יש ביצים הומניות??

יש ביצים הומניות??

אמא שלי אומרת שהיא חיפשה ומצאה ביצים של שתי חברות: "הרדוף" ו"טבע-גב" שמפנה אליהן איזושהי עמותה בשם "חי משק" או משהו כזה (אמא שלי אומרת שגם אנונימוס משתפת איתה פעולה...) הביצים האלה באמת הומניות? כלומר, אם אנונימוס ממליצה על העמותה הזו, והעמותה מליצה על המשקים האלה פועל בעצם חוק ההעברה והביצים האלה הן בסדר (איך רואים שאני לומדת למתמטיקה? חוק ההעברה הזה לא יוצא לי מהראש
)

nikita j y

New member
../images/Emo80.gifלא.

בשביל הביצים האלה רוצחים המוני אפרוחים שאין לתעשייה מה לעשות איתם. אפשר להגיד שלקנות ביצים משם זה הומני יותר מאשר לקנות ביצים של תנובה, אבל זה עדיין, בשום קנה מידה, לא הומני.

לא

זה אמנם "פחות גרוע" אבל עדיין רחוק מטוב..הנה ולדעתי אנונימוס עושה טעות חמורה שהיא משתפת איתם פעולה (למרות שנראה לי שכבר לא לפי זה).

t a h a t

New member
היי.. בנוגע לביצי חופש...

לדעתי הקשרים בין עמותת אנונימוס לעמותת "חי משק" הם קשרים כלליים ואינם נוגעים לתמיכה או אי תמיכתה של אנונימוס בביצי חופש. חי משק היא עמותה אשר בודקת האם הביצים המשווקות הן באמת ביצי חופש, ואנונימוס אינה תומכת בקיום התעשייה הזו שהיא פוגענית ומתעללת. אומנם, בתעשיית ביצי החופש התרנגולות מקבלות תנאיים נוראיים פחות מאשר בכלובים הרגילים הנקראים "כלובי סוללה", ובעיקרן יציאה לשטח פתוח.... אבל הייתי רוצה לחלוק איתך מכמה הדברים שהתרנגולות בשתי התעשיות האכזריות האלה יעברו במהלך חייהן הקצרים: כל התרנגולות בלולים (גם בחופש וגם בלולי סוללה) מגיעות מאותן המדגרות, במדגרות מזריעים את התרנגולות הנקבות והן מטילות אפרוחים. האפרוחים הזכרים מושלכים לפחי אשפה, נגרסים, ומומתים בדרכים נוראית פשוט כי אין להם שימוש (הם שונים מבחינה גנטית מהתרנגולים בתעשיית הבשר.) מכאן מתחיל המסע הארוך והמייגע לאפרוחות- בשני המקרים יקטמו להן את המקור בלהב לוהטת ללא הרדמה (על מנת שלא יפגעו האחת בשניה) פעולה זו חודרנית ומשאירה הרבה מהן פצועות. חלקן ישלחו לכלובי סוללה וחלקן למשקי חופש. חשוב לציין שכל התרנגולות האלה מעוותות גנטית- כלומר תרנגולות אינן מטילות באופן טבעי כמות כזו גדולה של ביצים וגרמו לכך שהן יטילו פי 25 ממה שהיו מטילות בטבע (20 בטבע לעומת 300 במשקים), דבר הגורם להם לפגיעה גופנית קשה (ניתן להשוות לאישה שתלד פי 25 מהמסוגלות שלה) אלו רק חלק מהדברים שעוברות התרנגולות. לעוד מידע את מוזמנת להכנס ל http://www.eggs.co.il/ הדבר הכי טוב שאפשר לעשות זה פשוט לא לממן את התעשייה הזו, ולא להכניס כסף לכיסם של אנשים שמתייחסים לבעלי חיים שהינם חשים וחושבים כמו מוצר ריווחי ותו לא. מקווה שעזרתי. שי.

למעלה