יום שני הקרוב....אנחנו מוזמנים לארוחת ערב

יום שני הקרוב....אנחנו מוזמנים לארוחת ערב

אני והיא, והבן שלה... מוזמנים לארוחת ערב אצל גרושתי....ובעלה.....והילדים שלו וכמובן שגם הילדים המשותפים שלנו יהיו
מישהי אמרה לי שזה ביזארי לגמרי..... מה אתם אומרים ?

הלוואי וכולם ילמדו מכם

היכולת הזו למלא את החיים ברגעי זהב ולסנן את השאר היא פנומנלית בעיני. זה נשמע כל כך פשוט ונכון. האוצר נוכח ובולט, המפה פרושה לפנינו ועדיין רובנו מצליחים להחמיץ כל כך הרבה רגעים יפים רק בגלל שאנחנו עסוקים בלהיות מתוסכלים מאיזה משהו, או להתעצבן ממישהו, או תירוץ אחר... בקשר לארוחה - התחלתי לאכול היום בערך ב11:00 והמשכתי ברציפות עד עכשיו כולל ארוחת צהריים באמצע. אפילו לביסלי של הילדים הגעתי... אז נראה לי שלא אצטרף אליכם לארוחה...

תודה...

הכל מתחיל מהבנה שהילדים שלנו צריכים אותנו, וצריכים לדעת שאנחנו מכבדים אחד את השני גם אם אנחנו כבר לא זוג... וזה בעצם מרגיש די טבעי

darling33

New member
תגיד...

יש מצב שאתה מעביר בטלפתיה קצת מההבנה הזו ל... (אתה יודע מי)??? מוותרת על ארוחות משותפות. רק שיבין כבר את מה שלא מעט אנשים כבר הבינו...

darling33

New member
מפאת כבוד הפורום

אני לא אענה לך על זה...לפחות לא כאן.

ביזארי?

ממש לא אם אתה מרגיש חבר ובאמת מפרגן מכל הלב
כשהגענו להונגריה לפני שש שנים עשיתי מסע קניות מטורף לילדים שלו אך לא רק להם אלה לגרושתו קניתי משהו ואף לבת שלה מהבן זוג שלה הנוסף <שכבר הספיקה להפרד גם ממנו לפני שנתיים בערך> ישבנו סביב אותו שולחן בבית שהיה פעם שלהם...היא הוציאה אלבום תמונות שלהם של הנישואין שלהם ההריונות הלידות הטיולים שלהם...ההונגרי שלי חשב שאחנק וממש לא הרגשתי כך נהפוכו פירגנתי בגדול ואפילו העברתי לה את התחושה שכלום לא השתנה למרות שהיא ניסתה כל הזמן לעקוץ אותו...הוא נשאר אותו אדם מיוחד ומדהים!<היא זו שהרסה הכל והפסידה אבל את זה שמרתי לעצמי כמובן> אחרי שנתיים וחצי היא הרסה את הכל בחתונת ביתו הבכורה שאמרה שהוא מוזמן לבד בלי אישתו היהודיה והבת היהודיה שלו...פה לקחתי הרבה צעדים אחורנית ומבחינתי תם ונשלם!אך אמרתי לו שלו אסור לקחת צד כי היא אם ילדיו ושיעשה את מה שירגיש שנכון לו מבלי לחשוב עליינו אלה על הבת שלו שעמדה לפני חתונה. בסופו של דבר הוא לא השתתף בחתונה <כמה עצוב היה לי תאמין לי וניסיתי לשכנע ולא הלך> הוא כל כך כעס לא עליה רק אלה על הבת שלו שנתנה לה יד והסכימה למרות שאני קיבלתי באהבה את זה היא אמא שלה. בכל מקרה מה שרציתי להגיד שזה דבר לדעתי יפה לפרגן מכל הלב לבן הזוג לשעבר ולשמור על קשר טוב ולו בגלל שיש דברים משותפים יחד וזה הילדים...ושזה מגיע ממקום טוב זה יכול להיות יפה בעיניי
היא מעולם לא הפסיקה באמת לאהוב את בעלי ולכן תמיד היא ניסתה להלחם בכל ה14 וחצי שנים שלי ושלו יחד...אני יודעת את מקומי בליבו אני מעולם לא חששתי לו. אני אומרת לך על זה בהרבה חיוך אהבה ופירגון. שבת שלום

ארוחה משפחתית (מודרנית)

לפני ארבע שנים בערך, כשהייתי גרוש טרי, שודרה בטלויזיה תוכניתו של קובי מידן על גירושין התראיין שם בין היתר זוג גרוש, שכל אחד מהם התחתן מחדש, וכל הרביעיה נהגה להיפגש מדי פעם והקשר היה נעים ורגוע... כל כך רציתי גם להיות במקום הזה, כל כך רציתי להיות גם במערכת יחסים כזאת עם אם ילדיי.... חזרנו ממש לפני כמה דקות מארוחת ערב. חזרנו זה אשתי, הבן שלה ואני (עם הצאצאית המשותפת שלנו בבטן) מארוחת ערב אצל גרושתי, בעלה, הילדים שלו, והצאצאית המשותפת שלהם (בבטן). כך שהיינו חמישה ילדים, שתי נשים (בהריון) ושני גברים באירוע שנתן הגדרה מחודשת למושג "ארוחה משפחתית" הילדים של בעלה של גרושתי כל כך התרגשו מהעובדה שאנחנו מגיעים.... לצערי גרושתו של בעלה של גרושתי (נשמע כמו מערכון של הגשש, לא ?) מלאת שנאה מרירות וכעס, ובשבילם לראות את היחסים שלי עם גרושתי זה לא פחות מחציית ים סוף.... א' הבן של בעלה של גרושתי, אפילו ביקש לדבר איתי אתמול בערב בכדי להגיד לי כמה הוא מתרגש ... כמובן שכוכבי האירוע היו הילדים המשותפים שלי ושל גרושתי שהיו "המארחים" של כולם. ובמיוחד בכורתי (בת תשע וחצי) שמיד טרחה לציין בפנינו שהיא רוצה שנעשה עוד מפגשים כאלה.... היה ערב נעים ומקסים, מלא שמחה וצהלות ילדים ובעיקר מלא תקווה... אפשר אחרת ! אפשר להמשיך הלאה ולשמור על יחסים בריאים אפשר להתגרש ולהישאר הורים מתואמים שדואגים יחד לילדים... כל אחד יכול, צריך רק לרצות

אומר לך למה

אינלי בעיה שאתה כותב ומשתפ פה בקצב של אחת ליומ על חוויותך המיניות בצורה כזו או אחרת. אינלי בעיה שהרבה נושאימ שלך שאינמ שקשורימ ישירות לפורומ-אתה לא שמ להמ את המילה
כמו שרובנו עושימ כשכותבימ על נושא כזה או אחר שאינו קשור למהות הפורומ, שכן הרי אי אפשר לטחון רק את נושא הזוגיות הפתוחה. אך הנושא הספציפי הזה הינו קשור ישירות לפורומ גרושימ, כי שמ אתה יכול להראות להמ שיש גירושימ אחרימ ולשתפותמ שזה אפשרי. הפורומ הזה אינו עוסק בגירושימ או בבגידות, אלא בדיוק להיפך-הפורומ הזה מוקיר אהבה ופתיחות בחיי הנישואין. זה למה הנושא הספציפי הזה לא מתאימ לכאן, אלא אמ כן כל מבוקשך הוא לקבל מחמאות על התנהלות הדברימ אצלך ולא על מנת להראות דרך אחרת. זה למה.

לא על זה כתבת

כתבת גמ שלשומ וגמ היומ על הגירושימ שלך ועל איך לאחר 4 שנימ זה מתחיל להסתדר. לא העלת את 2 הפוסטימ האלו בגין פתיחות ואהבה בחיי נישואין, העלת זאת בגין המעגל שאתה סוגר עמ גרושתך, שזה נפלא וטוב ויפה-אך שוב מתאימ יותר לפורומ גרושימ. מה הבעיה לכתוב זאת שמ ולתת לחלק מהמ תקווה שדברימ יכולימ להסתדר?

ורד הבר1

New member
עוד לפני

שקראתי את התגובות למה שכתבת מאוד צרם לי הטון שהדברים נכתבו תחושה שמשהו ברשומה הספציפית של שואף "מקפיץ" אותך שיש כל כך הרבה נושאים לא קשורים אחרים שעולים בפורום ומתאימים ישירות לפורומים אחרים ואף אחד לא "קופץ" עליהם ככה. לא כל פוסט מעניין אותי לקרוא אבל אני חושבת שההערה שלך והדרך שבה נאמרה הייתה פוגעת באופן אישי ולא במקומה.

מה שנפלא כאן

שכל אחד לוקח לעצמו את היומרה לנתח את דברי בצורה שנראית לו. לאבישג זו היתה דרך צינית ומתגרה ואילו את לקחת את דברי לשואפ בצורת פגיעה מכוונת ואישית, או כלשונך "קפיצה". לרגע אני מקבלת רושמ שנכנסתי לפורומ מבוא לפסיכולוגיה בגרוש. אז שוב ורד, תקראי את הסברי מדוע אני חושבת שמקומ הפוסט הזה שנכתב כמעט מילה במילה פעמיימ בתוך יומיימ מתאימ יותר לפורומ גרושימ מאשר לכאן. ותקראי שוב את דברי כשציינתי שאינלי בעיה עמ נושאימ כאלו ואחרימ שאינמ קשורימ לפורומ, אך הנושא הספציפי הזה הכי מתאימ לפורומ הגרושימ. ואמ עדיין ישלך בעיה עמ תגובותי, לא נורא, תתמודדי עמ זה.

ורד הבר1

New member
זאת בחירה שלך

הדרך להתמודד עם התגובות שכתבו לך פה. וכן... אפשר להגדיר את הפורום הזה פורום זוגיות פתוחה, אח גדול, בעיות עם ילדים, תיאורים מיניים, מזל טובים לילדים, המלצות סרטים ומוזיקה, מבוא לפסיכולוגיה בגרוש וכו' וכו' אבל בשום אופן לא פורום דיבור על גירושים מוצלחים. זאת גם צורה של הגדרה. בכל מקרה, שיהיה לך חג שמח

יוסף1948

New member
דווקא מאוד מתאים ומרגש ומראה על אפשרויות

להגיד על התאור הזה המשתף והמראה על יחסים בתוך משפחה ועל גבולות הסובלנות של זוגיות מצד אחד האנשים היותר משתפים בפורום שזה לא מתאים עם פטיש בראש- זו החמצה בפורום הזה פמפמו עד מוות על האח הגדול - וכעסו על מי שהעיר על כך - ועל זוטות אחרות וילדים ומגוון נושאים -להוריד פטיש בראש דווקא על התאור הזה- הכל כך שייך - זה מוזר בלשון המעטה

מה שמוזר הוא

שתמיד אתה בוחר להגיב לי בהתנגחות כזו או אחרת, לא עברת את גיל משיכת הצמות?

למעלה