ירושלים של זהב

אנוקי

New member
ירושלים של זהב../images/Emo13.gif

שלום לכולם, אנחנו זוג טרי (מאד) בנושא, לאחר טיפולי פוריות החלטנו שזו לא הדרך שבה אנו רוצים להביא ילדים ולכן פנינו לאימוץ, היום נפגשנו לראשונה עם "העמותה מירושלים" ויצאנו משם בהרגשה טובה, רצינו לדעת כמה דברים : האם חשוב להעזר בעו"ד במהלך ההליך ,ואם כן האם יש לכם המלצה (אנחנו מת"א) , בנוסף האם אתם מכירים אנשים שאימצו לאחרונה בת, כי זו כמיהת הלב שלנו והבנו שצריך להמתין זמן רב (יותר משנה) לאימוץ , באופן כללי נשמח לקבל עצות להמשך התהליך .

בציפייה

New member
ההמתנה מאוד משתנה

אנחנו המתנו שנה וחצי לבת אבל ההמתנה התארכה גם בגלל שהגבלנו את גיל הילדה לשנה מקסימום. אני מכירה מקרים בהם חיכו לבת שלושה חודשים עד לסיום המיוחל והמאושר. בהצלחה

אנוקי

New member
תודה ו...

זו הילדה הראשונה שראיתם? אנחנו נראה לנו ,נגביל את הגיל לשנה וחצי אבל אנחנו עדיין לא בטוחים בזה

אבי351

New member
העצה שלי היא

קודם כל צריך המון המון סבלנות לתהליך הארוך הזה.אני כבר מחכה לילדי חודשים רבים אבל אני בטוח שהסבלנות משתלמת בסוף.דבר שני לדעתי חבל לבזבז זמן בלחכות לבת או לבן דווקא .אם יש בן קודם או בת קודם ללכת על זה .הכי חשוב שהם יהיו בריאים.גם אשה בהריון הרי אין לה שליטה אם זה בן או בת .מה שבא ברוך הבא ונקבל אותם בזרועות פתוחות ובהמון המון אהבה.בהצלחה לכם מכל ליבי ותהיו חזקים.

יש יש 4

New member
אפשר לקבל מידע על "העמותה מירושלים"?

זו פעם ראשונה שאני שומעת על העמותה הזו ואשמח לדעת על איזה אימוץ מדובד. האם זהו אימוץ ילדים מהארץ? ילדים מחו"ל? תודה רבה

למעלה