יש ל י בעיה

coaxcable

New member
יש ל י בעיה

http://www.pcadprotector.cc/?qq&pin=17702 עולה ולא יורד, איך תובעים את חברת התוכנה הזו ששותלת SPYWARE כדי לקדם את התוכנה שלה? האם זה בכלל אפשרי? תוקע לי את המחשב כל הזמן!

uzi2

Active member
לא הבנתי

האתר הזה כל הזמן מופיע לך במחשב? או כל הזמן הדפדפן נמשך לשם? או שזה הפך לדף הבית? או שכל פעם שאתה מדפדף בדפדפן האתר הזה ספציפית קופץ? הוא אכן אתר שמנסה לשכנע אותך להתקין "תוכנות אנטיספייוור" מפוקפקות.

coaxcable

New member
הכל מהכל

דפדן נטען לשם ולא מקבל שום דף בית. משתמש בסימנוים של מיקרוסופט משום מה. ולעיתים הופך ככה סתם לדף בית. ואז כשאני מדפדף באיזה אתר כשבכל זאת הצלחתי לטעון האתר הזה ואחרים מופיע לי. ותוקע לי הכל. אי אפשר להוריד אותו עד כה. ניסיתי spu bot seek n destroy hitman pro adware x eliminator <- a real good one and better than some others btw ועוד כמה כאלו

uzi2

Active member
דווקא התוכנות שהתקנת מפוקפקות

ה- Adware X eliminator נחשב לאחד מפוקפק שמזהה דברים לגיטימיים כמזיקים כדי לשכנע אותך לרכוש אותו. הוא מתוייג באתר הבא: http://www.spywarewarrior.com/rogue_anti-spyware.htm ככזה. כנ"ל גם ה- Hitman שמוגדר כאן כ- Adware Hitman הייתי מעדיף להעיף אותם ראשית, ואח"כ לנסות לעבוד עם Hijackthis ולהעזר בפורום הזה, ובאתר www.hijackthis.de כדי לדעת מה מתוך הממצאים של Hijackthis להעיף ומה להשאיר (חלק ממה ש הוא מוצא אסור להעיף כי לא מדובר בתוכנה לזיהוי מזיקים).

coaxcable

New member
hitman pro

לבדוף עזר לי בטרוף אבל בטרוף (לחיוב) עבד כל הלילה! ניקה הכל יש בו מלא תוכנות טובות ומוכרות HIJACKTHIS 4 לא עזר לי אפילו נתקע משום מה

uzi2

Active member
רק שלפעמים מה שמשכנע אותך לרכוש

את Hitman Pro גם דואג שאת מה שהוא יתקין ה- Hitman Pro יסיר. אני לא יודע ספציפית על זה, אבל ככה זה עובד עם חלק מהתוכנות האנטיפרזיטיות שמסווגות כמפוקפקות.

lmmax

New member
Hitman Pro

נראה לי שהבעיה עם מוצר זה (אוסף של תוכנות אנטי-פרזיטיות) היא בעיקר בחוקיות שלה, למרות שבהולנד הפכה ללהיט.

coaxcable

New member
Rק ששם יש תוכנות מוכרות

CWSSHREDER ADWARE SE 6 SPYBOT SEEK N DESTROY ועוד

uzi2

Active member
לא ברשימת המפוקפקות

ואתה מתכוון בטח ל- Spybot Search and Destroy (כלומר Search במקום Seek).

coaxcable

New member
כן מצטער :) היא ואחרות טובות

ומוכרות מרכיבות את היטמן פרו, כך שאם לא ניסית - כדאי ולכולם מומלץ, לטעמי. באמת טובה. מה שכן הרגיז והפחיד - ההתקנה INTALLATION היה נראה שהאקר שולט במחשב אך התברר לי כי תוכנתה אופציה אוטומאטית שניתן גם לבטל, בה בתוכנה עורכת הגדרות לפני כל בדיקה כדי שהכל יעשה טוב ולא יפגע במה שלא צריך!

uzi2

Active member
אז מדוע לדעתכם

Adware Hitman Pro מתוייגת באתר שרשמתי קודם כתוכנה מפוקפקת? היתכן שיש Hitman pro ויש Adware Hitman Pro והן תוכנות שונות?

lmmax

New member
Hitman Pro לא מופיעה

ברשימה "השחורה". וזה מצויין גם בקטע עם הכותרת Not On the List . לא ברור לי מה זה Adware Hitman .

uzi2

Active member
צודק - מה שמופיע שם זה

Adware Hitman שהוא כן ברשימה השחורה.

coaxcable

New member
לא נראה לי! אם שנינו דיברנו על אותה

אחת אז זה בסדוויידר :)

lmmax

New member
ומה קורה לאחר תקופת הנסיון

של התוכנות הלא חינמיות ? - האם ה Hitman Pro "מתכווץ" ? לא מצאתי דוקומנטציה באנגלית עם תשובות לשאלה.

coaxcable

New member
מתכווץ או מה?

לא הבנתי? הסבר אם אני בכל זאת תופס מה אתה שואל. יש פתרונות שונים לכך... :)

lmmax

New member
SpySweeper ו- NOD32

הן תוכנות לא חינמיות. האם מנוע הסריקה של Hitman Pro משתמש בהן לאחר תקופת הנסיון ? (ואני לא שואל על פתרונות לא שגרתיים) האם תוכל לתת הסבר על אופן בצוע הסריקה והשימוש ברכיביה השונים של HitmanPro ?

coaxcable

New member
לא חיכיתי שכל ה 10+ תוכנות תרוצנה

אבל הממ אולי כן אולי לא. קודם כל כפי שהבנתי אין לו מנוע סריקה תוכנה משלו אלא הוא טוען את כל התוכנות החזקות שהזכרת ואני הזכרתי, ומסמן אופציות ניקוי טרויאנים ומזיקים אחרים בצורה אוטומאטית. הוא מפעיל כל אופציות -הגנה וחיסון- לאחר כל ניקוי ועושה את זה עפ"H סדר כלשהו, די קבוע..כך שכל תוכנה שבמידה ולא זוהתה תוכל להפסק או להיות מאותרת ע"י האחרת בסבב. שוב, רוב הסימונים הם אוטומאטיים ולדעתי אפשר להשתלב שם איכשהו לא ניסיתי, פשוט נתיי לתוכנה להטען ולרוץ, ובאמת נוקו לי 13-31 מזיקים ומרגלים למיניהם!

למעלה