יפוי כח לבנק בישראל לצורך קבלת כספי הפיקדון

barak221

New member
יפוי כח לבנק בישראל לצורך קבלת כספי הפיקדון

עברו 5 שנים מאז שהשתחררתי ואני סוף כל סוף יכול להוציא את כל כספי הפיקדון. לצערי בזמנו הוצאתי חלק מהסכום לצורך פסיכומטרי בבנק הפועלים (לא הבנק אליו אני שייך), ולכן אני חייב כעת לסיים את העברת הכספים מהסניף המדוייק בו משכתי את כספי הפסיכומטרי לפני מספר שנים ולא מהבנק אליו אני שייך כיום. אלו החוקים. לטענת העובדים בסניף של בנק הפועלים הדרך היחידה בה אוכל להוציא את הסכום הנ"ל יהיה רק לאחר שאוציא יפוי כח קונסולרי אשר יאפשר לאבי להוציא את כספי הפיקדון בשמי. לצערי הסניף לא היה מוכן לספק לי את הנוסח המדוייק בו עליי להתנסח ביפוי הכח בטענה שהקונסוליה תספק לי את הניירת המתאימה לכך. בקונסוליה כמובן אמרו לי שאין להם ושעליי להכין בעצמי את הטופס מבעוד מועד. האם יש מישהו שיודע בדיוק מה עליי לרשום בטופס יפוי הכח שיספק את בנק הפועלים? זה מה שגיבשתי.. אני הח"מ XXX XXXXXXXX ת.ז. XXXXXXXXXXXX ממנה ומיפה בזאת את כוחו של אבי, XXXX XXXXXXXXXXXX ת"ז XXXXXXXXXX, לטפל בשמי בכל ענייני הפיננסיים בסניף בנק הפועלים בXXXXXXX. חתימה _____ תאריך ______ האם לדעתכם זה מספיק?

omer1717

New member
יש כמה אפשרויות

דבר ראשון, זה אמור להספיק. בעיקר אם הם מכירים את אביך? בכל מקרה, אתה תרוויח מהאווירת "שכונה" ו"חברים" שיש בארץ, אז זה צריך להספיק. אם אתה ממש רוצה לצאת מגדר הרגיל ולהיות בטוח, אתה יכול ללכת לנוטריון שיינסח לך. 300 שקל. אבל שוב פעם, לא ייקרה כלום אם תנסה בנוסח שלך, וזה אמור בהחלט להספיק. אני העברתי ייפויים לאמא שלי ככה, (למרות שבבנק עדיין הכירו אותי) אבל שווה לנסות.

Vdrums

New member
מה שכתבת זה בסדר, לך עם זה לקונסוליה וזהו.

אני גם הוספתי בזמנו שורה על עניין הפיקדון למען הסר ספק. (אגב גם אני בבנק הפועלים, ובכל מקרה זה ניתן לטיפול בכל סניף בנק בארץ)

למעלה