יקרים שלי

יקרים שלי

:) היום יצא סינגל שני מתוך האלבום. זו שוב התרגשות חדשה ושוב דרך חדשה ושוב נפתחים אינסוף סינמני שאלה של מה יהיה איתו, איך יקבלו אותו, יאהבו אותו? ישנאו אותו?... יורידו אותו באי מיול...:)? אני נשאר ביינתים שפוי בזכות ההופעות שיש, שהיו ושיהיו בקרוב ועוד יותר מזה שאתם עוברים איתי את התקופה הזאת.. בעוד רגע אני יתחיל לכתוב שנשתה כוס יין לחיי איזשהם חיים אז נראה לי שאפסיק. שיהיה לכולכם שבוע מצוין ומלא בשורות טובות, אוהב כל יום יותר ויותר יופי פנחסוב

חחח!!!!

ממש הצחקת אותי שכתבת על נושא האימיול והכוס יין חחח.. ועכשיו ברצינות.. אני ממש מקווה שהסינגל יצליח בתחנות הרדיו, ושיאהבו אותו... מגיע לו.. סינגל מדהים! ושוב אני אגיד שאנחנו איתך תמיד וזה? שמעת את זה מספיק ואני מתארת לעצמי שאתה יודע..

amitshilo

New member
אוך כמה שאני מתה עלייך!

כפרה עלייך
הסינגל מצויין, ואני כאן, תמיד...

חח מהמם אחד.

כמה צחקתי עכשיו :) לדעתי הסינגל מדהים, ואני מאחלת לך הכי הרבה בהצלחה בעולם! אנחנו איתך לאורך כל הדרך. שיהיה לך שבוע בריא אמיתי ומה לא

המחצללת

New member
נועמיקו :)

תאכלס, הצלחת להצחיק אותי!! חח... אני כל כך שמחה, התקופה הזאת באמת מרגשת עם הסינגלים וההתקדמות הניכרת הזאת... בעיניי העיבוד הזה של יופי, הוא מקסים שאי אפשר לתאר... אני עם המייספיס והיוטיוב כל שנייה מפעילה או את יופי או את שמתי לב.. חחח אז נרים כוס יין לחיי חיים בריאים יותר :) אח.. ישראל. חחח בהצלחה ענקית, אני סומכת עלייך י'מוכשר בטירוף!!

בר דותן

New member
נועם:)

שיהיה המון בהצלחה עם הסינגל .. =] זה יופי של שיר =] אני מאממין שהוא יצליח מאוד.. עם יש בעיה בקשר לאמיול אולי אני יוכל לעזור בקשר לזה :D וללמד לקח מפירי זכויות יוצרים אמ.. בהצלחה ..

inbarIL

New member
סינגל מדהים נשמה../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif שיהיה בהצלחה

XxXSynergitXxX

New member
אז מה אם אני קצת בדיליי.../images/Emo23.gif

כייף לראות שדברים מתקדמים, ויופי
, הוא מקסים מקסים מקסים בכל גרסאותיו ובמיוחד בסינגל! תמשיך בדרך שלך,האמיתית ביותר.

למעלה