במרכז הרפואי. הנזק: זעזוע מוח וחתכים ושבר אחד קטן המסקנות: אל תחשבו יותר מדי על מה שאומרים לכם כי זה מסיח את הדעת מהנסיעה לחלוטין ואז או שתעשו תאונה בגללכם או בגלל שלא שמתם לב לאיזה מניאק שחתך אתכם מחשבות בנהיגה = לאסון! אז בינתיים אני עוד כאן... משאלתו של אף אחד (או אחת) לא התגשמה... הזעזוע מוח רק גרם למוח להתמקם במקום חדש ולנער את האבק.

lililove

New member
אאווצ'

לא נשמע מלהיב במיוחד.. מצטערת לשמוע, החלמה מהירה
אני חייבת להודות, כאחת שמעבירה שעות רבות בנהיגה, שהמחשבות תמיד בורחות להן, משתדלת להזהר תמיד. תרגישי טוב שמחה שאת כאן.

סקסיית

New member
לא מלהיב בכלל

ואכן אחד המפלטים בנהיגה הוא חשיבה פשוט בפעם הבאה אשתדל לחשוב על דברים חיוביים יותר או מסיחי דעת פחות
תודה

סקסיית

New member
תודה יקירה... ראיתי שגם התקשרת

פשוט אין לי כוח לדבר... המוח עוד לא התמקם לגמרי

בת עולם

New member
../images/Emo24.gif

יותר מידי מחשבות אף פעם לא עוזרות תרגישי טוב ושיעבור מהר

liar liar

New member
ברוך הוא...

החלמה מהירה מותק ומזל גדול הרי כ"כ בקלות תאונה יכולה להיגמר הרבה יותר גרוע וזה גם קורא לצערנו מדי יום ביומו אבל למה "משאלתו של אף אחד (או אחת) לא התגשמה..."? תרגישי טוב!

סקסיית

New member
זה היה בחצי חיוך...

לכי תדעי מי מקווה לרשת את כל המליונים שיש לי מתחת לבלטות
ומחשבות הן דבר בלתי נשלט לצערי.... וכשממש מוציאים אותי משלוותי זו התוצאה ותאמיני לי שמה שחשבתי לא היה אפילו שווה שריטה...

נולה24

New member
החלמה מהירה ../images/Emo24.gif

ואני לא חושבת שיש כאן מישהו או בכלל שמאחל דבר כזה. ומחשבות כן לחשוב.. אבל לא כשנוהגים! אחרת איך יהיו לך הגיגים על סקס פראי?? ואת יודעת יש מישפט שהוא קלישאה.. אבל הוא תמיד נכון " היה יכול להיות גרוע יותר" אז להגיד תודה.. שלא נגרם נזק יותר חמור.. ולא משהו לטווח ארוך .לחייך ולהמשיך! החלמה מהירה..

למעלה