כמה באמת חשוב לבחורות הגיל?

כמה באמת חשוב לבחורות הגיל?

הסיפור הוא כזה. הייתי עם משפחה בחתונה ובסוף הערב סידרו לי לחזור עם משפחה לעיר שבה אני גר (שלשם משפחתי לא נסעה) לקראת סוף הערב האבא בא וקרא לי ואיתו הבת שלו. אני נפרדתי מהמשפחה שלי ובאותה הזדמנות הסתכלתי לכיוון הבת שחייכה אליי. ניגשתי אליהם והכרנו. מהרגע הראשון הכל זרם חלק, היה לי ביטחון עצמי, דיברנו הרבה, אחותה גם הצטרפה אחרי 5 דקות להליכה לאוטו. יש לציין שרוב הדרך לאוטו היא הגיבה אליי במשך השיחה במבטים די קורנים ואני החזרתי. נסענו בחזרה כשאנחנו יושבים מאחורה ואני לידה ואחותה בצד השני. רוב הדרך בהתחלה דיברנו וצחקנו אני אמרתי מידי פעם דברים שגרמו לה לצחוק והיה לי ביטחון עצמי מלא. לקראת סוף הנסיעה שהם באו להוריד אותי, הגשתי לה את הטלפון שלי כשבו כתוב המספרים "05" בתור רמז להשלמת המספר שלה. היא ישר לקחה אותו וכתבה את המספר. אחרי שהיא החזירה אליי את הטלפון היא לקחה אותו שוב כדי לוודא שהמספר נכתב נכון. כשירדתי מהאוטו אמרתי להם שלום והיא שוב הפנתה אליי מבט קורן עם חיוך. טלפני אליה אחרי שלושה ימים. אחרי שעבר החג. דיברנו קצת שלום שלום ואז קבענו שאני אבוא לדירה שלה (גרה עם שותפים) הגעתי אליה, ושוב מהרגע הראשון נישקתי אותה על הלחי והתחבקנו, היא רוב הזמן חייכה ונראיתה מרוצה. על ההתחלה ביקשתי לדעת איפה השירותים וההיא הפנתה אותי אליהם והמשיכה אחריי כדי להראות לי את הדרך. הלכתי באיטיות קורצת כדי לראות מה התגובה שלה והיא שלחה אלי ידיים דוחפות כאילה אבל שנשלחו בשביל מגע. תפסתי לה את הידיים ועם ליטוף קטן עזבתי אותן ופניתי לשירותים. אחר כך חזרתי לסלון וישבנו ודיברנו על הא ועל דא סיפרתי לה עליי היא סיפרה לי על עצמה. מהרגע הראשון היא ישבה בספה אחת ואני התיישבתי בזאת שליד. שוחחנו איזה שעה והכל זרם, אמרתי דברים שהצחיקו אותה ועברו בינינו מבטים של כיף. עם הזמן היא התחילה להראות סימנים של עייפות וגם הרגשתי שהקטע פיזי עוד לא ממש זורם הפעם, אז הצעתי שאני אלך ובפעם אחרת נצא לאיזה מקום, נתפוצץ, נבלה, ואז תהיה אווירה אחרת. היא נראתה כמרוצה מההצעה, דיברנו עוד קצת וקמתי ללכת. ליד הדלת שוב התחבקנו ארוכות ונתתי לה נשיקה על הלחי, היא נגעה בי במגע מלטף לאורך כל הפרידה. בשלב מסויים פניתי אל השפתיים שלה (טעות נוראית) והיא התחמקה וזזה לצד. פניתי לדלת והיא נפרדה ממני במגע, ושוב מבטים קורנים וכיפיים והלכתי. עכשיו, למה אני מספר לכם את כל זה. אחרי יומיים (היום) התקשרתי אליה, אחרי שאתמול התקשרתי כמה פעמים והיא לא ענתה וגם היום לא ענתה כמה פעמים עד שבסוף היא ענתה וסיפרה לי שהיא היתה בעבודה (מלצרות). התחלנו לדבר על מה היא עושה ועל זה שהיא עסוקה ושמעתי בקול שלה שהיא לא כזאת מתלהבת, אז אמרתי לה, דברי תכלס מה עובר לך בראש. אז היא אמרה, תשמע בקטע רומנטי זה לא ילך, ולא הסכימה להגיד למה. ביקשתי אם נוכל להיפגש לדבר בתור בני אדם להבין מה היה והיא אמרה שנראה כבר בהמשך. עכשיו, היא בת 22 והיא אמרה לי את זה בפגישה השניה. אני לא עניתי לה בן כמה אני אחרי שהיא אמרה לי כמה היא, והיא לא שאלה. אני בן 20 אבל יש לי מראה די שרירותי שתלוי בהתנהגות שלי ובסיצואציה. אנשים מסויימים יחשבו שאני בן 17 וישאלו אותי על חופש הגדול, אחרים יכולים לחשוב שאני בן 22 ולדבר איתי על האוניברסיטה. בפעם הראשונה שנפגשנו בחתונה, עברנו כמובן את המידע הרגיל של איפה אתה לומד פה שם התברר שהיא מכירה מישהי שלומדת איתי באותה השיכבה (לימודים אקדמאיים) שמכירה קצת אותי ועוד חברים ללימודים שלי (שמכירים אותי יותר טוב ויודעים בן כמה אני). השאלה היא, והיא מופנית לבנות, מנסיונכן, מה לעזאזל יכולים להיות הסיבות שיגרמו לכזה שינוי במשיכה, האגם הגיל באמת כזה חשוב? מה הסיכוי שהיא באמת התקשרה לחברים שלה כדי לברר עליי יותר? האם היא לא היתה אומרת לי אם זה היה בפירוש הגיל? או שלא היה נעים לה שאני אדע שהמכרים המשותפים שלנו שפכו עליי מידע? איזה עוד סיבות יכולות להיות? אולי היא היתה שיכורה מהחתונה ובגלל זה זרמה איתי, ומה שהמשיך מעבר לזה היתה סתם טובה?

תשמע...../images/Emo70.gif

לפי מה שסיפרת נראה לי דווקא היא לא הייתה שיכורה בערב..אבל פשוט במפגש שלכם לא כל כך עשית לה את זה..יענו הבינה שאתה לא בשבילה ולכן עכשיו היא מנסה להתחמק ממך...בעיניין של הגיל..לא יודעת מה להגיד לך כי זה שונה..מצד אחד אני יכולה להגיד שוואלה כן מפריע לי הפרשי גילאים ואין מצב שאני יוצאת עם מישהו קטן ממני מצד שני אם וואלה הוא יעשה לי את זה אז למי איכפת בן כמה הוא..מבין?.. תכלס אני ממליצה לך לשאול אותה ישירות מה מפריע לה..וגם בדרך תגיד לה את הגיל שלך..עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר כך שהיא תחלליט בדיוק מה היא רוצה..מקסימום אתה ממשיך הלאה.. לא נראה לי שזה בעיה בשבילך למצוא עוד מישהי
בהצלחה

גיל זה רק מספר../images/Emo70.gif

חובה חובה חובה שתגיד לה בן כמה אתה ועשה זאת לפני שיהיה מאוחר מידי. כל עוד שניכם באותו ראש ויש כימיה- הגיל ממש לא משנה וזה מניסיון. שינוי במשיכה יכול להיות סתם ככה אולי היא רוצה לקחת את זה יותר לאט <ולחץ של טלפונים ידידי, לא מועיל פה- פעם פעמיים מספיק בהחלט,לא צריך לרדוף>, אולי היא לא מעוניינת והבינה זאת בפגישה עצמה, אולי יש לה פחדים לגבי הגיל כי היא שאלה את החברים שלה לגבייך והם אמרו את הגיל. הכי טוב ליזום איתה שיחה, לספר לה על הגיל ולשאול אותה אם זה מה שהפריע.

טיי 1

New member
לא הבנתי מהסיפור שלך ,

למה נתפסת לעניין של הגיל דווקא . כאילו, סיפרת סיפור ארוך ומפורט, בצורה מאוד יפה ומובנת שאפשר להרגיש מה הלך שם... ונתפסת דווקא לעניין של הגיל. בסך הכל, הגיונית, אם היית צעיר מדי בשבילה - סביר להניח שלא היה לה בעייה להגיד תשמע אתה צעיר לי מדי - אני מחפשת בני 30. לגיטימי. זה לא משהו ממש מביך שהיא צריכה להתחמק. דווקא הגיוני (וזה לא אישי, אל תעלב), שזה אפילו משהו קטן, אפילו ברמה של -כשהתקרבת אליה לנשק אותה , היא הריחה שיש לך ריח פה רע - שתאמין לפעמים דברים קטנים כאלה יכולים להוריד - ואלה הדברים שבאמת קשה להגיד לצד השני . אולי דווקא היא כן הייתה "קלת ראש" באותו ערב, וכן אפילו הייתה במצב של להיכנס איתך למיטה (ולא מעבר), אבל ברגע שזה לא זרם לזה, בשלב כלשהו היא התעייפה . ואחרי שהערב עבר - זה כבר לא התאים לה.

white owl

New member
לדעתי זה לא הגיל

יצאתי עם צעירים ממני וגם עם מבוגרים. ההפרשים כלפי מטה לא היו גדולים אבל כלפי מעלה כן. למדתי שהגיל ממש, אבל ממש לא מראה על בגרות או חוסר בגרות. הבגרות הנפשית לא תלויה בגיל. אם היא מתרחקת ממך, תבין את הרמז. זה לא נעים, זה נכון, אבל אני לא יודעת אם יש על מה להלחם. לא עונה לטלפונים? לא נעים לה להגיד שזה לא זה... אני לא הייתי מתעסקת בזה וממשיכה הלאה

תגובה

קודם כל אם אתה חושש שנראית לה צעיר מגילך כדאי שתגיד לה בן כמה אתה. עכשו אם היא לא רוצה חברות אפשר ידידות עד שתשנה את דעתה. אם אוהבים באמת הגיל לא משנה.

למעלה