כמה שאלות לגבי טיסה עם אלעל

roy150

New member
כמה שאלות לגבי טיסה עם אלעל

לאחר שינויים בתוכניות אני והמשפחה שלי טסים ללוס אנג'לס באוגוסט ורציתי לשאול כמה שאלות 1. כמה ארוחות מוגשות באלעל בטיסה שכזאת? 2.האם ה ECE ו ה ECF טסים ללוס אנג'לס? (הבנתי שיש בעיה של משקל או משו ?) 3.למישו יש הצעות איך להעביר 15 שעות במטוס?

ram_z

New member
היי

1, ני חושב שמוגשות 2 ארוחות מלאות ועוד נשנושים פה ושם. 2, לפי מיטב זכרוני, כן. 3. חצי כדור ואבן כשתתיישב על הכסא, תתעורר בLA
אפרופו LA - חידה. בפ"ת בונים מגדלי מגורים חדשים. לפרוייקט קוראים "מגדלי LA" מה זה LA?

kr21

New member
תשובות

1. אם אתה לא טס במחלקת עסקים או ראשונה, אני במקומך לא הייתי מחכה במיוחד לארוחות המטוס. במקרה הטוב האוכל הוא ברמת "לעיס/אכיל". אני כמעט לא טס באל על אבל אני מבין שרמת האוכל במחלקת תיירים היא בסדר. עם זאת ראה את המלצתי המשפט הראשון. 2. לא יודע 3. שלושה סרטים + ספר טוב + כדור שינה יעשו את העבודה

א מ צ י ה

New member
נגן MP4

אני לא עולה על מטוס בלי הנגן שלי. אני מאלה שיירדמו בכל מקום ובכל מצב, חוץ מאשר על מטוס. מכין בנגן סרטים ולפעמים גם פרקים מסדרות. ובגלל שאני גם מדריך בחו"ל, לפעמים סרטים דוקומנטריים רלוונטים ליעד או סרטים אחרים (כמו ה"קיסר האחרון" בדרך לסין). חוץ מזה, תמיד מוצאים עוד כמה אנשים ערים שרק מחפשים שיחה. נסיעה טובה.

DorSht

New member
תשובות

1. מגישים 2 ארוחות ועוד נשנושים בדרך 2. אני חושב שכן 3. להעביר שעות? תצלם אם זה מעניין אותך, תביא מוזיקה, סרטים, ספרים, מחשב נייד אם יש לך ואתה רוצה, תישן, תדבר עם אנשים.

למעלה