כבלים - אחלה סרט

B o N u s

New member
כבלים - אחלה סרט../images/Emo6.gif

"קורבה" "אנא קורבה?" "איגאן!" "אינת קורבה!" "אני קורבה?" "איגאן!" "אינת פרץ פרוש!" "אנא פרץ פרוש?" "איגאן!" "אינת זבלה?" - "מה אתה מדבר? עם מי נסעת?" "את הבן של ציון אתה מכיר?" "איזה? השמן?" "אה, הוא כבר לא כל כך שמן." "מה קרה?" "הוא שמן מאד!" "מי שלא שותה לא משתין" "פהפהפהלהפה" - "אני נראה טוב, אני מרגיש טוב, אני לא מתרגש. אני מעשן סיגריות פרש. פרש הסיגריות מן הטבע קודם הרגשתי פרש עכשיו אני מרגיש.. לא טוב.." - "you look on me?" "no" "so you lokk on eva?" "no" "הי הי הי צ'רלי! הוא פקאינג יור קאסין!" [תסלחו לי יש לי אנגלית גרועה] "וואט ט'ה טיים?" "5" "5? יו שור?" "יה. 5." "יו שור?" "הי הי הי! צ'רלי! עזוב אותו! הוא פאקינג יור קאסין!" "אני יודע שהוא פאקינג יור קאסין, רק שאלתי. אווה מה השעה?" "דקה אחרי חמש, האני." "למה שיקרת אותי? למה רימית?" (מוציא אקדח יורה) - "סמפודוריה! סחטיין על המנוע!!!" "אני לפני 30 שנה.. הונטיל שלי.. פשש פשש פשה! פשה! פשש פפש פשה! פשה!" "והיום יש לך פנצ'ר?" "אה, ליצן.. ליצן ביוב.." - אין חרשתי על הקלטת. אני מת על הסרט הזה. יש לי גם את הקלטת "כמו גדולים". קלטת באמת גדולה!!!! XDD אני מת על שתי הקלטות האלה.. אני זוכר מלא מערכונים של כבלים. סרט מעולה! שווה צפייה פה לכולם. מקווה שישדרו אותו שוב או בעזרת השם אני אעלה את מה שהקלטתי.. רק שהקלטת תשרוד מכל הצפיות שלי בה
טל :)

התמ-ים

New member
איגן, איגן ...

ותרשה לתרגם את דבריך לשפה יותר מוכרת: -סמפדוריה, אבראבו על הלאנצי'ה -איו, פרציך פורטוריקו, ל-ונטילה , פצ'ה, פצ'ה -אל ג'ורנו, לונטילה פנצ'רה ! -קומדינטה, אה? קומדיינטה ד'ה לה ג'ורה !

למעלה