יום רביעי האחרון בבית דני

tzion10

New member
יום רביעי האחרון בבית דני

היה עצוב לי לראות מעט מאד אנשים בהרקדה של ישראל למה ????????????????

באמת חבל...

מרקיד נחמד, רפרטואר מגוון, מקום מרווח, משטח נעים לריקוד. כל התנאים הסביבתיים מתאימים, ובכל זאת, הרוקדים לא מגיעים. אולי ישראל צריך להחליף את שמו. נניח להקטור זכאי, או לשאבי פרס, או ליוספל'ה ניב, או אפילו לבאדי סיטון. (כל קשר בין השמות הדמיוניים הללו למציאות, מקרי בהחלט ועל אחריותו של הקורא). אז אולי, בעזרת השם, יגיעו המונים!

ניצנץ1

New member
אולי בגלל שאנשים שומרים את הכוחות

להרקדות של ימי חמישי? לא כולם פסיכיים כמוני ומוכנים לרקוד יום אחרי יום, אם כי לא בכל יום בשבוע.. ולישראל הרקדה ענקית ביבנה בימי חמישי.. אז אולי מי שרוצה לרקוד אצלו כבר מגיע להרקדתו ביבנה ומעדיף הרקדה של מרקיד אחר ביום אחר.. אני, למשל, בעיקרון מעדיפה לא לרקוד פעמיים באותו שבוע אצל מרקיד אחד, גם אם הוא מדהים. ואם למרקיד יש מרתון או סדנה- אז בכלל להגיע לחוג של מרקיד אחר.. כי הגיוון לא מנוון, פוגשים חברים חדשים, לומדים רפרטואר שונה.. בקיצוץ- גיוון הוא שם המשחק.. אבל , לדעתי באמת חבל, כי ישראל מסוגל להרים הרקדה מרכזית טובה, אם כי הצירוף של גדי בימי שלישי וגדי בימי חמישי (וסליחה עם כל " מכורי גדי") הוא צירוף הרסני למרקידי המרכז האחרים.. לכן, אם שמתם לב, ימי רביעי יבשים לחלוטין.. חוץ מהרקדה קטנה וסימפטית של אורן בכר, אבל זו הרקדת קנטרי, בסגנון שונה לחלוטין..

oddish

New member
ניצנץ - את לא היחידה

הלכתי גם לאוניברסיטה ביום חמישי וזיהיתי שם מספר פנים מוכרים מבית דני יום רביעי כמו שאמרנו פעם - אנחנו משתכפלים בקלות :))

אתה אמרת ראפי ../images/Emo13.gif אז אולי אתה רוצה

להתחתן איתו ????. סתם, סתם, חזור כמה דפים אחורה ותבין את הבדיחה. וכן כן כן ישראל מרקיד מעולה...

אני כבר נשוי - שוגי היקרה

לאישה מקסימה ומבינה. אולי, אם הייתי פנוי, הייתי שוקל. היתרון בנישואין כאלו, שלא תעלה אף פעם השאלה " איפה לעזאזל שמתי את המסרק"... אני לא ממהר לקרוא לו מרקיד מעולה, אבל כייף לרקוד אצלו. חבל שלדעה הזו, שותפים כל כך מעט אנשים.

../images/Emo62.gifיש לי רעיון

למה שלא נארגן מפגש פורום בהרקדה של ישראל שיקר ביום רביעי?? לדעתי זה יכול להיות מאד נחמד.. ומזמן לא היה לנו מפגש פורום

עד כמה שידוע לי

מתוכנן מפגש פורום בפורים בהרקדה של אורן בכר ביום רביעי 10/3/2004 בהרקדתו בקאנטרי דקל שבשיכון בבלי בת"א. "ניצנץ" ו"זה הזמר" אני מאמינה יעדכנו אותנו בהמשך....

דוקא כשהייתי שם

לא ראיתי אותך חמודה. בכל אופן למפגש פורום צריך לתת תוכן ולא רק עצם המפגש. בימים אלה "מתבשל" מפגש כזה לשבוע של פורים בחוג אחר ולכן זה לא אפשרי במקביל. לעומת זאת אני מציע: כתמיכה שלנו בישראל שיקר ורצון שהחוג שלו יצליח ויעלה על פסים נכונים - את יכולה לארגן משהו בסגנון של "נפגשים אצל ישראל בבית דני" - פשוט תזמיני את חברי הפורום לבוא לרקוד יחד, ביום רביעי הקרוב 25.2.04, כאקט הזדהות ותמיכה. ערכי רשימת הבאים, נסי לארגן דרך ישראל הנחה מיוחדת לחברי הפורום ע"פ רשימת אנשים שירשמו אצלך במסר אישי. אני חושב שישראל ישמח לרעיון ולשיתוף פעולה איתך. לך תהייה משימה חשובה לביצוע ולחברי הפורום זה יכול להיות "מבחן כח" אם אנחנו קהילה המסוגלת לתת תמיכה למדריך שאנו מעריכים. אני מבטיח לבוא.

ניצנץ1

New member
מצטרפת לתמיכה בשיקר..

מבטיחה להגיע עם בן זוגי ביום רביעי בשבוע הבא, אם תחליטו על " מצעד התמיכה".. אבל מפגש הפורום הבא כבר ב"בישול" מזה זמן רב וההודעה על כך תצא בתחילת השבוע הבא, לאחר " סגירת קצוות" שעוד נשארו פתוחים.. אני מקווה לראות את כל חברי הפורום בשני האירועים.. למרות שזה יתקיים ביום רביעי וזה " יום של שיקר".. כמו שאנחנו נתמוך בו ביום רביעי הקרוב, תתמכו במפגש ובמארגניו ובמרקידו ביום רביעי של שבוע הפורימי.. ולמי שעוד לא יודע- צפוי לנו שבוע של טירוניות קרבית.. שמעון עשור מתחיל אותו עם מרתון ביום ששי והרקדה פורימים ביום שבת, אני יודעת על שתי מסיבוטת פורים ביום שני, יש את שלומי שבת ביום שלישי והמפגש שלנו ביום רביעי.. בטח דודו מתכנן משהו גם ביום ראשון- שזה בעצם "פורים- פורים".. אז תכינו נעליים נוחות ובקשו דמי פורים מההורים/ ילדים...

כל החגיגות כשאני בחו"ל!!!!!!../images/Emo7.gif

איזה יופי,נכנסתי רק לרגע ואני שמחה לקרוא שכולם דואגים לישראל כשאני עושה חיים בתאילנד הרחוקה... אתם יודעים מה זה אומר שאני מפספסת ביום רביעי את כולכם???? זה אומר שאתם חייבים לבוא שוב כשאני חוזרת!!!!! ואני לא מתכוונת לשמוע לא! ירון,זה כולל גם אותך! אז תעשו חיים ביום רביעי,ואני בטוחה שתעשו כי ההרקדות של ישראל מעולות! ישראל,אני מתגעגעת...

אשמח להגיע ולעזור בארגון המפגש

וזאת בהנחה שבן זוגי יסכים להגיע... ואם את צריכה עזרה - בכיף. ולא צריך סיבה למסיבה. סתם כי נחמד יהיה להפגש...

פרויקה1

New member
יום רביעי האבוד

מנסיוני יום רביעי הוא יום שכולו לא טוב. רוב המרקידים שניסו לבנות ביום רביעי חוג חדש כשלו. החוגים החזקים שאני מכיר ביום רביעי הם בקבוץ גליל ים ובקיבוץ העוגן. יתר החוגים "מפרפרים"

ניצנץ1

New member
ואולי זה בגלל שרוב אנשי גליל ים

והעוגן לא מגיעים להרקדות במרכז ביום חמישי? כי רובינו לא נרקוד יום אחרי יום... הבעיה היא לא ביום מסויים, הבעיה היא בסמיכות של הרקדות אחרות " נחשבות" ליום זה. הבעיה של שיקר היא גם הנהלת בית דני, שדורשים חוג מפוצץ..אם היה פותח הרקדה קטנה וסימפטית במקום פחות גדול- יכול היה להגיע לחוג יציב, גם אם לא גדול.. והמחיר הגבוה גם מהווה מכשול.. הרקדות אחרות ביום רביעי בתל אביב זולות יותר.. ואם כבר בזבזנו דלק (אנחנו, אנשי הפריפריה) אז לפחות שלא נשלם את המחיר המירבי הנהוג!

עוז 2002

New member
לא מדויק...

לפני שגדי החל להרקיד באוניברסיטה היה לו חוג מפוצץ בבית דני בימי רביעי. נדמה לי שגם באלונים יש חוג מעולה ביום רביעי עם זאב ניסים למרות החוג המעולה ביום חמישי עם ירון כרמל. בקיצור, בהחלט אפשרי.

למעלה