יעוץ

לילה59

New member
יעוץ

אני עוברת אימונים בזמן האחרון דרך הטלפון דרך האינטרנט וזה עזר לי להגיע להחלטה להתחיל ללמוד קורס תקשורת המונים זה מתחיל במרץ. עשכיו הצעד השני שאני חושבת להגיע להחלטה הוא לעזוב את הבית ולגור לבד ,הראי אני אישה ערבייה אני בת 44 אני חיה בכפר ויש מסורת ומנטליות שלא מאפשרות לאישה לקום לעזוב את הבית כמו בחברה הישראלית ,אני הכרתי איזה מאמנת קואצינג דרך האניטרנט שהיא מחוץ לירושלים והיא דיברה איתי בטלפון והציעה לי לעשות אימון דרך הטלפון והיא רוצה לקחת 300 ש"ח עבור שעה שיחת טלפון , השאלה 1.האם זה כל כך דחוף על מנת לכניס את עצמי לחובות בשבילו? 2.האם כדאי לי לעשות שינוי בחיים שלי למשל לעזוב את הבית בגיל 44 ואני עלולה לשלם מחירים כבדים? 3.מה אתם חושבים על אימון דרך הטלפון ?האם המאמנת הזו עובדת עלי?מה עלי לעשות תודה מראש לילה

מ146

New member
שלום לילה.

אני אישית נגד שיטת האימון דרך טלפון.לי אישית זה נשמע לא רציני ולא ממש יעיל.ועוד לשלם 300 שח.. האם את יכולה גם ללמוד וגם להישאר בכפר? אני חושבת שאת צריכה לחשוב על הבעד והנגד,לראות אם יש יותר רע או טוב בכל צעד ואת זה רק את תוכלי לדעת..

תאום2

New member
גם אני חושב

ש 300 שח לאימון דרך הטלפון זה גניבה ולא לעשות. לגבי לעזוב את הבית אם זה לא מקובל אז יתכן שגם לא כדאי אבל זה מסובך יותר.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הי לילה

שומעים את ההתלבטות שלך בין הפרט לחברה, בין המסורת למודרניות, בין החברות השונות... מקווים שהדרך תמצא במהרה, אולי גם בעזרת חברי הפורום וניסיונם...

למעלה