כל אותם אלו שהתאהבו בשנאה, מבלי להזכיר שמות כמו שובו או גוי ואבוי,

Katomishh

Well-known member
הם כבר מזמן לא חלק ממחנה השלום, הם חלק ממחנה השנאה.
מה לעשות, אי אפשר לקחת מבן אדם את האהבה שלו, בייחוד אם הוא אוהב לשנוא.

evglev1

Well-known member
מנהל
שלום עכשיו מעולם לא היו חלק ממחנה השלום, בעוד פרס ז"ל וביילין באמת נאבקו למען השלום ולא ראו בעיה שהמתיישבים יחיו תחת שלטון פלסטיני, שלום עכשיו נאבקו למען הטיהור האתני כבר מהתחלה, עד שהיה נראה שאפילו אם הפלסטינים יהיו מוכנים להשאיר את המתיישבים תחת שלטונם, שלום עכשיו לא יסכימו ולא בגלל דאגה לשלום המתיישבים אלא בגלל השנאה שלהם למפעל ההתיישבות ותחושת הניצחון שלהם כשישובים נעקרים.

כך שבמחנה השמאל רק אלה שראו באיזשהו שלב באור חיובי הישארות מתיישבים תחת שלטון פלסטיני היו באמת מחנה השלום. אלה שמתפארים בשלום כמו שלום עכשיו, גוש שלום, דור שלם דורש שלום ודומיהם הם למעשה מחנה הפינוי.

jackie111

Well-known member
שלום עכשיו מעולם לא היו חלק ממחנה השלום, בעוד פרס ז"ל וביילין באמת נאבקו למען השלום ולא ראו בעיה שהמתיישבים יחיו תחת שלטון פלסטיני, שלום עכשיו נאבקו למען הטיהור האתני כבר מהתחלה, עד שהיה נראה שאפילו אם הפלסטינים יהיו מוכנים להשאיר את המתיישבים תחת שלטונם, שלום עכשיו לא יסכימו ולא בגלל דאגה לשלום המתיישבים אלא בגלל השנאה שלהם למפעל ההתיישבות ותחושת הניצחון שלהם כשישובים נעקרים.

כך שבמחנה השמאל רק אלה שראו באיזשהו שלב באור חיובי הישארות מתיישבים תחת שלטון פלסטיני היו באמת מחנה השלום. אלה שמתפארים בשלום כמו שלום עכשיו, גוש שלום, דור שלם דורש שלום ודומיהם הם למעשה מחנה הפינוי.

שלום עכשיו זה קבוצה של אנשים שיש להם דעה
פוליטית שמתבטאת במצע שלהם. אם אתה רוצה
לדעת מה הם דורשים היכנס לכאן.

אתה קצת מתבלבל עם המצע של הליכוד. כי לליכוד
אין דרך ואין מצע. דרכו של הליכוד חקוקה במוחו של
ביבי. ומה כתוב שם? זה תלוי באיזה יום ובאיזו שעה
תכנס לפה שלו.

dory30

Well-known member
אני אוהב הרבה דברים: מוזיקה, סרטים, סדרות, אוכל (לפעמים יותר מדי) וספורט. את נתניהו לא! תעשה לי משפט שדה, בבקשה.

Katomishh

Well-known member
אני אוהב הרבה דברים: מוזיקה, סרטים, סדרות, אוכל (לפעמים יותר מדי) וספורט. את נתניהו לא! תעשה לי משפט שדה, בבקשה.
לא חייבים לאהוב, גם לא צריכים לשנוא.
במקרה הנ"ל לא דיברתי על נתניהו, עם השנאה של שובו לנתניהו כבר מזמן השלמתי ואין לי איתה בעיה.
עם השנאה שלו לקולות של קירוב לבבות דווקא יש לי.

למעלה