כיצד לקנות כיריים חשמליות?

habubnik

New member
כיצד לקנות כיריים חשמליות?

האם יש לכם עצות/טיפים בנושא? נכנסו בשכירות עכשיו לדירה ואין פה גז מסודר (יש פה הכנה לגז, כנראה של גז מרכזי) אז החלטנו לקנות כיריים חשמליות. הייתי רוצה לדעת האם יש דברים שאני צריכה לדעת בקניה של כיריים כאלו? איך זה עובד מבחינת חסכון בחשמל? - יש דרוג אנרגטי כמו במקררים? אשמח לכל מידע בנושא

SimpleAim

New member
כדאי לך מאוד לברר עלויות שוטפות

של שימוש בחשמל מול שימוש בגז. בדר"כ חיבור לגז לא עולה הרבה כסף (אם בכלל) וגם התשלומים השוטפים על שימוש אמורים להיות פחותים וזה משמעותי, אם אתם משתמשים בזה הרבה. אישית, כשהשתמשתי בכירה חשמלית (מהפשוטות, ששמים על השיש) הייתה לי בעיה רצינית של ריח כי כל מה שנשפך נדבק ודי קשה להסיר אותו מפלטת החימום. חוץ מזה, אותי די הפחיד להשתמש בזה כי אפשר לגעת בטעות בגוף כשהוא חם ולחטוף כוויה רצינית - כי לוקח הרבה זמן יחסית לגוף להתקרר (וגם להתחמם, זה לא מתחמם מייד, כמו גז).

habubnik

New member
לפי המידע שהצלחתי לדלות באינטרנט ובמוקד של

חברת אמישראגז - יש הבדל משמעותי בין חיבור גז בבלונים, לגז מרכזי. קודם כל יש עלות של התקנת הברז בדירה (היא לא ידעה לומר לי כמה זה, אבל זה יחסית יקר), ואז יש עלות של 29 שקלים רק על עצם החיבור לגז מרכזי (כל חודשיים) ואז גם תשלום על השימוש בגז שיוצא יקר יותר למטר מעוקב מאשר בלוני גז (שם את משלמת פשוט על החלפת הבלון ותו לא). כרגע אין לי יכולת אמיתית להשוות בין ההוצאה החודשית של כיריים מגז לכיריים חשמליות - אבל כבר אי אפשר להניח אוטומטית שהתוספת להוצאה החודשית היא זולה יותר בגז. אשמח לטיפים בנושא רכישת כיריים חשמליות, אם יש למישהו...תודה.

sagtool

New member
כיירים חשמליות

במידה וזו לא הדירה שלך ואתה גר בשכירות, כדאי ועדיף לא להכנס להוצאות די מיותרות של גז (למרות שזה מאוד חסכוני) תנסה לעניין את בעל הבית אולי הוא יתקין על חשבונו. לדעתי, קנה כיריים חשמליות (2 גופי חימום) עולה בסביבות 150-200 ש"ח, לוקח להם מעט זמן להתחמם אבל המון זמן להתקרר והם די זוללי חשמל (בין 1000-2000 וואט)

לכמה זמן אתה נכנס לדירה

וכמה ומה אתה מבשל? כיריים חשמליות יחסכו לך הוצאות מיותרות ויקרות על התקנת גז , גם אם בשימוש שוטף הם מעט יותר יקרות.

habubnik

New member
אני נכון לעכשיו נכנסתי לשנה, עם אופציה לשנה

נוספת. אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי, הכוונה שלי היא להשאר פה כמה שיותר. מצד שני, אין לי כוונה לתת מתנות לבעל הדירה על חשבוני. לא נראה לי שהתקנה יקרה כמו התקנת ברז גז זה משהו שאני צריכה לשלם. אני לא מבשלת הרבה, סיר פסטה 2-3 פעמים בשבוע, סיר אורז פעם פעמיים בשבוע. שימוש קל-בינוני.

habubnik

New member
השאלה אם יש מוצרים יקרים יותר, שחסכוניים יותר

בחשמל? אני מעדיפה להשקיע 800 שקל במוצר מעולה וחסכוני, מאשר 200 שקל במוצר שיטחון לי את חשבון החשמל.

sagtool

New member
כיריים חשמליות

יקרתי לצערך כל כיריים חשמליות זוללות חשמל (על מנת לחמם את גופי החימום) גם כיריים של 800 ש"ח יבזבזו כמעט אותו דבר לדעתי וגם מנסיון עדיף כיריים חשמליות

sb21

New member
מה עם כירת גז ניידת?

אני לא מכיר את המוצר,אבל זה נראה לי הפתרון הכי זול (לפחות בטווח הקצר). נדמה לי שלא מזמן היה על כירה כזו מבצע בשופרסל, אני לא יודע אם הוא עדיין מתקיים.

למעלה