כמה פעמים ספרת עד עשר..

tairon

New member
כמה פעמים ספרת עד עשר..../images/Emo35.gif

תראה לי אחד שלא מתעצבן.. נו קדימה תראה לי הוא עמד מולי עם הגופיה הלבנה דחופה לו במכנס הגינס הצמוד משו.. עם קיסם בפה.. בעיניים מסונורות.. זה לא קולי לשים משקפיים.. היה אומר ככה בהנף כף היד... אז בתוכי מכונת הגעש הטמפ´ בה עולה למהירות שיא ענין של דקותיים תלוי מה מידת סעיף הקריז שיש לי ממול.. אז הוא מתיישב ככה בלי הודעה מתיישב.. אני מביט בו.. והוא מכה בכף ידו על הריצפה שב שב.. מה אתה מפחד?.. אני יסיבר לך על תאורית העצבים.. שאני למשל תופס קריזה אני כמו סמי טריילר ביום שבו יש עליו מטען חריג .. ואני דוהר אל תוך מה שמעלה בי ת´סעיף... ונכנס בו בכל העוצמה עם כל מה שמשתמע מכך והעשן יוצא לי מהגוף תתקרב טוב טוב כמעט תראה אייך המאוזנים מראה לא מלבב נפש בכלל לא .... לבנתיים אני רק על תקן של מאזין.. אני חושש שאולי אומר משו לא נכון שתעלה בו את מד הסעיף לך תדע.. אבל לי יש מד אחר שנקרא מד איפוק השאלות.. והוא כבר חורג מעל ומעבר לקו האדום שלו... אז אני מעיז .. ושואל תגיד ירמו ככה קוראים לו לגברבר.. קרה לך שנעצרת וספרת עד עשר?? ואם כן.. אני פה מגדיל לעשות שואל שאלה בשאלה סיכון כפול.. כמה פעמים ספרת עד עשר??? ירמו קם בבת אחת נסוגתי לאחור וואלה חטף ת´קריז זהו אני עכשיו הולך להדרס באופן טוטאלי .. אני יאספו אותי בשפכטל מהמדרכה... מתקרב אליי זורק סיגריה על המדרכה ופולט לעברי... סעמק גם אתה מעריץ של רפי פרסקי שיר מעאפן לגמרי... לך לך ממני .. תלמד להאזין למוסיקה נשמה זו מהחיים.....

למעלה