כדורים fluvoxamine maleate

ישקה2

New member
שלום. בני בן 15,סובל מ ocd (טקסים בגלל נקיון) מטופל ב cbt, יש שיפור קטן. פסיכיאטר נתן את הכדורים הנ"ל 50 מג. אמר שאין תופעות לוואי. קוראת באינטרנט ונדהמת מכמות התופעות .
אשמח לעוד חוות דעת לפני שמתחילים..
תודה מראש

DOCTOR W H O

Member
מנהל
שלום. בני בן 15,סובל מ ocd (טקסים בגלל נקיון) מטופל ב cbt, יש שיפור קטן. פסיכיאטר נתן את הכדורים הנ"ל 50 מג. אמר שאין תופעות לוואי. קוראת באינטרנט ונדהמת מכמות התופעות .
אשמח לעוד חוות דעת לפני שמתחילים..
תודה מראש
היי יקירה, סליחה על התגובה הסופר מאוחרת המון בעיות בממשק החדש.

לגבי תופעות הלוואי, אין כדור שלא קיימת לו רשימה מפחידה של תופעות לוואי. היו כדורים שלקחתי שכמעט קיבלתי התקף לב רק מלקרוא את רשימת התופעות לוואי שעלולות לצוץ.
וזה בדיוק מה שהן.
חברות התרופות מחויבות לתאר כל תופעה שעלולה לקרוא גם אם יש בה סיכוי למיליון מחשש לתביעות והטעית הציבור מצידם.
אינני אומרת שאין תופעות לוואי בנטילת כדורים ואני במיוחד לא מתמחה בטיפול תרופתי לבני נוער וילדים, אך מהנסיון שלי על עצמי לפחות, הם לא ברמה מפחידה כפי שמתוארת בעלון לצרכן שרובן נדירות אך מחויבים לציינם.
אכן, קימות תופעות לוואי לא נעימות כמו יובש בלשון, עיקצוץ בגוף או חוסר נוחות או המון דברים, אבל הדבר קיים בכל סוג של תרופה ורוב התופעות לוואי נעלמות אחרי ההסתגלות לתרופה, או אם אינן עוברות המטפל/רופא שרשם את הכדור מחויב להציע לך סוג אחר שלא יעשה תופעות לוואי שכאלו או כמו במקרה שלי שלקחתי כדור מסוים בעברי והפסיכיאטרית נתנה לי כדור נוגד תופעת הלוואי שהיתה לי טככה נהנתי מהיתרונות והשיפור שהתרופה הביאה עימה.
לכן מנסיון, המפתח להצלחה, זה שקיפות, שקיפות ושוב שקיפות מול המטפל, לספר על כל החששות, אם מתרחשת תופעת לוואי, התיעצות מה עושים ומעקב

למעלה