יש כ"כ הרבה מפות

מצב
הנושא נעול.

Sפיידי

New member
יש כ"כ הרבה מפות

יש כ"כ הרבה מפות
וקווים שאני כבר לא יודע איפה הרכבת הרגילה תעצור והרכבת הקלה בחולון-בת ים-ראשל"צ אני מצרף כמה מפות מישהו יכול להגיד לי מה הכי אמינה? מישהו יכול להגיד לי איפה הרכבת הרגילה תעצור בבת ים ובאשון והאם תיהיה תחנה בקניון הזהב? תודה.

Sפיידי

New member
עוד

יש כ"כ הרבה מפות
וקווים שאני כבר לא יודע איפה הרכבת הרגילה תעצור והרכבת הקלה בחולון-בת ים-ראשל"צ אני מצרף כמה מפות מישהו יכול להגיד לי מה הכי אמינה? מישהו יכול להגיד לי איפה הרכבת הרגילה תעצור בבת ים ובאשון והאם תיהיה תחנה בקניון הזהב? תודה.
עוד

Sפיידי

New member
->

יש כ"כ הרבה מפות
->

Sפיידי

New member
<-

יש כ"כ הרבה מפות
<-

kbb

New member
כל המפות אותו דבר

כל המפות אותו דבר
רק צריך להבין את החלמאות שבעניין: מתוכנן הקו הירוק לחולון ולראשל"צ-רכבת קלה/תחתית. ומתוכנן הקו האדום לבת ים - רכבת קלה/תחתית. ומתוכנן קו ראשל"צ מערב דרך חולון ובת ים שהוא קו רכבת רגיל של רכבת ישראל שיעבור באיילון דרום (כביש מס´ 20) ומסומן במפה הזו בצבע כחול בהיר. וכמו שאפשר לראות במפה ישנם שלושה קווים מקבילים לכמעט אותו מקום... ברור?

Sפיידי

New member
כן תודה.

כל המפות אותו דבר
רק צריך להבין את החלמאות שבעניין: מתוכנן הקו הירוק לחולון ולראשל"צ-רכבת קלה/תחתית. ומתוכנן הקו האדום לבת ים - רכבת קלה/תחתית. ומתוכנן קו ראשל"צ מערב דרך חולון ובת ים שהוא קו רכבת רגיל של רכבת ישראל שיעבור באיילון דרום (כביש מס´ 20) ומסומן במפה הזו בצבע כחול בהיר. וכמו שאפשר לראות במפה ישנם שלושה קווים מקבילים לכמעט אותו מקום... ברור?
כן תודה.

Sפיידי

New member
<->

יש כ"כ הרבה מפות
<->

איליה.

New member
הרכבת הקלה בגוש דן.

הרכבת הקלה בגוש דן.
רק שכאן הקו הירוק מופרד לשני קווים. אגב, תודה על המפה הזאת, לא ראיתי אותה בעבר. גם לא את האחרונה, זאת עם המעגל, שגם היא נראית כמו תכנית של הרכבת הקלה בגוש דן - נסיון להציג את הקו האדום והקו הירוק בקצת יותר צבעים.

Sפיידי

New member
-><-

יש כ"כ הרבה מפות
-><-

המפה האחרונה

המפה האחרונה
זאת כנראה המפה של חזון אחרית הימים! יחד עם זאת, למרות הרושם הראשוני, זה המשך של התוכנית המוצגת במפות האחרות. שימו לב שהקו הטבעתי הוא למעשה הטבעת שיוצרים הקווים האדום והירוק במפות האחרות. דרך אגב, רעיון הקו הטבעתי הוא רעיון מצוין. דבר נוסף: במפה הזו ישנם סימנים גם להתפתחות של רכבת ישראל. שימו לב לתחנות ברח´ הרכבת (בית הדר), ביפו (למיטב הבנתי באיזור יפו ג´-ד´), בכפר הירוק ובקרית אריה (קרית מטלון) בפ"ת. השאלה רק מתי??

zman188

New member
לא בקדנציה שלי (אלוהים)

המפה האחרונה
זאת כנראה המפה של חזון אחרית הימים! יחד עם זאת, למרות הרושם הראשוני, זה המשך של התוכנית המוצגת במפות האחרות. שימו לב שהקו הטבעתי הוא למעשה הטבעת שיוצרים הקווים האדום והירוק במפות האחרות. דרך אגב, רעיון הקו הטבעתי הוא רעיון מצוין. דבר נוסף: במפה הזו ישנם סימנים גם להתפתחות של רכבת ישראל. שימו לב לתחנות ברח´ הרכבת (בית הדר), ביפו (למיטב הבנתי באיזור יפו ג´-ד´), בכפר הירוק ובקרית אריה (קרית מטלון) בפ"ת. השאלה רק מתי??
לא בקדנציה שלי (אלוהים)

reshef

New member
אל תסתמך על המפה הזו

המפה האחרונה
אל תסתמך על המפה הזו
המפה הזו תוכננה לשם עבודת גמר של מישהי שנכנסה לפורום, ולפי מה שאני זוכר היא לא מדוייקת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה