יו פיפול

יו פיפול../images/Emo70.gif

שששששששששלוםםםם חזרתי היום מהטיול השנתי והיה כ-ז-ה כיףףףףף היינו ברמת הגולן וישנו בכפר הנופש האון והיה שם דווקא ממש נחמד. המקום עצמו היה ממש על הכינרת אבל אפשר להגיד שזה איפה שהכינרת שהייתה פעם... היה שם מזח ורואים בעצם איפה המים היו אמורים להיות... וזה כזה עצוב לראות את הכינרת במצב הזה...
אבל בכל מקרה היה שם ממש יפה גם ביום וגם בלילה. המסלולים עצמם היו נחמדים וביום השני של הטיול ירד לנו גשם
ביטלו את המסלול הליכה שהיה אמור להיות לנו באותו יום ותקעו לנו יום של מוזאונים והיה סתם משעמם אבל איכשהו הסתדרתי... שאר המסלולים היו ממש קלילים... בערב הראשון והשני היה דיסקו וקריוקי והיה סתם חביב אבל לא ממש רקדתי בדיסקו כי אני לא הכי אוהבת לרקוד... אבל בערב השלישי (שזה היה אתמול) היה הכי שווה
היינו במרכז קנדה כל השיכבה והחלקנו את הקרח
היו שם גם עוד אפשרויות כמו בריכה או כדורסל או פינג-פונג או משהו אחר אבל כמובן שהעדפתי להחליק על הקרח כי אין לנו משהו כזה בסביבה... והיה כל כך כיף... בסיבוב הראשון שעשיתי הייתי צמודה למעקה כי לא החלקתי כבר 3 שנים... כי פעם היה ברמת גן החלקרח אבל סגרו אותו כשהייתי בכיתה ח אז הייתי צריכה קצת ריענון... אחרי הסיבוב הראשון התחלתי פתאום להחליק בלי מעקה והיה פשוט כל כך כיף
(כבר אמרתי את זה...
) והחלקתי ככה איזה 3 שעות כמעא עם הפסקות קטנות ועזרתי לידיד שלי להחליק קצת אבל לא ממש הלך לי כי הוא גם דיי התייאש מהר וירד מהמגרש. בסוף קרה את הדבר הכי מצחיק... המגרש כבר נהיה ממש חרא והיה צריך להחליק אותו אבל לא עשו את זה ומלא אנשים עשו להם כדורי שלג וזרקו על אנשים ואני בסיבוב האחרון שלי (כי עמדו לסגור את המקום) נתקעתי בכדור שלג
כזה אחד ומזה הבאתי אותה החליקה על התחת... וזה היה כזה מצחיק
ומזה כואב לי התחת עכשיו... ועיקמתי קצת את היד...
אבל אני שורדת... אז זהו לבינתיים
אם מישהו רוצה לדעת יותר פרטים על הטיול מוזמן לדבר איתי באיסק צ´או בייביס
אני כנראה תכף אלך לישון...
אני מתה מעייפות... לאב יו אול
מיכל

למעלה