כמה תמונות של תח"צ בפריז, ספטמבר 2012.

מצב
הנושא נעול.

ירון כץ

New member

בתחילת חודש ספטמבר 2012 יצאתי לגיחה של חמישה ימים בפריז, הביקור הראשון שלי בפריז מאז ומעולם.
כמובן, שצילומים של רכבים ציבוריים לא היו בראש מעייני בביקור זה, זה פשוט היה על הדרך.

ירון כץ

New member
סליחה. תקלה.

בתחילת חודש ספטמבר 2012 יצאתי לגיחה של חמישה ימים בפריז, הביקור הראשון שלי בפריז מאז ומעולם.
כמובן, שצילומים של רכבים ציבוריים לא היו בראש מעייני בביקור זה, זה פשוט היה על הדרך.
סליחה. תקלה.
גיליתי שהמשקל של כל אחת מהתמונות שצילמתי עולה בהרבה על 2048 הקילובייטים המותרים כאן.
אולי יש למישהו רעיון לפתרון?

נתנאל531

Well-known member
מקטינים רזולוציה

סליחה. תקלה.
גיליתי שהמשקל של כל אחת מהתמונות שצילמתי עולה בהרבה על 2048 הקילובייטים המותרים כאן.
מקטינים רזולוציה
בעזרת כל מיני כלי עזר שונים.

olli3

New member
מנהל
תעשה גוגל ל resizephotonow (בלי רווחים)

סליחה. תקלה.
אתר פשוט ונחמד להקטנת הקבצים בו ניתן להעלות את כל הקבצים ולאחר מכן להוריד את כולם ברזולוציה מוקטנת.

ירון כץ

New member
תודה על הרעיון. אני אנסה את זה.

אתר פשוט ונחמד להקטנת הקבצים בו ניתן להעלות את כל הקבצים ולאחר מכן להוריד את כולם ברזולוציה מוקטנת.

ירון כץ

New member
תמונה ראשונה: האוטובוס בנתב"ג

תמונה ראשונה: האוטובוס בנתב"ג
למרות שעלייה לטיסה הייתה דרך טרמינל 3, הנוסעים הועלו שם על אוטובוסים שהובילו את הנוסעים למטוס שחנה במרחק מה מהטרמינל.

ירון כץ

New member
תמונה שנייה: המטוס שבו טסתי לפריז

תמונה שנייה: המטוס שבו טסתי לפריז
צילום של המטוס מבעד לחלון האוטובוס, כשהעלייה למטוס הייתה מהצד השני.
המטוס, הוא מסוג בואינג 757-300 של חברת "ארקיע", מספר רישוי 4X-BAU.
כשנחתנו באותו ערב בשארל דה-גול, המעבר מהמטוס לבית הנתיבות היה דרך שרוול חדיש, שקוף(!).
אגב, המטוס הזה היה גם המטוס שהחזיר אותי ארצה חמישה ימים לאחר מכן, אז העלייה אליו בשארל דה גול הייתה דרך שרוול רגיל (לא שקוף) והמעבר מהמטוס לבית הנתיבות בנתב"ג היה דרך שרוול.
בדומה למטוס ה"קונקורד" ז"ל, גם במטוס הזה יש רק מחלקה אחת, רק שב"קונקורד" זו הייתה מחלקה ראשונה ואילו כאן זו מחלקת תיירות

השירות לא הצטיין במיוחד, אבל לא הייתה לי בעיה להסתפק בזה.

ירון כץ

New member
תמונה שלישית: עדיין בנתב"ג, למרגלות כבש המטוס

תמונה שלישית: עדיין בנתב"ג, למרגלות כבש המטוס
מטוס בואינג 747-400 של "אל-על" שנחת ומטוס בואינג 777-200 של "בריטיש איירווייז" שיצא לדרכו ללונדון.

ירון כץ

New member
תמונה רביעית: עוד אחת ממרגלות כבש המטוס

תמונה רביעית: עוד אחת ממרגלות כבש המטוס
בנוסף לשני המטוסים מהתמונה הקודמת, כאן מופיע גם מטוס בואינג 757-200 של "אל על", ככל הנראה המטוס האחרון ב"אל על" מסוג זה, שכן מספר חודשים לאחר מכן "אל על" הוציאו מהשירות את הבואינג 757.
הבואינג 747-400 (שהוא ככל הנראה בטיסה 008 מניו יורק) התקדם לעבר טרמינל 3 ואילו הבואינג 777-200 הבריטי עדיין ממתין.

ירון כץ

New member
ועכשיו נעבור לתמונות מפריז

ועכשיו נעבור לתמונות מפריז
נחתנו בפריז.
בנמל התעופה, הגענו לעמדות ביקורת הדרכונים.
מאחר ולחלק גדול מהנוסעים היה דרכון אירופאי, על פי רוב צרפתי מן הסתם, הייתי בין הנוסעים המעטים שניגשו לעמדת הדרכונים הזרים וכך, למרות שאני בעל דרכון זר (ישראלי), לא נאלצתי כלל לעמוד בתור ועברתי את ביקורת הדרכונים במהירות שלא תבייש את מי שיש דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופי!
במקום שבו אוספים את המזוודות, שמרו עלינו חיילים מצבא צרפת, לבושים במדים מנומרים ונושאים רובי סער, עם מחסנית ב"הכנס".
עוד בארץ, הזמתי שאטל העירה.
ברם, לאחר שאספתי את המזוודה שלי, התקשרתי לחברת השאטלים והתברר שאין כרגע שאטל העירה. אז ניגשתי לתחנת הרכבת של נמל התעופה, קניתי כרטיס ועליתי על הרכבת הפרברית (RER) ונסעתי בה העירה, עד לתחנת הרכבת Gare du Nord.
הרכבת עצמה הייתה חשוכה וגם די מלוכלכת.
הסתכלתי על מפת התחנות של הרכבת הזאת (אם כי הרכבת הזאת דילגה על מרביתן) וראיתי שאחת התחנות לאורך הקו, היא תחנת Drancy וכשראיתי את זה, עברה בי צמרמורת!
בתחנת Gare du Nord, עליתי על רכבת תחתית ולבסוף הגעתי למלון אחרי חצות.

ירון כץ

New member
תמונה חמישית: הרכבת התחתית-מטרו קו 2

תמונה חמישית: הרכבת התחתית-מטרו קו 2
הציוד הנייד בקו זה הוא משנת 2009 מתוצרת חברת אלסתום, עם מעבר בין הקרונות, מתופעל באמצעות נהג, עם גלגלי פלדה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה