יש כאן אנשים?

זונגית

New member
יש כאן אנשים?

המקום הזה שומם יותר ממדבר סהרה. וחבל, זה פורום של להקה אדירה..בבקשה! אלל תתנו לו למות! אם יש כאן עוד מישהו אז שיביע איזה סימן חיים, ונחשוב מה לעשות. אם בכלל חשוב למישהו להקים את הפורום על הרגליים.

gal9218

New member
מביע סימן חיים

אבל באמת שאין לי מושג איך להחיות את הפורום הזה

MilkShack

New member
אבל זה הקטע

שיש מלא קוראים סמויים שלא מגיבים. איך אפשר שהפורום יחייה ככה? כל מי שנמצא כאן, ואני יודע שיש אנשים, חייב להגיב כדי שמשהו יזוז בפורום הזה.

weird dust

New member
צודק בהחלט

בכל פורום יש הרבה קוראים סמויים ולדעתי כאן זה היה מורגש תמיד (ההיתי בפורום כשהוא הצליח בהתחלה שלו ואז כשהמנהל עזב עם המשתמשים למקום אחר ואז כשמילאנו 5 אנשים את הפורום בשטויות מעניינות עד שבאו אנשים ואז עשינו מפגשי פורום - זה היה לפני 3 שנים בערך
) בכל מקרה צריך למצוא נושא לדיון על הלהקה וזה די קשה כשהרוב כבר נאמר. צריך למצוא דרך לחדש וזה הקושי האמיתי בפורום (יש עוד כמה פורמים שכנים שדי מתים לאחרונה).

זונגית

New member
אממ..

לצערי אני דיי חלולה עכשיו ונטולת רעיונות.. חשבתי לעשות את הפינה אם הפירוש לליריקה של זפלין אבל זה לא ממש עובד.. בנתיים אין לי רעיון לעוד חידוש.. אבל אני חושבת שמה שאפשר להתחיל בו הוא לשלוף את הקוראים הסמויים ואולי לנסות לבנות גרעין חברי-פורום פעילים, בתור התחלה לפחות. אז כל מי שקורא את ההודעה הזאת ומעוניין להיות שותף בפורום, שיחשוף את עצמו!

weird dust

New member
הכי טוב לשלוף סמויים זה בשרשור היכרות

השלב הבא זה מיחזור ואז אמורה להתפתח קהילה. קהילה מורכבת מגרעיון קשה, סמויים ועוברים ושבים שדוחפים שאלה פה ושאלה שם. לצערי הפורום מתרכז בנושא מאוד ספיציפי ואין כמעט פנאטים לנושא דווקא כשזפלין זאת להקה מאוד מיוחדת גם מבחינה לירית וגם מבחינת התרבות שלהם.

The Walrus

New member
אני בודק כאן באופן קבוע

וכשיש משהו מעניין אני גם מגיב. בהחלט מסכים ששלהקה הזאת מגיע פורום פעיל לפחות כמו של הביטלס, אבל מה לעשות, אין הרבה עדכונים ודברים חדשים בזמן האחרון... דבר דומה קורה בפורמים פינק פלויד, רדיוהד וכו', פורומים שנהיים צולעים כי אין חדש מהלהקות.

M e n s R e a

New member
I used to care

ואז היה לי ריב עם מנהלת בתפוז, והפסיק להיות אכפת לי. עמכם הסליחה

למעלה