יש פה בנים בפורום?

Presence

New member
יש פה בנים בפורום?

טוב אני מאמין שיש... בכל מקרה התחלתי לראות את הסדרה לפני שבועיים שלוש משיעמום של אחרי צבא והאמת שהעונה הראשונה לא משהו בכלל... הרעיון חרוש ומאוס והתסריט מפוצץ בקלישאות! זה נראה בהתחלה כמו חיקוי של "הכי גאים שיש" ועדיין לא הצלחתי להבין את הכיוון של הסידרה! בכל הזדמנות רק מראים סצינות סקס אז האם זה פורנו?? כלומר אמנם אני גבר אבל אני לא רואה את הסדרה בשביל הסצינות האלה! את הדברים האלה אני יכול למצוא באינטרנט! בכל מקרה השיעמום והריקבון גמרו אותי והמשכתי לראות את הסידרה כי לא היה לי משהו אחר לעשות. (נפצעתי בצבא ויש דברים שאני לא יכול לעשות מתי שבא לי...מזל שיש טלויזיה). בכל מקרה הורידו את העונה הראשונה בהוט והעלו את השנייה. האמת שתיארתי לעצמי שיש עונה שניה אז בדקתי וגיליתי שיש כמה עונות...אז החלטתי לתת לעונה השנייה הזדמנות בכל זאת. היא מתחילה שוב לא משהו אבל אחרי כמה פרקים הופתעתי לטובה! שיפור רציני במשחק ובבימוי ובמיוחד בתסריט. הדמויות התפתחו יפה ורוב המלודרמות הקיטשיות דווקא הצליחו לרגש אותי. חוץ מהדמות של ג'ני שהיא ממש מעצבנת אותי! הבנו שאת דפוקה, הבנו שאת אמנית, הבנו שאת רגישה אבל חלאס לבכות כל שניה!!! את העונה השנייה סיימתי ביומיים ובפרקים האחרונים של העונה מצאתי את עצמי ממש בוכה!! (כן אני בן, אני בוכה בסרטים ובסדרות וגם שאני שומע מוסיקה ואני לא מתבייש בזה!!) בכל מקרה, רציתי לשתף אתכן/ם כי הסידרה באמת מעלה הרבה רגשות ואפילו הכניסה אותי לדיכאון לכמה ימים. בכל מקרה אני מאמין שהעונה השלישית ואלה שאחריה בטוח יהיו יותר טובות! ועכשיו שאלה ללסביות שבפורום והבנתי שיש כמה..עד כמה הסידרה מציאותית? עד כמה היא מזכירה לכן את עצמכן ואת החיים שלכן אם בכלל...? כמובן שאשמח לדוגמאות! ואם זה בכל מעניין כאן מישהי/ו, אני סטרייט. בכל מקרה מצטער על החפירה, תודה על ההקשבה! אשמח לתגובות!

t i t i13

New member
חח נראה לי שצריך להנציח את הרגע ../images/Emo6.gif

טוב עד כמה שאני יודעת אין בנים פה...אתה הראשון ברוך הבא XDD אני מעיין נעים להכיר
דרך אגב...באמת מפריע לך הסצינות של הסקס???

Presence

New member
חח

בלי לפגוע באף אחת פה, סקס לסבי ממש לא מדליק אותי ושראיתי את המוגזמות של העניין הזה בסידרה זה פשוט הביך אותי אפילו שהייתי לבד! בכלל סקס על המסך הקטן/גדול לא מדליק אותי! אם אני כל כך חרמן לא חסר פורנו! (הכוונה לבנות...נשמע יותר טוב חח...) רק לצורך הבהרה חשובה, אין לי שום דבר נגד לסביות או הומואים! ממש ממש לא! אני באמת הבן היחיד פה? פאק! אז מה אם זה סידרה על לסביות זה עדיין טלויזיה טובה! מעצבנים אותי אנשים שלא רוצים לראות טלויזיה/קולנוע טוב/ה רק בגלל שהנושא לא מעניין אותם! טוב מצד שני לא בטוח שזאת הסיבה... אני עדיין מחכה לתשובות מהלסביות פה!!

skipposh15

New member
ברוך הבא!

העונה השישית והאחרונה (!) תשודר בקרוב בחו"ל או משו לארץ הגיעו כבר כל ה5 הראשונות (ליס לפחות) איזה קטע, בן! XD אני אחת משתי הסרטיטיות היחידות בפורום (ככה הבנתי בכל אופן) דווקא חשבתי שאם יש בנים שרואים את זה זה רק בשביל סצנות הסקס חח (ועונה ראשונה מדהימה!)

Presence

New member
חחחח

לא כל הבנים מעניין אותם רק סקס! טוב תנו לי לנסח את זה מחדש: יש בנים שזה ממש מעניין אותם אבל יודעים לעשות הפרדה בין טלויזיה לדבר האמיתי.

ברוכה הבאה

אני בהלם מזה שאתה לא הומו או משהו בסגנון. מוזר לי מאוד שאתה אוהב את הסדרה הזאת, כי ניסיתי לשכנע מאה פעם את האקס שלי שיראה איתי והוא לא רצה הוא ממש נגעל מזה. כן כן הוא הומופוב גועל נפש . וידיד שלי ממש לא מעוניין לתת לסדרה הזאת צ'אנס. ראית הכי גאים שיש???

vitekriver

New member
hoo babe...

אני גם אוהבת אותך!! הבחורה הכי יפה בעולם.......יודעת טוב מכולם.....

למעלה