כנסווו בבקשה... חשוב....

כנסווו בבקשה... חשוב....

מה שלומכם? הכל בסיידר?
יש לי שתי בקשות אליכם... טוב הראשונה היא שתצביעו לשרית במצעד השנתי של רשת ג'... שרית מועמדת לתואר זמרת השנה (מס' 12) ועם 5 שירים לשיר השנה... אני אישית הצבעתי לפי סדר מסויים, שבעצם השיר הראשון שבחרתי הוא "הסוד" כי יש לו הכי הרבה סיכויים לזכות כי הוא הכי להיט מבין כל ה5, השני הוא "אור", השלישי "רק אתה", הרביעי "פנויה לאהבה" והחמישי "שלך לנצח"... לפי דעתי הראשון הכי מוכר והחמישי הכי פחות מוכר.... בקישור הראשון יש לכם את האתר של רשת ג' שם מתפרסמת הרשימה, במידה ואין לכם כוח להתחיל לחפש את השירים של שרית אז המספרים של השירים הם... 48- "הסוד" 12- "אור" 136- "רק אתה" 121- "פנויה לאהבה" 141- "שלך לנצח" בקטגוריית "זמרת השנה" שרית מועמדת מס' 12 טוב הבקשה השניה שלי היא לא קשורה לשרית... חבר של אחי ואשתו {רואי (הבן של עוזי כהן) ואפרת כהן} היו מועמדים עד לפני שבועיים "ברצים לדירה 2" והם הודחו. השנה ב"רצים לדירה" אפשר להחזיר את אחד הזוגות ע"י הצבעה באינטרנט, בSMS ובטלמסר. אנחנו צריכים לארגן כמה שיותר קולות כדי שהם יוחזרו לגמר ואני צריכה את העזרה של כולכם... יש קישור למטה לאתר של "רצל"ד 2" להצבעה, בSMS (עלות של SMS רגיל) לשלוח את הספרה (בתוכן ההודעה) 7 למספר 4040, בטלמסר- להתקשר למספר 050-8888666 (עלות שיחה רגילה) להקיש את הספרה 1 להצבעה למתמודדים ואת הספרה 7 להצבעה לזוג רואי ואפרת כהן. במידה ולא הבנתם את ההסבר יש לכם בקישור את כל הפרטים. זה ממש ממש ממש ממש חשוב תעזרו לנו להחזיר אותם לגמר כי באמת מגיע להם... תודה רבה רבה רבה רבה לכווווווולם.... אגב אפשר להצביע כל יום בכל אחד מהאמצעי תקשורת (אינטרנט, SMS וטלמסר) אם תצביעו כל יום בכל אחד מהם הסיכויים רק עולים.... המון המון המון תודה... אני מתה עליכם ואוהבת אותכם המוווווווון שרית- רעות.

Eynav Naharan

New member
רעות-תודה חח

ויש לך מזל ששיר אור שני...כי אם היית שמה אותו אחרון חחח
ואני יצביע אחר"כ 10+X (טנקס) חוץ מזה מה קורה איתך תגידי לי?? לא בא לך לענות לטלפון מדי פעם??

צריך להצביע לרק אתה ראשון

אחרי זה הסוד,אחרי זה אור אחרי זה שלך לנצח ואחרי זה פנויה לאהבה לפי ההצלחה שלהם אני מצביע לרואי ואפרת הם הכי טובים!

למעלה