כלב נדרס, ברח ונעלם לפני חצי שעה בגבעתיים

שיפ1

New member
כלב נדרס, ברח ונעלם לפני חצי שעה בגבעתיים

בסביבות שתיים בלילה, ה16 לחודש. הכלב, לפי מה שסיפר בעלים של כלב נוסף שטייל שם, (אני הייתי בטיול עם הכלבים שלי) כלב בצבע לבן, קיבל מכה מטרנזיט ברחוב שנקין, לפני הצומת של שנקין הכנסת, אני רק שמעתי את המכה של המכונית, את חריקת הבלמים ואת הצווחה של הכלב. הבחור השני סיפר שהכלב נראה פודל לבן קטן. הוא קיבל מכה ומיד רץ לכיוון השביל שנמצא מערבית לרחוב שנקין, ומחבר בין גן אהרון לרחוב פיינברג מצד אחד, ולבית הכנסת מצד שני. הוא חיפש מתחת למכוניות ברחוב, ובחצרות, אני עברתי עם הכלבים שלי את כל השביל ולא מצאנו אותו. חיפשתי גם בחצרות שליד. בסוף התייאשתי. הוא יכול להיות בכל מקום, בודאי מתחבא או שכבר רץ הבייתה. נורא נורא מקווה שלא קרה לו משהו חמור, ושהגיע הבייתה. מקווה שהבעלים שלו ישימו לב שמשהו לא בסדר. כי לפעמים אפשר לא להבחין. מיותר לציין שבעל הטרנזיט האדומה שפגע בו לא טרח אפילו לצאת מהאוטו ולבדוק מה קרה. ואני בטוחה שהוא הרגיש שפגע במשהו, כי בכל זאת, בלם לרגע. ואז המשיך לנסוע. אני כותבת את זה כדי שאם מישהו מגבעתיים איבד כלב לבן קטן, ויציץ בפורום, שידע, באיזה רדיוס הוא נראה לאחרונה ומה קרה. ממש ממש עצובה, ומיואשת. לא מבינה למה אנשים נוסעים כל כך מהר ברחוב מיושב. הכלב, אגב, חצה את הכביש במעבר חציה. אני רואה לא מעט כלבים שיודעים בדיוק מה זה ומקפידים, גם כשהם בורחים מהבית לפעמים, לחצות במעבר חציה. לכל הנהגים חשוב להעביר את המסר, שכלב חוצה צריך לקבל כבוד כמו בנאדם. ומקווה כל כך שיהיה לזה סוף טוב.

למעלה