כרגיל במדינה

iec

New member
ארץ הנוכלים מס' 1 בכדור הארץ

להקיא
אבל אחלה היי-טק

Ad H

New member
ואל תשכח אינטרנט פתוח ותרומות מח עצם למכביר.

מיצו

New member
לא יאומן! פשוט לא יאומן!

או שכן? לא יודע. אני כן יודע שהשבוע, כשנסעתי לי להנאתי בהסעה מהמלון למקום של הכנס שבו אני נמצא, עברנו ליד סוכנות של רכבים משומשים. בחוץ עמדו רכבים מצוחצחים מחכים לקונה. על החלון - תג מחיר של כמה אלפים לרכב ממודל 2008. כמה אלפי דולרים, לא שקלים. וכן, זו ארצות הברית. בישראל, פורד פוקוס מנוע 1.6 ליטר - 119,000 ש"ח. בארה"ב, פורד פוקוס מנוע 2.0 ליטר - 17,000 דולר. חדשה. משומשת כבר עולה חצי מזה. לא, אני לא רוצה פורד פוקוס. אני רק נותן דוגמה. לא רוצה מכונית אקזוטית, לא רוצה מכונית יוקרה. רוצה משהו סטנדרטי, משהו סביר. למה אני צריך לשלם משהו כמו שמינית דירה במקום טוב, משהו כמו 14 משכורות שלמות של שכיר ממוצע? נכנסתי לדילר של סוזוקי ודוקאטי. סתם בשביל להוציא את העיניים. עזבו היאבוסה ב- 13,000 דולר (טיפה פחות). קחו דוקאטי סטריטפייטר דגם S - שים 19,000 דולר והוא שלך. אפילו לא צריך לשלם במזומן כלום, יש תשלומים ואחריות 3 שנים ואפילו טיפולים בחינם לתקופה הזו. בארץ? כוס אמא של כולם. ואם למישהו יש בעיה עם השפה הזו, יגש נא להתלונן במשרד התחבורה.

מיצו

New member
למה was, עדיין is

סיאטל, רדמונד, בלוויו, מדינת וושינגטון.

TShavit

New member
אני במקומך לא הייתי מגלה כל כך מהר...

אזניים לכותל, ותיכף יגיע לשם מישהו לחלק פליירים אודותך.

מיצו

New member
עזוב, כבר אתמול צעקו במיקרופונים

"מיסטר מיצו, מיסטר מיצו, פליז קונטקט דה רספשן, דר איז אה פלאייר פור יו".

TShavit

New member
אז זה לא היה הוא.

אחרת היו קוראים למיסטר מיצי, לא מיסטר מיצו.

מיצו

New member
עזוב. הוא ילך למשרד מבקר המדינה להתלונן.

יאללה לילה טוב. פורש לישון.

menyroth1

New member
תהיתי תהיה תהייתית אבל מעשית קצת בינתים

כיוון שאנחנו כבר בכיוון של יצירת לובי (או אולי זובי ) במפלגת השלטון . אני שואל את עצמי ואת אותנו שאלה קטנה מתבקשת . האם זו לא עוולה שנציגינו בכנסת ממפלגת השלטון (זה שהבטחנו לו את קולנו אם יבטל את רוע גזירת המן הרשע בנושא הביטוח ) צריכים לתקן בדרך של חקיקה שמתקנת את העוולה הזו ???????? האם אנחנו לא צריכים להתנות להם גם תנאי כזה בנוסף למחיר הביטוח ? כמובן שתשובה לדבר כזה צריכה להתקבל בהכרעה דמוקרטית של הוועד פעולה שלנו לאחר דיון מעמיק ולא על דרך של התלהמות והתלהבות ובטח לא באופן שיפגע במאבק בהמן הרשע . כנציג פורום 8 בוועד הפעולה רצוי שתשקול להעלות את התהיה הזו לאג'נדה שלנו . ואני מקווה מהכסף אחרי כן יהנו מי שבאמת באמת באמת באמת באמת צריך להנות (כמה כבר הם יוכלו להנות בלי אופנוע אב לפחות זה )

מיצו

New member
אני חושש שבעניין הזה תהיה לנו

מלחמה מאוד קשה, ואני לא ממש משוכנע שיש עם מי לדבר. תבין, עבור המדינה, ביטול של מיסים או הפחתתם לרמה של בני אדם ולא של נבלות יהיה ויתור, הלכה למעשה, של מיליארדים בשנה. זה כסף שאם לא ייכנס ככה, צריך להיכנס בדרך אחרת. אין מצב שהמדינה תוותר על כזו הכנסה. והאמת, אם מדובר על מס על מכוניות חדשות, עדיף אותו על פני מס עקיף בצורה של העלאת תעריפי הדלק למשל, כי ככה מי שמשלם את המס הזה הוא רק מי שקונה רכב חדש, ואילו דרך הדלק כולנו נשלם, כולל סבתא שלי ושלך, אם היא עדיין נוהגת כמובן.

menyroth1

New member
המדינה תוותר אפילו על ראש ממשלה

בשביל כיסא שקונים בהום סנטר ב 300 שקל . אז היא תוותר על הכנסות אפילו מחצי מתושבי המדינה הזו בדרך של לרצוח את כולם בשביל כיסא בכנסת .

TShavit

New member
רק כדי לעשות סדר: אין לנו נציג בכנסת,

עוד לא הבטחנו את הקול שלנו לאף אחד, ומי שאתה מדבר עליו התייצב לצדנו ונגד המפלגה שלו כי הוא חשב שזה נכון וצודק, הרבה לפני שבכלל היה ברור לאן יוביל המאבק ושזה יביאלו תמיכה כלשהי. אז אתה רוצה עכשיו להתחיל לעשות לו שרירים ואבו-עלי ולהציב תנאים ודרישות? טל

למעלה