יש לי כמה שאלות וכמה תקלות

misty10

New member
יש לי כמה שאלות וכמה תקלות

אני מצטערת שאני חייבת להוציא קצת קיטור, כי יש מלא תקלות ונראה ששום דבר לא זז בתקלות האלו, גם אחרי שמתקנים משהו הוא חוזר אחרי כמה ימים. קיבלתי כבר תשובה שעדיין עובדים על הבעיה שלא ניתן לשים קישור מהבלוגים בחתימה בלי מלל (עם מלל משום מה זה עובד), המצב הזה נמשך כבר למעלה מחודש (ואם אני לא טועה היה לו כבר יום הולדת של חודשיים)... לא תוקן ואין צפי תיקון. היום בבוקר רשמתי באיזה אתר אחר, ורציתי להביא קישור לרשומה שלי בבלוג, אבל משום מה הקישור לא לחיץ... וזה די מעצבן, כי אני רוצה שאנשים יכנסו לבלוג שלי גם מחוץ לתפוז, ונראה משום מה שזה בלתי אפשרי בצורה הזאת... וחבל כשאני נכנסת לבלוג שלי הפרסומת לא במשבצת שלה, ודברים שכתובים שם עולים אחד על השני. הרבה פעמים קורה שכששומרים רשומה המספרים למטה ממשיכים עד דה לא ידע... (אני בדרך כלל מתחילה את זה מחדש, ואחרי 3-4 פעמים זה נשמר, אולם זה לא צריך להיות ככה, לדעתי)... מצאתי בית חם ונחמד בתפוז, אני מאוד אוהבת לכתוב כאן את הבלוג שלי, ויש לי כאן מלא חברים, אבל האמת שכל הבעיות האלו מתחילות להתיש... תודה על כל תגובה.

meital G

New member
אני שמחה ששיתפת אותנו בתחושות שלך

אני יכולה להבין אותן. בנוגע לתקלה בחתימה - אני לא רוצה להבטיח הבטחות כרגע אבל העדכון האחרון שקיבלתי בבוקר הוא שחלה התקדמות בפיתרון הבעיה וככל הנראה הפיתרון יעלה לאוויר בימים הקרובים. בנוגע לפרסומת שלא משובצת במקום שלה - זה לא דבר שאני מכירה. אשמח לקבל צילום מסך בזמן אמת שזה קורה. בנוגע לשמירה- הגבתי פה http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=807&messageid=159301834 אם יש בעיות נוספות שאת נתקלת בהן אשמח שתעדכני אותי על גבי הפורום או ברמה הפרטנית. תודה

למעלה