כוח אדם ופיצויים

beme27

New member
כוח אדם ופיצויים

איפה ניתן למצוא את הסעיף בחוק שאומר: שאם סיימו לי את העבודה בבנק ולא מצאו לי עבודה חלופית תוך שבועיים בעבודה אחרת, אני רשאית לפצויים? אני עובדת דרך כוח אדם 3 שנים. שאלה נוספת: האם אני רשאית לדמי אבטלה?

fef24

New member
../images/Emo60.gifהקבלן חייב להציע משהו

אחרת, אם את לא עובדת אחרי שלוש שנים שעבדת, את יכולה להגיד לו שאת רואה בזה פיטורים (או הרעת תנאים שמחייבים תשלום פיצויי פיטורים, היינו הך). הבעיה היא שהקבלן בטח ינפיץ לך איזה עבודה שספק אם תרצי לקבל ושלא תהיה קשורה לתחום הידע שלך, ואז יטען שהתפטרת כי לא הסכמת. ואז תלכו לאיזה שנה לבית הדין, ואז תתפשרו על הסכום שהוא היה צריך לשלם מלכתחילה. בהצלחה.... וכן, את אמורה לקבל דמי אבטלה, אבל גם הם יעשו לך את המוות, בגלל זה תדרשי מהמעביד שלך בכתב את פיצויי הפיטורים ותטעני במכתב במפורש כי הוא פיטר אותך, ותציגי את זה לביטוח לאומי, ותקווי ליפול על פקיד טוב. מקסימום תוסיפי לתביעה נגד המעביד גם את אובדן האבטלה (ובלי קשר תתחילי לחתום). מצטער על הפסימיות, אבל זה עלול לקרות. מנגד הקבלן יכול להגיד צודקת ולתת לך את הכסף, אבל משום מה אני בספק...

beme27

New member
לא ברור בכלל

שאלתי הייתה, האם יש סעיף בחוק שאומר שעל כוח האדם למצוא לי עבודה אחרת, לא יאוחר מרגע הפסקתי בעבודה הקודמת תוך שבועיים?? ובמידה ולא אוכל לדרוש פיצויים?? עלי לדעת בוודאות. תודה מראש וקצת אופטימיות לא יזיק.........

fef24

New member
../images/Emo60.gifכן, הוא צריך להציע משהו

אבל אני לא זוכר לפי איזה סעיף / פסיקה. בגדול, זו הפסקת עבודה, ולכן את מפוטרת ככל עובד אחר.

למעלה