כניסה סודית לנתיבי איילון!

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member

באחד המחלפים מעל נתיבי אילון קיימת ירידה (חוקית לחלוטין) אל תוך הנתיבים אבל א ף א ח ד לא מנצל אותה! יודעים לאיזה מחלף אני מתכוון? יובל

מחלף קיבוץ גלויות !!!!!!

באחד המחלפים מעל נתיבי אילון קיימת ירידה (חוקית לחלוטין) אל תוך הנתיבים אבל א ף א ח ד לא מנצל אותה! יודעים לאיזה מחלף אני מתכוון? יובל
מחלף קיבוץ גלויות !!!!!!
אתה בטח מיתכוון לירידה של תחנת רכבת דרום אל כביש איילון

רועי ב

New member
אתה מדבר על לה גרדיה

אתה מדבר על לה גרדיה
יש יציאה מכיוון יד אליהו והבריכה שם הירידה פתוחה אך ורק אחרי מופעים וכתוב בברור על השער שיש שם שימוש בנתיב זה ופתיחת השער מותנית באישור משטרת ישראל ( נכון לחנוכה )

אתה בטח מיתכוון ל-בריכת גלית

אתה מדבר על לה גרדיה
יש יציאה מכיוון יד אליהו והבריכה שם הירידה פתוחה אך ורק אחרי מופעים וכתוב בברור על השער שיש שם שימוש בנתיב זה ופתיחת השער מותנית באישור משטרת ישראל ( נכון לחנוכה )
אתה בטח היתכוונת ליציאה של בריכת גלית מימול מגרש חניה גדול זה גם מימול " איילון ביזנס סנטר " היציאה הזאת ל-כביש איילון צפון היא המשך של רחוב ויגייט ב-יד אליהו שזה גם רחוב שמתחיל ליד היכל הספורט של יד אליהו

רועי ב

New member
נכון זה ליד הבריכה

אתה בטח היתכוונת ליציאה של בריכת גלית מימול מגרש חניה גדול זה גם מימול " איילון ביזנס סנטר " היציאה הזאת ל-כביש איילון צפון היא המשך של רחוב ויגייט ב-יד אליהו שזה גם רחוב שמתחיל ליד היכל הספורט של יד אליהו
נכון זה ליד הבריכה

אדיה

New member
אני דווקא התכוונתי ל...

אני דווקא התכוונתי ל...
... ירידה מכביש 5 בנסיעה מזרחה (כלומר מכיוון צומת גלילות לעבר הכפר הירוק). לאחר הרמזור ישנה לולאה המאפשרת כניסה לאילון צפון - עד היציאות בהרצליה. בכל פעם שאני עובר שם הלולאה הנ"ל נטושה לחלוטין. אולי פשוט אף אחד לא צריך אותה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה