כהרגלי-עוד הודעה ללא מטרה...

כהרגלי-עוד הודעה ללא מטרה...

היי שוב לכולם... לא הייתי בבית מיום ראשון בערב...ככה שאין לי ממש כח לרוא את כל ההודעות...בטח יותר מאוחר אחרי שאני אחזור מהפסיכולוג אני אקרא את כולן-או לפחות את רובן הגדול...! איך היה לכם הסילבסטר??????????? אני העברתי עוד ערב בפנמיה כשאני מנסה ללמוד למבחן בתנ"ך שהיה לי היום בבוקר....והלך דיי טוב. בסביבות 10 וחצי חברה שלי באה אלי לכיתה שבה למדתי וביקשה ממני ליצור קשר עם מישהו ולהזמין אותו ל-12 פשוט היא לא יודעת את מי אני מעדיפה...אז בשיא הצחוקים אמרתי לה שאני מעדיפה אותה! אז ב-00:00 נתנו חיבוק דב אחת לשניה ואמרנו-לשנה הבאה עם ______! כל אחת עם מי שהיה לה בראש-ולי כמובן לא היה אף אחד! סתם היה מצחיק-נקרעתי.... הייתי ערה עד 2.... כי ביום ראשון בערב הלכתי לישון ב-12 וקמתי ביום שני בשעה 13:15.... לארוחת צהריים(לא שאכלתי
) בקיצור היה דיי נחמד אפילו שהיו לי יצאות דיי דפוקות אתמול של עצבים על חברות שלי או על אנשים מסביב... ב-12 וחצי ה"חברה שלי ממין זכר" התקשר אלי...והיה לי ממש כייף לדבר איתו אחרי שבשבועיים האחרונים השיחות שלנו מסתכמות ב-אני מת/ה מעייפות נדבר מחר או אני לומד/ת למבחן נדבר יותר מאוחר...ועוד 10000000000001 תירוצים אחרים שלא נדבר...זה לא ממש הציק לי(דבר שמפליא מאוד כי פעם היינו מדברית 3 פעמים ביום!) אבל חפיף....שרדתי! אז בסביבות 1 שמתי פיג´מה ועשיתי פיטרולים ברחבי הבית ספר והפנמיה... והשומר הקרציה הזה הציק לי קצת.... "צהריים טובים-חשבתי שרק אני ער בשעה כזאת" ולא ממש שמתי לב שהוא מדבר אלי כי חשבתי על מליון ואחד דברים אחרים! ההיה לי חלום מז´ה קורע!!! חלמתי שאחותי באה עם "חבר" שלה (זה עדיין לא רישמי כ"כ- הם לא סגורים על עצמם) באים אלי לפנמיה ומודיעים לי שהם מתחתנים וכשקמתי בבוקר כולי חייכתי ואף אחת לא הבינה מה קרה עד שהבנתי שזה באמת היה חלום... פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.............. אם הם ידעו שחלמתי על זה הם יקרעו אותי....! טוב אני כבר מז´ה מורחת ת´הודעה הזאת וגם ככה אף אחד לא קורא אז למה סתם למרוח ת´זמן?!?!
ביי ביי ובהצלחה לי אצל הפסיכולוג... ירח!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו קוראים!

נשמע שבסה"כ עבר עלייך יום נחמד אתמול.. גם שיחה כיפית עם ידיד..גם חיבוק דוב עם חברה בלילה.. גם חלום מצחיק.. מקווים שגם אצל הפסיכולוג יהיה נחמד.. ספרי לנו איך היה כשתחזרי..

stormy

New member
גם אני קראתי....

דווקא נחמד לשמוע נימה של שמחה בהודעה שלך. נחמד להיזכר הרגעים הטובים שלנו. טוב אני קצת ספיצ´לס היום אז תסלחי לי... speachless

למעלה