כמה שאלות..

עדידה161

New member
כמה שאלות..

אנחנו לא שוכבים.. אבל עושים דברים אחרים והוא גומר מהם ממש מהר.. תוך דקה או פחות, אחר כך הוא מפסיק הכל וגם מפסיק להיות חרמן.. ודווקא אז אני זאת שמרגישה שזה לא מספיק ורוצה עוד.. למה זה כל כך מהיר? ומה אפשר לעשות בשביל שהוא לא יגמור כל כך מהר?.. וחוץ מזה מה דעתכם על יזיזים?

מממ..

אם הוא לא רוצה לא יעזור כלום אז תמצאי מישהו שאכפת לו לא רק מעצמו.. יזיזים זה סבבה :]

K A R I N A1

New member
הממ.

לגבי מה אפשר לעשות אני לא יודעת, כי לא נתקלתי בזה עדיין, אבל אני מניחה שכמה מבין חברי הפורום יוכלו להגיב לך בהתאם. לגבי מה שאני חושבת על יזיזות- תראי, אני עכשיו קרוב לשנה בקשר של יזיזות [עם כל מיני הפסקות בין לבין], ולי זה מתאים. אין מחוייבות, קטע מיני בלבד ומשיכה גופנית עצומה. מה שכן, יש את הקטע של הרגשות שיכולים לצוץ תוך כדי מה שיכול להרוס את הקשר לחלוטין. את צריכה להחליט בעצמך אם את בנויה לכזו מערכת יחסים ואם זה נוח לך. אם כן - מה טוב. אם לא - עדיף להפסיק את הקשר ה'יזיזותי' בכדי לא להיפגע.

עדידה161

New member
תראי זה ממש מסובך...

אני חושבת שמה שמפריע לי יותר, אם בכלל זה הקטע של "היזיזים".. כי אנחנו ידידים ממש ממש טובים.. והקטע של היזיזים זה רק שלושה חודשים בערך.. ובהתחלה זה לא היה קורה כל פעם.. רק פעם ב.. ולאט לאט זה מתחיל לקרות כל פעם שנפגשים.. והאמת שאני פוחדת להתאהב בו או משהו כזה.. אבל מצד שני.. אני לא ממש רוצה להפסיק.. אני מסובכת=/

K A R I N A1

New member
עדי,

תראי, גם לי זה התחיל ככה. פה נשיקה שם נשיקה וזה המשיך והתקדם ככל שהזמן עבר. אני גם הייתי בסיטואציה כמו שלך, ואני יודעת שזה קשה פתאום לחתוך את העניין בגלל הפחד להתאהב, ואני יודעת שאת נהנית מזה למרות שאת מבולבלת. סה"כ זו החלטה שלך, אבל אם את יודעת שאת עושה את זה כי את מתחילה להרגיש כלפיו משהו... זה כבר מתחיל לערער את "עסקת" היזיזות ביניכם שכן כל העניין הוא מיני בלבד.. אניוואי מתוקה מה שטוב לך תעשי. ואם את מרגישה אליו משהו, כדאי שעם הזמן תגידי לו את זה. בהצלחה.

Krishi

New member
אמממ...

ממוצע הגעה לאורגזמה של גבר בין בין 2 ל-7 דקות. כמובן שאפשר להאריך את זה... למשל אממ.. אם הוא מרגיש שהוא הולך לגמור אז שתעצרו, תתעסקו קצת בדברים אחרים מלבד הזין שלו כדי שהוא ירגע קצת ואז תמשיכו שוב. הוא יכול לנסות לגמור לפני זה ואז הגמירה השניה (והשלישית.. והרביעית.. וכן הלאה והלאה) תהיה ארוכה יותר אבל הכי טוב לדעתי זה שיתאמן בתרגילי קיגלים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=733&a=37716&c=4679&sc=0&ssc=0 גבר אחרי שהוא גומר, יש לו ירידה דרסטית של הורמונים ולכן הוא פתאום מרגיש מאוד לא חרמן ובעיקר רוצה לישון (רובם לפחות). לכן גם בדרך כלל לוקח לזין שוב להתאושש עד שהוא נעמד שוב. אפשר לחכות כמה דקות (משתנה מגבר לגבר). ואפשר פשוט להמשיך להתחרמן למרות שהוא לא מרגיש הכי חרמן, והחרמנות כבר תגיע לבד מהר מאוד. אני חושב שיזיזות זה אחלה של דבר כל עוד זה כמובן מושתת רק על הפן הפיסי שביחסי המין. ברגע שמתלווים לזה רגשות רק מצד אחד זה הופך לבעיה.

L o l e e t a

New member
יזיזות זה טוב.מאוד.

אם הוא גומר מהר,תדאגי שאת זו שתגמרי לפניו..לפחות תהיי מסופקת גם. אחרי שתגמרי תטפלי בו.

למעלה