יש אמהות ל"ילדי כפתורים" בקהל?

זואי74

New member
יש אמהות ל"ילדי כפתורים" בקהל?

(באזניים , כמובן).
אם כן , אני אשמח לשמוע איך עברה התקופה הזו,
טיפים, עצות ותובנות מנסיונכן יתקבלו בברכה אצל אמא טריה ל"ילדת כפתורים" . תודה!

s p r i n g1

New member
כן

בהצלחה לילדת הכפתורים לשיפור השמיעה וקישטא מחלות מעברי אוויר ןאוזניים {בהצלחה{

המתוקית עברה ניתוח "כפתורים והוצאת אדנואיד לפני שנה וחצי , ב1.11,היו נוזלים באוזניים שגרמו לירידה בשמיעה של 30 דציבלים.
מאז הדברים השתפרו, לא חלתה יותר באנגינות (לפני הניתוח היתה כל חודשיים סטרפוטוקוק A חיובי), משהו נלווה ובונוס רצוי.
לא היו מאז אינהלציות,שלום ולא להתראות מאז לבודיקורט וונטולין.
היתה פעם אחת דלקת אוזניים שטופלה וחלפה.
הנזלת לא ממש חלפה, אבל איכשהו באה והולכת בלי מחלות חום ממשיות...
צריך להקפיד שלא יכנסו מים לאוזניים, בחפיפה וכניסה למים אני שמה לה פקקים שנעשו לפי מידה (צריך לעשות חדשים פעם בשנה כי האוזן גדלה כשהילד גדל), בכל מקרה בהתחל הרופא שלה לא הירשה פקקים, אז בהתחלה שמים צמר גפן עם וזלין בחפיפה.
פעם בשלושה חודשים ביקורת אצל רופא האא"ג שהיא חולה עליו (בטח , משחק אותה בסוכריה על מקל ומצחיק אותה , היא ממש מחכה לפגוש אותו....קוראת לו הרופא המצחיק)., לפעמים זה יוצא תוך כמה חודשים, אצל המתוקית עדיין שנה וחצי ה"כפתורים" במקום.
צריך לטפל מייד בדלקות אוזניים שלא יסתבכו.

זהו, הכל זורם על מי מנוחות טפו טפו

גלוש 707

New member
גם אנחנו.

הבן שלי נותח לפניי שנתיים וחצי (כפתורים,הוצאת שקדים, אנדואידים) מאז השמיעה חזרה להיות תקינה, לא חווינו שום דלקת אוזניים והסטרפטוקוק שהיה דייר קבוע נעלם! מה שכן... שנתיים וחצי והכפתורים עדיין לא נפלו...אנחנו במעקב א.א.ג הרופאה שניתחה עדיין מחכה שיפלו לבד. אנחנו עדיין עם האטמים בכל מקלחת,ים,בריכה.

בולי36

New member
גם אנחנו

עמית עבר ניתוח כפתורים ואדנויד בפברואר.
לפי מיטב ידיעתי הם עדיין שם...
אין אצלינו שום שינוי בנהלים. אנחנו בלי פקקים באוזניים, כי הוא לא מוכן להכניס כלום לאוזן. הוא גם לא מוכן להכניס את האוזניים לתוך המים בבריכה או באמבטיה כך שאני לא כל כך מוטרדת וגם לא הרופא שלו. יש לנו ביקורת בעוד חודש בערך ונראה מה הלאה.

למעלה