כמה מכם הסטודנטים מעתיקים?

כמה מכם הסטודנטים מעתיקים?

לפי דבריו של יאיר פרץ 90% מעתיקים בבחינות. מעניין כמה מהעתודאים העתיקו אי פעם בבחינה או הגישו עבודה לא להם.

amircn1

New member
אני...

בבחינות לא העתקתי בכלל, אבל מעבודות של אחרים העתקתי חלקים מסויימים, אבל אף פעם לא את כל העבודה בשלמותה

למה לא בעצם?

כי זה אסור? כי זה לא מוסרי? כי קשה להעתיק? הפחד להתפס? ולא, אני לא בעד להעתיק. סתם מעניין מה דעתכם.

עתודאית

New member
אממ

שאלה מעניינת... לא נראה לי שבגלל שזה אסור או לא מוסרי כי זה היה אבור ולא מוסרי באותה מידה בתיכון, ושם לא היו לי בעיות להעתיק... כניראה כי זה קצת יותר קשה ובעיקר בגלל הפחד להיתפס... כלומר, העונשים פשוט מרתיעים יותר מבתיכון (אותי לפחות)

בתיכון העתיקו ממני

אני העתקתי רק בערבית, גרמנית ויכול להיות שגם בצרפתית, לא הסתדרתי עם שפות כנראה. לרמות בערעור לא נחשב ללהעתיק נכון?

D a n n y b o y

New member
צריך לזרוק אותו מהכנסת ומיד.

גם אם מה שהוא אומר נכון, חברי כנסת, כנבחרי הציבור, נאמדים בסטנדרט גבוה יותר.

מעולם לא העתקתי בבחינה

להיעזר בפתרונות של אחרים במידה ולא הצלחת בעצמך - זה כמובן שעשיתי, ואין בכך גם כל פסול.

ameralis

New member
עדיין לא הייתה לי בחינה

אבל לדעתי זה די מיותר :\ זה לא תיכון שאומרים לך "טוב, קיבלת 0" ואז אתה עושה מועד ב'. באונ' אתה אמור ללכת לוועדת משמעת ועוד כל מיני דברים כאלה. מי צריך את זה? :\ עדיף ללמוד וזהו....

kozakish

New member
גם כן היאיר פרץ הזה..

שונא אנשים כמוהו, עושה פוזות של דתי אבל מרמה על ימין ועל שמאל. אני בטוח שלפי ההלכה מותר לשלם ע"מ לקבל תואר אקדמי, שקוף, כאילו לא? אני בטוח שיש דיבר כזה:"אל תחמוד עבודת רעך" או משהו בסגנון, גם כן צדיק...

יש הרבה סטודנטים שמעתיקים

לפחות בפקולטה שלי. אני לא יעריך באחוזים, אבל רובם ככולם באים ממגזר מאד מסוים באוכלוסיה. אני אישית לא העתקתי במחן אקדמאי. למה? לעוף מהלימודים נראית לי כאופציה היותר גרועה מאשר לקבל 5 נקודות פחות. את מבחן קורס החובשים עשיתי בזוגות, שם לא ריחף שום עונש אפשרי.

kozakish

New member
אולי אני בור אבל....

תוכל להגיד או לפחות לרמוז מאיזה מגזר באוכלוסיה באים המעתיקים?

למעלה