יחסים פתוחים/סגורים

יחסים פתוחים/סגורים

האם אפשרי המעבר מפתוח לסגור?? האם לא יישארו אי אלו משקעים?? למשל יודעת שכשיגיע השלב שבו אהיה בהריון <לפחות חודשים מתקדמים> לא נראה לי שמגע מיני יקרה ביני לבין מישו אחר מדברת על אופציה אחרת של נסיון לחזור למונוגמיה.. יעבוד או שלא?? <שואלת בכללי.. לא להתחיל להניח לגביי>

אני לא חושבת שגם אם יענו

לך על זה, זו תהיה התשובה, שתתאים לך או לאחר\ת. כי ההחלטה בסופו של דבר והתחושה היא שלך וכמובן של בן זוגך. הלא גם אם את מדברת על תקופת הריון, אז זו תקופה זו לא ממש חזרה למונוגמיה טוטאלית. דברים עובדים שרוצים ומחליטים, ולא עובדים כעושים כי או בגלל. זו דעתי.

אני מעריך שניתן ../images/Emo98.gif ../images/Emo103.gif

מאחר וברור לכולנו שעיניין היחסים הפתוחים בסיסו הינה הסכמה בין בני הזוג באשר למותר ואסור, באשר למה מספרים ומה לא, מכאן שבהסכמה הדדית ניתן להגיע להחלטות שונות בתקופות חיים שונות .

כל סוג של יחסים

שבא מתוך הסכמה הדדית יכול להשתנות בהסכמה. משקעים נשארים רק אם המערכת הפתוחה הייתה לא שלמה, לכן אני תמיד אומרת שכדאי להגיע ליחסים פתוחים כששני בני הזוג מוכנים לזה ורוצים בזה.

קשה לסגת אבל אפשר להתקדם

אני חושב שהכל תלוי איך מציגים ומסתכלים על זה, אם מסתכלים על זה כחזרה אחורה זה יהיה קשה אבל אם מסתכלים על זה כהמשך הדרך, הפרק הבא בחיים אז זה טיבעי. אבל לכל אחד יש נקודת מבט אחרת וכל אחד מסתכל על זה בצורה שונה.
בהצלחה

Dirty SanchezZ

New member
יחסיפ פתוחים...

אני לא חושב שלמדוד את פתיחות היחסים דרך חיי המין זה נכון. יחסיפ פתוחים (בעיני) כשמם כן הם....יחסים פתוחים. כלומר, הכל פתוח ונתון לדיון, גם דברים שיש עליהם וטו כמו חיי המין. אם את חיה ביחסים פתוחים והכל נתון לדיון זה אומר שגם חיי המין ניתנים תמיד לדיון ואפשר לעשות איתם מה שמחליטים ומה שמרגיש נכון לאותו זמן. זה ממש לא אומר שעוברים ליחסים סגורים....

vaselius

New member
לא מסכים עם הגדרה שלך

מערכת יחסים בריאה צריכה להיות פתוחה תמיד לדיון על כל נושא; "זוגיות פתוחה" מתיחסת לאספקט המיני של הזוגיות. לדעתי זוגיות פתוחה יכולה להתקים רק כשמע' היחסים פתוחה באמת אך ההיפך לא מחייב (מע' יחסים פתוחה לא בהכרח תסלול זוגיות פתוחה) אבל זו רק דעתי ואני קטונתי

Dirty SanchezZ

New member
עם מה בדיוק אתה לא מסכים?

אתה אומר כמעט בדיוק אותו דבר. אני מדבר על פתיחות בין בני זוג שהגבול שלה הוא השמיים. אפשר במערכת כזאת להתגבר גם על אספקט המיני. אני לא מכיר "זוגיות פתוחה" באספקט המיני שהיא לא מערכת יחסים פתוחה כמו שאתה מגדיר את זה. זה חייב לבוא ביחד אם רוצים לעשות את זה נכון. מערכת יחסים פתוחה לא בהכרח תוביל לזוגיות פתוחה (כמו שאתה אומר...) אבל זוגיות פתוחה לדעתי חייבת לבוא ממעכרת כזאת. ואם המערכת פתוחה אז אפשר גם להחליט שהזוגיות גם אם היתה פתוחה (וזה הכל סמנטיקה בעניי) עכשיו היא כבר לא.... אולי עכשיו הספרתי יותר טוב וכמוך...זו רק דעתי.

למעלה