כמה שאלות על Red של המלך ארגמן

meandmeandme

New member
כמה שאלות על Red של המלך ארגמן

יש לי כמה שאלות על האלבום Red של להקות King Crimson. או תוכלו לענות זה יהיה נחמד
. 1) מי כתב את המילים לשירים באלבום? 2) האם יש קשר בין הרצועה האחרונה (Starless) באלבום לתקליט הקודם של קרימזון (Starless and Bible Black) ולשיר עם אותו השם. אם כן מהו? 3) מי עיצב את העטיפה ולמה כי כזאת מכוערת? 4) איזה קטע הכי טוב בדיסק לדעתכם? אממ.. זהו תודה

Gil Keltch

New member
red

מילים:ריצ'רד פאלמר-ג'יימס שהיה חבר של טוב של ג'ון ווטון ומוזיקאי בעצמו השם סטארלס נבחר ע"מ ליצור המשכיות בין האלבומים יותר מזה אין לי מושג קשה לבחור קטע הכי טוב, אני חלוק בין סטארלס לבין קטע הנושא

HelterSkelter1

New member
rEd

עיצב את העטיפה: John Kosh צילם: GeredmMankowitz היא לא מכוערת. כמובן שעדיף לדעתי שחברי הלהקה לא יופיעו על העטיפה, אבל התצלום הזה מאוד מתאים, כי הוא קודר וקצת מפחיד אפילו, בהתאם לאווירת האלבום. החיוך של ווטון שם זה דבר מפחיד...
הוא נראה כמו סייקופט

קרימזון

New member
זה נורא.

הם נראים כמו חבורת בריונים לונדונית כשברופורד הוא המנהיג, פריפ זה הסוס שכבר חם עליך ו-ווטון זה הפריק עם החרב. כמו סצנה מה Battle of Epping Forest.

meandmeandme

New member
איזה שיר ענק..

אני כל כך אוהב את איך שהוא כתוב.. גביראל מלך!!! חבל שהוא ירד מטורניר הזמרים..

The Dream King

New member
מסכים, העטיפה נהדרת.

והדיסק - עוד יותר. קטע מועדף? שיר הנושא, אני חושב. למרות שבשביל להאזין לו כמו שצריך אני באמת זקוק למצב רוח מסוים. את One More Red Nightmare, למשל, אני מוכן לשמוע בכל רגע נתון.

noam rapaport

New member
the cover of red

it is the first time crimson agreed to have their faces on the front of the sleeve the photographer took their pictures seperately and put them together to form a group shot

למעלה