יורה לעצמך ברגליים

יורה לעצמך ברגליים ../images/Emo7.gif

מתגעגעת, לימי הביחד, לאהבה הגדולה שחלקנו זוגיות מופלאה כך היה נדמה לי בעיני כל היינו זוג יונים, מושא קנאתם של רבים... ובעיני היית כל עולמי... והתמזל מזלי כך חשבתי, שיש לי אותך. אהבתי הראשונה ואולי האחרונה.שנמשכה ים של שנים, ועדיין מושכים את הסוף... ולך רק רציתי לומר: שבניה מחדש דורשת מאמץ של שניים... ואתה מתרחק כי חושש להרוס, להרים שוב ידיים. ולא מבין שבכך - אתה גורם לי להרים ידיים... וההגיון שלך והדרך שלך, הורסים אותי... ובכך אהובי, אתה בעצם יורה לעצמך ברגליים. ומגיע/תגיע לתוצאות הפוכות ממה שקיווית. ושואלת את עצמי לא פעם: למה? מתי תנסה להבין אותי?! אני אותך מבינה ומנסה להבין. רק רואה איך נשבר הלב של שנינו, איך במו ידינו הורסים את הזוגיות המופלאה שמזמן איבדה ערכה... איך הימים חולפים, ומסביבנו עוד ועוד יחסים עולים על שרטון... ותמיד חשבתי שחכם יותר לנסות לתקן והכי קל לשבור ולזרוק. אבל, כבר לא יודעת אם יש לי מספיק כוחות להמשיך לכאוב... יודעת שלעולם לא נוכל להתנתק בגלל ילדינו, זה יכאב בכל מקרה, איתך ובלעדייך. אז מה יכאב פחות????

היי, רק רציתי לומר...

שלום, מה שלומך יקירה? את שואלת מה יכאב פחות? ואני אומר: את יכולה לשנות את חייך! ולא חשוב מה יכאב פחות או יותר, אלא מה תהיה התוצאה הסופית. מה את רוצה? מה יהיה בריא יותר לילדיך, למשל? אם הם יגדלו כאשר הוריהם לא בקשר "אידיאלי" כמו בעבר. או שיקבלו דוגמא אישית לכח ולעוצמה הפנימית שיש בתוכך. ואת יכולה! הגעת למקום הנכון (אני חושב).

../images/Emo14.gif לא קל להחליט...

אנו חיים בבתים נפרדים, אילוצי עבודתו... לא קל להחליט, כאשר מבחינת הילדים הכל מתחיל להסתדר בין הוריהם. הייתה לנו תקופה קשה של מלחמה מתישה, החלטנו על שלום בית. היום מוצאת שאני לא כ"כ מאושרת מהמצב, אבל בתוך תוכי יודעת שהוא יקר לי, רוצה אותו בחיי, אבל לא בנפרד, אלא תחת קורת גג אחת. מה שמבחינתו דורש שינוי קיצוני וזמן... וזו בעצם הסיבה ל -
שלי...

נראה שהאושר שלך תלוי בו

וכאן הבעיה. האושר שלך לא תלוי באף אחד. תקראי את מה שסיון כתבה באחד המכתבים, משהו כמו: "...הבנתי שיש לי שתי אפשרויות כרגע: להיות מאושרת או שלא. הבחירה בידי. ובחרתי להיות מאושרת. אני כל כך אוהבת אתכם..." משהו כזה בערך (סיון, אני מקווה שלא סילפתי לחלוטין את מה שכתבת).

סיון b

New member
לא, הדברים לא מסולפים....

כפי שאתה יודע, לא אני כתבתי, אני רק יישמתי את מה שהיה כתוב מלפני כן... אבל כן, זו היתה הכוונה, וזה מה שעשיתי (מקווה שיהיה לי הכוח לךעשות זאת שוב). הייתי עצובה, שקעתי במחשבות (כהרגלי בקודש...) ופשוט נמאס לי להיות ככה. נזכרתי בסיפור, ובשתי האופציות שיש לי. בחרתי בשניה. בחרתי להיות מאושרת. בחרתי לשמוח. מה יתן לי שאני עצובה? שוב, אני מקווה שאני אוכל ליישם זאת שוב! ניסיתי. לפעמים זה הולך. תנסו גם אתם! ולך נשמת אישה - מאחלת לך למצוא את הכוח ליישם את הכתוב! הלוואי ותהיי רק מאושרת עם איזו החלטה שתבחרי. ואני בטוחה שתבחרי נכון (כי זה בא ממך). ואני מאמינה שאם בחרת, אז זה צריך להיות נכון! רק את יודעת מה טוב בשבילך! מי יתן ותעשי את ההחלטה הנכונה בשבילך, ושתדעי להיות מאושרת! כי זה הכי חשוב! שולחת לך המון חיבוקים, והמון הצלחה! סיון

לגעת באושר...

תודה סיון ממני אליך
ושגם את תצליחי לגעת באושר ולהשאר בפסגה. בהצלחה.

גיל גיל

New member
נשמת אישה, כל כך יפה!

את מנתחת את המצב בצורה כל כך יפה ואמיתית, כל כך מתחשבת, מנותקת ועם זאת, כל כך מחוברת... המון דואליות בהודעתך... את מקסימה! ברוכה הבאה אלינו! אנחנו כאן! אין לי מה להוסיף על התגובות הנפלאות שקיבלת... גיל.

למעלה