כיף: אם הייתם GM ליום אחד, מה הייתם עושים?

JaneLame

New member
כיף: אם הייתם GM ליום אחד, מה הייתם עושים?

מקפיצים את האלט שלכם ישר לרמה 80? סולו ליץ' קינג? וואן-שוט לכולם ב-BG? מסדרים לעצמכם לג'נדריז? בודקים את החשבונות של החברים שלכם ומגלים מיהם האלטים הסודיים שלהם (טוב, אולי זה רלוונטי רק לרולפליירז)? תוספת ניקוד למי שיספק תשובה מקורית. אני כבר יודעת בדיוק מה הייתי עושה: מסדרת Corrupted Ashbringer לפלאדינית המרושעת שלי.

Aounty

New member
מצטרף בחשאי לריידים של

קבוצות ברמות גבוהות ומנסה להבין מה הן עושות מבחינת ניהול DPS ריפוי וטאנקינג. ומה נותן להם את ה EDGE הזה. אהה הייתי נותן ל RET פאלי MS EFFECT ליום אחד. בטח מכבשש את ארז ונדב גם לאיזה יום אחד. ומחליף לג'ושועהאמר את השם חיחיחי.

SiC

New member
מחליף את הפורטלים לערים

כלומר, פורטל לאורגרימר יוביל לthrone room של וואריאן ופורטל לסטורמווינד יוביל לחדר של ת'ראל וכו'... יהיה מעניין :) אגב אשברינגר, זה רק אני או שבסוף לא היה לה כל חלק בחיסול של הליצ' קינג?

JaneLame

New member
שאלה טובה, אין לי מושג.

אהבתי את הרעיון של הפורטלים ואת שינוי השם לג'וש האמר.

SiC

New member
זה ממש מבאס

שאין לה התייחסות, כי הייתי בטוח שהיא תשמש כנשק העיקרי נגד פרוסטמורן. במיוחד אחרי הקרב בסוף השרשרת באיזור ההתחלה של הDK

Kingeh

New member
על מה אתם מדברים?

היא באמת הנשק העיקרי נגד פרוסטמורן...

Kingeh

New member
כדי לא לעשות ספויילרים

כנס ליוטיוב ותחפש את הקרב בליץ' קינג.. חלק 2.

dsa100

New member
מחליף את הרמה של המבוכים...

deadmines יהפוך ל HC , כל ה HC יהפכו למבוכים לדרגה 20.... יכול להיות משעשע , בפעם הבא שאנשים יכנסו ל STOCADE יראו את הגנבים בדרגה 80 ELITE

ailag

New member
מחליפה בין קבצי הקוד

אני רוצה לראות טאורן ניגש לנפח אל-מת והוא עונה לו "good day to you!" או "king's honor, friend."

ailag

New member
או

NPC טאורן אומר "my, you're a tall one!" אה אה ולשים סקריפט על הצ'אט של טרייד שמתי שמישהו אומר GS ואחריו מספר, זה יוסיף לסוף המשפט (כמו השיהוק כששיכורים) ".. and my thingie is this | | small!" או עושה שארת'אס יהיה טוב בחזרה

קטריס

New member
וואי וואי מה הייתי עושה

הייתי עושה טינקר מטורף לרוג שלי ויוצא איתו להפוך את ערי הבירה של האליאנס למקום לא בטוח להיות בו
מישהו אמר... מיוטילייט עם שני 2h?? סטאלת' ברמה אינסופית?? 90% פחות זמן קולדאונס?? הא הא הא!!!

Fanty S

New member
הייתי חותכת את כל הRP במשחק

לא עוד 17 דקות טריילר לפני COS או דיאלוג של חצי שעה בין משפחת סארופנג.

חוסם לצמיתות חצי מהשחקנים...

אם לא יותר. הגעתי היום עם האורק שלי לרמה 70. במשך שעה של משחק, עזבתי בערך 10 מבוכים בגלל אנשים שפשוט לא יכולים לשלוט על האצבעות. למזלי, בפעם האחרונה שנכנסתי (עכשיו) היו אנשים נורמליים ונחמדים שמבינים שמבוך ברמה 70 הוא לא כמו ברמה 65 ומה לעשות, צריכים כבר לדעת איך לשחק. נכנסתי בתור dps למרות שכל הציוד שלי היה לטנק וסיימנו את המבוך בהצלחה רבה. להחזיר את LFG לקדמותו, זה מה שהייתי עושה.

lizard

New member
חשבתי על זה רבה והגעתי למסקנה שאם הייתי GM

אז הייתי הולך לקרוא ספר כי המשחק כבר לא היה מעניין

למעלה