יש לי תהייה...

Simply Ron

New member
יש לי תהייה...

טוב, אני לא פעיל פה במיוחד, רק קורא פה ושם... בכל מקרה חשבתי לאחרונה על משהו ורציתי לשתף. איך התמודדתם עם יציאה מהארון, כשהגעתם למסגרות חברתיות חדשות? למשל, במעבר מהתיכון לצבא, או ללימודים באוניברסיטה (במקרה שלי למשל, אני מועמד לעתודה), כשהכרתם אנשים חדשים וחלק מהם נעשו לחברים. לא הייתה לכם את התחושה שאתם צריכים לצאת מהארון מחדש? כאילו זו חוויה שחשבתם שכבר עברתם אבל בעצם מבינים שעוברים אותה מחדש כל פעם... הכוונה שלי היא בעיקר לאלה שלא יוצאים בצורה גלויה לחלוטין, אלא מספרים לסביבה הקרובה בעיקר [כמוני]. רון.

James Hammerton

New member
יש בזה משהו

בעיקרון אתה פשוט מספר לחברים שאתה מרגיש בנוח איתם, עם הזמן אני חושב שזה נעשה יותר קל. זה לא דבר רע בכל מקרה... אגב, מה אתה רוצה ללמוד?

Simply Ron

New member
זה בדיוק מה שמפריע לי...

שאם אתה מכיר אנשים חדשים, מעבר לחברים הותיקים שכבר מכירים אותך ואת הנטיות שלך ומקבלים אותך, אז קודם כל אתה מתקבל כ"בנאדם" (תחביבים ועניינים משותפים) ואח"כ כ"הומו". זו תחושה לא נעימה שתמיד מלווה אותי, גם עכשיו. אני רוצה ללמוד כלכלה או הנדסת תעשייה וניהול, אני עדיין לא בטוח מה מבין שניהם, ואם בכלל עתודה. גם בזה אני מתוסבך.

James Hammerton

New member
לא הבנתי, למה זה לא נעים? ../images/Emo13.gif

אמממ אתה לא אמור לבחור כבר אם אתה מתחיל השנה?

Simply Ron

New member
לא נעים...

כי אתה עובר שני "מבחני קבלה" לעומת אחד, כמו כולם. התרגלתי לזה אמנם, אבל אני עדיין לא אוהב את זה. נראה מה ועדת הקבלה של הצבא תאפשר לי בכלל, זה תהליך מעייף =\

James Hammerton

New member
אני לא חושב שצריך להתייחס לזה

כמו למבחן קבלה. זה שלב הכרות שצריך לעבור, אתה לא חייב לספר להם אם אתה לא רוצה... אבל הם לא בוחנים אותך או משהו. בכל מקרה בהצלחה

T o K i O

New member
תלמד את מה שיש בו יותר כסף...

את האמת... שתיהם נישמעים כמו שתי תחומים של אנשים עם וילה בקיסריה.

רון..

זה לא שונה מאנשים אחרים וסיטואציות אחרות בחיים. לי, לדוגמא מאוד חשוב שיקבלו אותי ראשית כאדם ורק אח"כ כאישה. כאבר מין. הכל תלוי באיך אתה מרגיש בפנים. ועקב זה- איך אתה מקרין את עצמך החוצה. אם אתה שלם ושליו עם עצמך.. אתה יציב בפנים. לא משנה איך מישהו מלסן עליך מבט. ואם אתה לא- קח את זה לאט. אתה לא מחויב לרוץ לצרוח לכולם דגל נושא או סטיקר על המצח שלך "הומו". כי אתה קודם כל רון..ובתוך רון יש המון דברים ונושאים ובין השאר משיכה נפשית,מינית רומנטית.. לגברים. מה שאתה עושה במיטה - לא הדבר הראשון או המיידי שאתה משתף בו את העולם ואחותו.הרי.. Thats not what ur about.. זו לא המהות שלך, האדם שאתה. אתה רון. וכל מי ומה שהוא מכיל.

Mr Squirrel

New member
לא

לא הרגשתי שונה. האמת היא שאףפעם לא יצאתי מהארון. הבאמת היא שאףפעם לא נכנסתי לארון. אףפעם לא הסתרתי את העובדה שיש לי משיכה לזכרים, אבל גם לא הלכתי לספר לכל אחד. במקרה וזה רלוונטי, או שמישהו שואל, אני מספר. אבל לא הייתה שום הרגשה שונה P:

למעלה