כנסו כווווווולם.... חשוב

כנסו כווווווולם.... חשוב../images/Emo27.gif

רשמתי את ההודעה הזו כבר אבל ראיתי שלא הגבתם (עשיתי נצל"ש כנראה לא ראיתם או שסתם לא היה בא לכם לענות....) זה חשוב בגלל זה אני רושמת שוב ת'הודעה... להזכירכם... בזמן האחרון צצו לנו מספר תחרויות/ מצעדים ששריתוש המאמי שלנו משתתפת בהם... אז תזכורת להצביע ל... "החיים ע"פ Y" טקס מסך הזהב זמרת השנה- שריתוש "נבחרי הילדים 2005" "כל האנשים השמחים" רשת גימל... (בטלפון- 054-7666100) יש למטה קישורים... תפיצו אותם לכל מי שאתם מכירים- זה חשובבבב... כל מי שיש לו עוד קישורים להצבעות לשרית (או לכל דבר שאיכשהו קשור לשרית...) שישרשר לכאן או משהו ואנחנו נצביע, נכון חמודים??? אז יאללה לעבודה... שריתוש שלנו צריכה להיות מקום 1 בכל מקום ולא רק אצלנו.... כתובות אינטרנט נילוות: "החיים ע"פ Y"- מסך הזהב "נבחרי הילדים 2005" שריתוש- זמרת השנה "כל האנשים השמחים"- רשת גימל

אעעעעעע../images/Emo46.gif../images/Emo67.gif../images/Emo122.gif../images/Emo4.gif../images/Emo186.gif../images/Emo5.gif../images/Emo123.gif

בגגל שעשיתי "העתק הדבק" אז הקישורים לא יצאו טוב... שכחתי שזה מה שקורה אם עושים "העתק הדבק".... בקיצ' הקישורים למטה... תודה לכווווווווולם ותצביעו זה חשוב מאוווווווווד... תעבירו הלאה...

Music4Life

New member
שאלה קטנה -

הצבעתי ל"מסך הזהב" עכשיו ובעמוד בסוף יש "מספר זהוי" שצריך למלא, מזה??? סתם הכנסתי מספר...אני מקווה שהם יכלילו את ההצבעה שלי!! אבל...מזה החרטה הזאת בכלל?

למעלה