ייעוץ דחוף בנושא משכנתא

שלי262

New member
ייעוץ דחוף בנושא משכנתא

אנחנו זוג צעיר הכנסתנו יחד כ11K אנחנו צריכים משכנתא של 750K בפריסה של 30 שנה מהו התמהיל הכי טוב בשבילנו כמו כן אנחנו זוג שלא רוצה סיכונים רבים אבל גם לא להחזיר החזר גבוה מאוד כל חודש בבקשה עזרה דחופה.

../images/Emo82.gif למה דחוף לך להרוס את חייך?

גדול עליכם בכמה מיספרים אין תמהיל שטוב עבורכם גם עם זה יהיה בלי ריבית ובלי הצמדה לא תעמדו בהחזרים.

שלי262

New member
לא להרוס את האופטימיות

אנחנו רוצים להחזיר עד 3500 ש"ח בחודש זה לא מתאפשר בשום דרך? אולי במקום לדכא נכון שאתה ריאלי תנסה לעזור לי כן להצליח ולבוא מוכנה בבקשה ותודה מראש

לא ליותר משנה שנתיים

אולי תקבלו מהבנק הצעה למסלול בה ההחזר ההתחלתי נמוך מ3500, אבל תוך שנה שנתיים הוא כבר יהיה הרבה יותר. "אנחנו זוג צעיר הכנסתנו יחד כ11K אנחנו צריכים משכנתא של 750K בפריסה של 30 שנה" זה שאתם זוג אי אפשר לשנות, זה שאתם צעיר אי אשפר לשנות, זה שההכנסה 11 רוצים לשנות אבל קשה. מה כן אפשר לשנות: את ה750, את ה30, והכי חשוב, את המילה "צריכים". בעלות על דירה זה לא צורך קיומי. כשמחירי הדירות בשמיים אפשר גם לשכור.

ab1729

New member
אמממ

משכנתא של 750K , גם ל30 שנה תתן החזר מייצג של כ4500 ש"ח (כולל ביטוחים) משכנתא שפויה בהחזר של 3500, היא של 500-550K. אין שום תמהיל שבעולם שיוכל להציג לכם החזר מציאותי של 3500 ש"ח, ואם הבנק מציג לכם אחד כזה - אז הוא עובד עליכם בעיניים. אין מה לעשות, זוג שמרוויח 11K לא יכול להרשות לעצמו לקנות דירה של יותר ממיליון שקל (פי 100 מההכנסה החודשית). בדיוק כמו שאם הטלוויזיה שלכם תתקלקל - לא תלכו לקנות פלזמה של 50 אינצ', כך אם את הדירה אתם צריכים לקנות בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

shawnmicheals

New member
המלצה לכם,תפרסו ל-36 שנה בדיסקונט

פעמיים חי,בריבית קבועה צמודה למדד בריבית של 2.56. תתחילו לשלם 2500 ש"ח לחודש. זה יגיע עוד המון שנים לסכום של 4000(לפחות עשר)

rotem1821

New member
HBK אני לא מסכים איתך

במצב של עליית מדד של 3% בשנה הם עלולים למצא את עצמם בעוד 3-4 שנים בהחזר מטורף כי הקרן גדלה.

ab

"בדיוק כמו שאם הטלוויזיה שלכם תתקלקל - לא תלכו לקנות פלזמה של 50 אינצ'," אל תהיה כ"כ בטוח.

ab1729

New member
אמממ

כמובן הכוונה הייתה להזכיר לשואל שצורכים לפי היכולת. אין כאן בכלל קשר לקניה \ שכירות. כמו שזה לא סביר לזוג עם הכנסה כזו לקנות טלוויזיה ב15 אלף ש"ח או לשכור דירה ב4500 ש"ח, באותה מידה זה לא סביר לקנות דירה ב1.2M.

meeir21

New member
תשובה

עם הכנסה של 11K לחודש לא תוכלו לעמוד בהתחייבות של 750K גם לא לתקופה של 25-30 שנה. ממליץ לכם לא להיכנס להתחייבות שלא תוכלו לעמוד בה

shawnmicheals

New member
אל תקשיבו לאנשים פההההה

תקחו משכנתא ארוכה במיוחד ל-36 שנה אצל דיסקונט. תתחילו לשלם 2500 ש"ח לחודש.

shawnmicheals

New member
אפסון קטן,צא ולמד,כסיל

דיסקונט נותנים משכנתא ל-36 שנה עם ריבית משכנתאות ממוצעת. כיום 2.54.

../images/Emo82.gif חברה, שימרו על סטייל פלורליסטי

לפני שנידרדר למקומות שלא היינו רוצים להיות שם. תקפידו על תגובות לגופו של עיניין ולא לגופו של עונה.

shawnmicheals

New member
משכנתא ל-36 שנה-אפשרי

החזר התחלתי במסלול פעמיים ח"י-2687. הריבית-2.56 קבועה צמודה למדד ל-18 שנה ואחרי אפשרות להחזיר ללא קנס או להמשיך לשלם את המשכנתא בריבית הממוצעת למשכנתאות של בנק ישראל. בעוד 18 שנה לך תדע מה יהיה. החזר מייצג 4242,אשר יגיע אחרי 13 שנה בהנחת מדד של 3.5%.

למעלה