יעלי, קראתי את קורותייך מאתמול על

בוקר טוב בוקר רענן לכולנו../images/Emo39.gif

בוקר חדש בא ביצוע: הדודאים מילים: שמשון חלפי לחן: מאיר נוי פושט הרקיע גלימתו הלילית, כוכב אחרון עוד נודד בשבילים. כחמוק מאהב מבעד לחלון חומקים וגזים שיברי החלום. בוקר חדש בא לעולם, בוקר חדש בא לעולם, בוקר, בוקר. עייף הירח מליל נדודים, נרדם כבר אי שם אחרון גמדים... פורש כבר ההר טלית על ראשו, אל השחקים הוא נושא את נפשו... בוקר חדש... נדם בשדות וגווע בגנים בכי אחרון - יללת התנים; פוסע לאט, הלוך וזחול, על קצה אצבעות אור שחר כחול... בוקר חדש...

יעלי, קראתי את קורותייך מאתמול על

הרופא המאחר, כשהגעתי לקטע, הוא התקשר אלי הביתה להתנצל,תמהתי,אבל מהר הבנתי ששרותיו כרוכות בתשלום,בדרך כלל כשמדובר בכסף אין הרבה "פוזות" אבל מה שמעצבן גם כשמשלמים לא תמיד זוכים לקבל יחס(כסף לא כסף בכל מקרה זה מעצבן) אני במקומך כבר לא הייתי כל כך בוטחת בו, ביחוד אם מדובר בטיפול פיזי? עכשיו הוא אומר תבואי אבל תחכי חצי שעה? בהצלחה בעתיד ותמיד אמשיך להתפלל איתך כמו שאת ואני אוהבותבריאותושמחת חיים לכולנו
תספרי לנו בהמשך?

עמליה3

New member
בוקר טוב

כרגיל חזרתי מהצעידה והפעם עם המצלמה מצלמת את הצאלון הפורח(אחרי שאוריד ואקטין אצרף לכם פה את היופי הזה. בנוגע לאיחורים זו מכה.בתאטרון במרפאות וכך הלאה. בזמנו עברתי ניתוח באיכילוב והוזמנתי לאחר שבועיים לרופא שיחליט על הטיפול. הוזמנתי בשעות הבוקר והרופא הגיע אחרי הצהרים ,וכל אותו הזמן ישבתי שם עם בעלי לא הפסקתי לבכות.הגישו לי מתנדבות ארוחה שלא רציתי להסתכל עליה כי כל גופי ונפשי כאבו. כשהגיע ה"מומחה" ראש המחלקה שהיה צריך לקבוע את גורלי לשבט או לחסד לא רציתי להכנס אליו בסופו של דבר נכנסתיועל התיחסותו לא ארחיב. יצאתי משם ואמרתי שכף רגלי לא תדרוך יותר במקום הזה ואני מעדיפה למות ולא לקבל שם טיפולים. ישבתי בבית חודש וסרבתי לקבל טיפול ולבסוף בעצה עם הרב פירר עברנו לטיפול בבית החולים תל השומר. שם עד היום אני במעקב ואומנם יש איחורים אבל לא יוצאי דופן- והעיקר מתיחסים לחולה כבן אדם שאסור לזלזל בו. בסיכום :אסור לנו לתת לאף אחד לזלזל בנו. מצטערת שהעלתי זיכרונות כואבים- פשוט זה התעורר בעקבות סיפורה של יעל..

מלכה 5

New member
עמליה יקרה, כמה קשה היה לך,

טוב שכל זה מאחורייך, כעת את בריאה ומאושרת. כך יהיה, אמן.

עמליה, מצידי זה בסדר שאת כותבת על

תלאותייך,,
אני מבינה אותך, גם אני במעקב מתמיד אחר בריאותי,מה לעשות? שיהיה לנו בריאות ונראה דברים יפים,, הנה,,, כמו למשל המצגת שהבאת לנו, איזה יופי של שיקופיות,

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב לאנשים הנפלאים פה ../images/Emo82.gif

שוש אנפה מלכה סתווניות עמליה יצחק ולכולם
בוקר טוב לכל קודמיי. כיף לבוא ולמצוא אוכל חם
הרבה בריאות
טמונה לנו ביום הזה, הרבה שלווה רק אם נשכיל לשמור ולקחת. מאחלת לנו בריאות פיזית, בריאות ביחסיי החברה ומאחלת לנו כיף ובריאות עם עצמנו.
לו ראיתם אותי קוראת את ההודעות בפורום, לא הייתם מאמינים, היו דמעות בקצה העין,
כל כך ריגשתם אותי.
סיפור הטיפול היה פגם קל שיש לי (לכן זה גם לא בסל הבריאות), לא מסכן את בריאותי, לא מפריע לאף אחד ורק לי זה מפריע מעט, אך עכשיו אינני יודעת אם להתעסק עם הרופא הזה
או לא. התחברתי לעמליה. כאילו מה שעבר עלייך עבר עליי. לאדם אנרגטי כמוני לשבת שעה על ספסל, זה יותר מעונש. גם אני כמעט בכיתי
שם מהשפלה, מבושה, מאכזבה ומכל סיבה אחרת שתעלו בדעתכם. הרופא צלצל
אחר הצהריים, לא כדי להתנצל אלא כי קיבל הוראה (כך אמר) ליצור איתי קשר ולהביאני לטיפול. (בודאי טיפול זה כסף
) עכשיו גם אני כמו שוש ממש מפקפקת בו וביכולתו לתת לי את המיטב. מקווה שהכול ייצא לטובה. ההרצאה ששמעת אתמול ממש מעניינת. הרבה שמעתי על גברים שרוצים להפוך לנשים, גם שמעתי על קוקסינלים, אך עדיין לא שמעתי על אישה הרוצה להפוך לגבר. אני בטוחה שהיה מעניין. כל דבר שונה, יוצא דופן ולא שגרתי הוא מעניין בתנאי שמעבירים את זה נכון. לעמליה, תודה על המצגת. את נהדרת. יצחק, אתה צודק. גם אני תמיד אומרת "לעזאזל החיים, העיקר הבריאות" בתמונה: כך נראיתי לאחר שעה.

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב אדזה ../images/Emo24.gif

בוקר טוב לך אדזה יקרה
סליחה שלא הבחנתי בהודעתך מאתמול בלילה
. תודה לך. כל כך מודה לך על העידוד. אני חושבת שיש מקרים רבים שדווקא הדרך שלך היא הטובה יותר. רק לך דע מתי. בתפילת השלווה המצורפת, עיקר התפילה טמון במשפט: ותן לי את "התבונה"להבחין בין השניים. אני רק מתפללת שהתבונה תהיה תמיד איתי והשיקול והבחירה יהיו נכונים, לי ולכולנו.

יעלי יקירתי ../images/Emo201.gif

בוקר טוב לך יעלי חברתי האהובה. ובוקר טוב לכל מי שסיפר ]פה את צרותיו וניחומיו. יצחק גם אני מתחברת לאמירה שלך אבל לצערינו , לא תמיד יש לנו את הבריאות וכדי לטפל בה אנחנו לפעמים צריכים להעזר באנשים האלה שבמקצועם הם רופאים ,אבל בחייהם הם אנשים ויש ביניהם כאלה שהם אנושיים ויש גם כאלה שהם לא והם רבים. יעלי , את הודעתך קראתי אתמול בלילה וכאשר רציתי להגיב , נכנס שוב השד למחשב שלי ושיתק אותו, אז הרפיתי והלכתי ממנו בתקווה שבבוקר זה יסתדר וכך היה. אז לפני הכל אני כותבת לך ואח"כ יהיה מה שיהיה. בצעד השלישי ב-12 הצעדים אני לומדת למסור את הכל לכוח הגדול ממני אני עושה פעולות והתוצאות לא בידי. אז אחרי כל ההקדמה הארוכה הזאת , אני פונה אליך ומבקשת ממך חפשי רופא אחר אם זה אפשרי כי הרופא הזה עלול להזיק לך מכל הבחינות אני גם מרחיקה לכת ומעיזה לחשוב שהכוח העליון סידר לך שלא תעברי את הטיפול אצלו והציל אותך מנזק. הרבה חיבוקים ונישוקים

אדזה

New member
שלום וצהריים טובים לכל באי הפורום

קיבלתי באימייל מחברה טובה מאד שלי את הדברים הבאים: הקטע הבא מתאים למי שיש לה חברות ממילא; ‏אבל זו בכל זאת תזכורת חשובה ומחזקת. שימו לב מה קראתי והעתקתי עבורכן מילה במילה – ‏הכול כתוצאה ממחקר שנערך על נשים וכל המסקנות הינן מדעיות שנעשו על ידי מספר חוקרים, ‏משטחים שונים בארה"‏ב: הציטוט מדוייק: 1. ‏חברות בין נשים מסייעת לנו לשפר את איכות החיים. 2. ‏קשרים חברתיים בין הנשים מפחיתים את הסיכון לחלות במגוון מחלות משום שהם מסייעים להורדת לחץ הדם, ‏קצב הלב ורמות הכולסטרול. 3. ‏ככל שיש לנשים יותר חברות, ‏הן נוטות פחות לפתח מחלות ומגבלות גופניות כשהן מתבגרות, ‏וחייהן טובים ומלאי שמחה יותר. 4. ‏העדר חברות קרובות הוא דבר מסוכן לבריאות ממש כמו עישון, ‏או אורח חיים לא בריא... 5. ‏מחקרים בדקו את תפקודן של נשים אחרי מותו של בן זוגן ומצאו כי אפילו בזמן האבל, ‏הנחשב לגורם ראשון במעלה ביצירת מתח ולחץ נפשי, ‏שרדו טוב יותר נשים שהיו להן חברות קרובות והן לא פיתחו כתוצאה מהאבל מגבלות גופניות כלשהן, ‏או אובדן תחושת החיות. 6. ‏נשים שלא היו להם חברות קרובות היו פחות בנות מזל. נשאלה השאלה אז איך יכול להיות שאנחנו מתקשות למצוא זמן לבלות עם החברות שמונעות את נזקי המתח הנפשי הנפוץ כל כך, ‏תורמות לבריאותינו ומוסיפות שנים לחיינו? התשובה שניתנה במחקר: בכל פעם שאנו עסוקות מדי בעבודה או עם משפחתנו, ‏הדבר הראשון שאנחנו עושות זה להזניח את החברויות שלנו עם נשים אחרות. אנו משאירות אותן על אש קטנה בעוד שזו בעצם טעות חמורה, ‏משום שנשים מספקות אחת לשניה מקור כוח. ‏אנחנו מזינות זו את זו ואנחנו זקוקות למרחב הזה שבו הלחץ הנפשי שלנו מתמתן ובו אנחנו יכולות לנהל את השיחות המיוחדות שאנחנו מנהלות עם חברותינו. ‏זאת חוויה מתקנת. סוף ציטוט. העתקתי זאת למזכרת למקרה שבו אשכח שיש לי חברות תומכות,אני רק צריכה להושיט את היד והן תבואנה במרוצה.נ.ב.(לא כולן,אבל יש כאלה,ואני מודה על כך יום יום).מנסה לצרף תמונה ומקווה שזה יעבור,אתמול נתקלתי בבעיה משונה.

yaely2

New member
מנהל
לציפי ../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif

ציפי יקרה,
כמה טוב שיש לי אותך. את צודקת אני באמת לא אלך אל הרופא הזה, הוא פשוט מגלומן. ניסיתי שוב לברר מדוע ההפרש בזמנים והוא אמר לי: (כנראה פליטת פה) "את בואי ב 10:30, אני אכניס אותך מתי שאני אחליט". הוא עשה לי טובה בזה שהוא אמר שבאזור מגוריי יש עוד טיפולים מסוג זה. תודה לאל, עכשיו אני אלך לשאול. אני מספרת לך כאל אחות וגם לכולם, לא צריך לגמור אוניברסיטה ולא תיכון, הרופא הזה חולה במחלת הגדלות. הצורה שבה הוא דיבר איתי עכשיו הייתה ממש של אחד המחכה בסיבוב כדי לנקום. הוא אינו רוצה להסביר, אינו רוצה לשמוע, רק טען כל הזמן שזו שיחה חריגה ולא היה לו דבר כזה קודם. אני משאירה אותו לנפשו, לשחק עם האנשים לפי הכללים שלו, אני אחפש לי רופא אחר הרבה חיבוקים ונישוקים גם ממני אליך. גם אני חושבת שזה מזל שזה התחיל כך ואלוהים הציל אותי מכל נזק שהאיש הזה יכל לגרום לי.

עוד על רופאים../images/Emo193.gif

היי לכולם. יש לי כמה סיפורים על רופאים , הנה אחד מהם. לפני כמה שנים בני הצעיר בחור חזק וחסון (גם חתיך), נסע על אופנוע גדול ומכונית פגעה בו. בשעה 2400 צלצלו אלי מהמשטרה והודיעו לי. כמובן שמיד טסנו בעלי ואני וגם הזעקנו את הבן הגדול. הגעתי לבין חולים תל השומר ומצאתי אסון. הבחור היה מרוסק בידיו וברגליו, כל הצואר שלו היה חתוך ורופאה פלסטיקאית תפרה אותו במיון אפילו לא בזבזו זמן להוריד אותו לחדר ניתוח ואני כמובן לידו מנסה לעודד אותו ובוכה ביחד איתו. אחרי זמן מה העבירו אותו לחדר ניתוח כדי לטפל בכף יד שנפגעה מאד קשה ואני עדיין כל הזמן לידו. ואז קרה משהו מאד משונה המרדים ניגש אליו כדי להכניס עירוי או להזריק לו אין לי מושג מה כי הייתי מאד נסערת ומבולבלת והאידיוט הזה שואל אותי באיזה יד הפגיעהלמזלי השכל הישר שלי עדיין עבד ואמרתי לו איך אתה בא לשאול אותי כזו שאלה כאשר אתה רואה כמה אני נסערת ומבולבלת ויכולה להטעות אותך, תסתכל בבקשה בצילום אז זהו , עברנו תקופת החלמה מאד ארובה עם גבסים וכסא גלגלים ותודה לאל עקב חוסנו הוא החלים, יש כמה צלקות בצואר, יש בורג ביד ימין (היד הנכונה שנותחה) יש קצת כאבים בכל מיני מקומות בגוף,אבל,בגדול אלוהים אהב אותו והציל אותו והחזיר לי אותו. אז אחרי שקצת אולי זעזעתי אתכם , אני אסיים כאן ואולי אם יתחשק לי אספר לכם עוד סיפורי בתי חולים. יעלי יקירתי, אני שמחה ששמעת לעצתי בעצם השכל הישר שלך היה פה ואני מקוה שתמצאי מי שיתן לך את הטיפול הטוב ביותר. הרי את שרת הבריאות שלנו ומגיע לך די נמאס לי לקשקש .שיהיה לנו ערב טוב.

ערב טוב חברים יקרים.../images/Emo140.gif

אני אתחיל מהסוף. ציפי, אני נוטה לקבל את דעתך, שמקרים אינם קורים סתם, יש יד גדולה שמכוונת לנו את הדברים, ברוב המקרים אנחנו גורמים לדברים לקרות במודע, ולפעמים לטובתנו "יד המקרה " עושה זאת. וטוב עשתה יעלי אם היא באמת תמצא תחליף לרופא הזה שמחשיב את עצמו יותר מדי. ולמה אני אומרת שזה מהסוף, כי תאמינו או לא, פעמיים עפו לי ההודעות שכתבתי במשך היום,ובהם תגובות לכל מה שהלך פה היום, וכמו שציפי אומרת ...."לא בא לי" להתחיל הכל מחדש, ואולי כך צריך להיות, כלומר רק ההודעה הזאת שכתבתי עכשיו צריכה להשלח, בתקווה שגם זו לא תעוף לי, כי הקודמות עפו לי בגלל שלחצתי בטעות על מקש לא נכון, אני אפילו לא יודעת בדיוק על מה,אבל מה זה חשוב,מחר יהי יום חדש, ונושאים חדשים, אז.... שתהיו לי כולם בריאים וחזקים, ושנשמע רק בשורות טובות.

מרים50

New member
../images/Emo24.gifליעלי

רק עכשיו גמרתי לקרוא את כל השתלשלות הענינים עם הרופא. הדבר שהכי מעצבן, אותי בכל אופן, זאת ההמתנה. לא חשוב למה. אם זה בםופר, אם זה במספרה ואם זה לרופא.זה סתם בזבוז זמן לא מוצדק. אני מאחלת לך רק בריאות, זה מה שכולנו צריכים.

yaely2

New member
מנהל
למרים ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif

למרים שלום
קראתי מה שכתבת ואת צודקת. ההמתנה בנוסף לבזבוז הזמן שלנו, נותנת לנו הרגשה שאנו מזולזלים. משנה מסכת אבות פרק ב משנה יב " רבי יוסי אומר יהי ממון חברך חביב עליך כשלך.." הנה ציטוט מן המשנה ואני חושבת שצריך להוסיף גם: "יהי זמן חברך חביב עליך כשלך.." שאדם יתייחס לזמן של השני כאילו זה שלו.

erika6

New member
ערב טוב לכולם../images/Emo108.gif

לא פתחתי את המחשב מספר ימים אני טרודה לאחרונה בכל מיני ענינים שלא אוכל לפרטם וכשאני בבית אני מספיק עייפה ולא נשאר לי כוח למחשב. אני מקווה שכולם בסדר וכותבים. אשתדל להספיק לקרוא ממה שכתבתם

מלכה 5

New member
יעלי, שמחתי לקרוא שבעיית הבריאות

שלך היא פגם קטן ולא מסוכן. תהיי בריאה ומאושרת, מגיע לך הכי טוב בעולם. בידידות, מלכה.

yaely2

New member
מנהל
מלכה את פשוט מלכה../images/Emo47.gifמקסימה../images/Emo28.gif

למעלה