יש לי 2 אופציות מה עדיף?

יש לי 2 אופציות מה עדיף?

ברנינה ברנט 56 2000 ש"ח או ברנינה ברנט 66 2400 ש"ח איזו מכונה עדיפה? המחיר נראה סביר? מה היתרונות ומה החסרונות? על מה היתן ממליצות? ואיפה יש חנויות סדקית ובדים בתלפיות בירושלים? תודה!

puppylove104104

New member
אני יודעת על חנות אחת

בד רץ - אבל היא יקרה יחסית והבנתי שלא תמיד הכי איכותית (לא מניסיון - לא הייתי שם אף פעם, מרכז העיר קרוב לי יותר). היתרון במרכז העיר שיש כמה חנויות בדים - רובן על קינג ג'ורג', אחת בתחילת שטראוס - ממש כמה צעדים אחרי הצומת המטורפת של יפו. ואחת על יפו, לכיוון מרכז כלל. בין החנויות בקינג ג'ורג', יש גם את שני במרתף העיר, שיש להם מבחר של בדים קצת יותר יקרים - אבל מעניינים ובמחירים סבירים עדיין (מחירים לא רעים בשביל הבדים המצויינים), ויש גם את בד בבד שזו חנות לבדי יוקרה (משי
) - יש שלט קטן ומרופט על קינג ג'ורג', בפתח של בניין, שמפנה לקומה הראשונה ושם הם נמצאים.

תחיק

New member
יש בתלפיות את בד רץ. אם את מחפשת בדי כותנה

אז הם התחילו להביא לאחרונה בדים אמרקאיים איכותיים, לא זולים- 30 ש' למטר,הסגנון לא הכי לטעמי, אבל זה כבר אישי, חוץ מזה יש להם כל מיני אחרים, גם לא הכי זול, אבל יש מבחר( החנות גדולה) יש להם גם סידקית נמצאים על רח' פייר קניג מול כלי זמר ולמטייל בהצלחה.

אתה מחפש חנות רק בתלפיות?

אין שם שום דבר נורמאלי (חוץ מבד רץ) בעיר יש הרבה יותר: ברחובקינג ג'ורג יש המון חנויות בדים, גם ביפו יש אחת (באזור של דני ספרים) יש את "ברנינה" שם מוכרים ציוד ומכונות תפירה, וכן את "מרסלה" בקינג ג'ורג מול המשביר יש שם מוצרי תפירה (והם זולים יותר מברנינה)

לא רק תלפיות

אני מעדיפה תלפיות כי יש לי יותר גישה לשם. אבל אם אין אז אלך למרכז העיר. תודה

למעלה